Konu Açmada 1000'ler Kulübündeyim,❤ 30.000'ler Kulübüyle Forumdaki 4. Yılım

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,144
Puanı
1,060
@DarkLegenD bu sene damlamadın konuma? Lafinı eksik etmezdin :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ben 1000 mesaj yazınca oldum favoriüye :T: Survivor'u konulardan saymıyorlardi diye galiba :A Çokta ciddiydim eskiden. tek smile :):D bunlar :A bazen denk geliyorum yorumlarıma, bu benmiydim diyorum :F
Senin baya geç olmuş o zaman, tek Survivor'a yazınca kaale almamışlar seni demek ki :A Evet hatırlıyorum az çok o halini, hep derim forumda :) bunun yakıştığı tek kişi destere, ondan başkası kullanmamalı bu ifadeyi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok klibindeki şarkıyı indirmiştim. Remix değildir herhalde? Youtubedeki linki mp3 olarak indirdim telefonuma :D
Ya sizin aklınızda şu arabesk imajı bi silinmedi gitti :A geçen senede isyanımi etmişim size:ABen slow severim ve hareketli popda ilgimi çeker. Çok eskiden arabesk çok dinlerdim ama geride kaldi. Çok nadiren dinliyorum artık :D
Şurda bile pop sevmediğin ortada ki ben sana muhteşem elektronik tavsiyeliyorum :F Ah ben ahh :F

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,144
Puanı
1,060
Senin baya geç olmuş o zaman, tek Survivor'a yazınca kaale almamışlar seni demek ki :A Evet hatırlıyorum az çok o halini, hep derim forumda :) bunun yakıştığı tek kişi destere, ondan başkası kullanmamalı bu ifadeyi :A
Kesinlikle kaale alınmama durumu olmuş :A başka türlüsü akla gelmiyor çünkü :A
@destere :( ne çok kavga ederdik onla, artık tam iyi olduk çok iyi anlaştık aktifsizliği başladi. Onun Helena'sının klip konusunu açtım bugün. Gelse keşke :T:

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,144
Puanı
1,060
Yabancı popla büyümemiştirsin maruz kalmiştirsin :A Poptan sonra kesin arabesk açıp arınıyordursun :A
MTV vardı, hep o açıktı, haliyle bile isteye dinlerdim :A Benim TR kanallarım yoktu bir kaç sene öncesine kadar. Babamın arabesk kasetleri vardı, ordan kaldı bende arabesk sevdası ama şu son senelerde dinlemiyorum arabesk :D

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
MTV vardı, hep o açıktı, haliyle bile isteye dinlerdim :A Benim TR kanallarım yoktu bir kaç sene öncesine kadar. Babamın arabesk kasetleri vardı, ordan kaldı bende arabesk sevdası ama şu son senelerde dinlemiyorum arabesk :D
cık cık cık 2005lerde bile türkiyeye internet yayıldı. Sizin isveçe ne zaman yayıldı :F İnternette de mi geri kaldınız:A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,144
Puanı
1,060
cık cık cık 2005lerde bile türkiyeye internet yayıldı. Sizin isveçe ne zaman yayıldı :F İnternette de mi geri kaldınız:A
internette başka alemlerdeydim. Müzik falan dinlemezdim orda :A Msn vardı :T: birde bir kaç isveç sayfamız vardı, hepsi mazi oldu. Facebook geldi gitti eskiler :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
internette başka alemlerdeydim. Müzik falan dinlemezdim orda :A Msn vardı :T: birde bir kaç isveç sayfamız vardı, hepsi mazi oldu. Facebook geldi gitti eskiler :A
Ne saçma şeydi msn yaa:A Elalemi ekleyip saatlerce konusmalar. Cevap vermeyince titreşim yollamalar:F Bi de müzik zevki kapiştirmaca vardi :F İyi ki yol olmuş:A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,144
Puanı
1,060
Ne saçma şeydi msn yaa:A Elalemi ekleyip saatlerce konusmalar. Cevap vermeyince titreşim yollamalar:F Bi de müzik zevki kapiştirmaca vardi :F İyi ki yol olmuş:A
Msn iyiydi ya. Baya güncelenmeleri oldu. Bir ara konuşmalar dosyaya kayıtolma durumuda olmuştu. Bunu herkes bilmezdi, bir arkadaş bende msne girebilirmiyim demişti tamam dedim. Tedirgindi. neyse bir süre yazısıp çıktı. Ben dosyayı açıp okumadan sildim. Sonra kıza dedim böyle bir durum var haberin olsun dedim. Korktu, tamam dedi artık başkalarının bilgisayarından girmem dedi. Ben hâla diyorum acaba bi gizliden okusamıydım diye :F
msnden bana kalan tek alışkanlık bu ? :S :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,687
Puanı
1,060
Geçen senede açayım dedin ama olmadı :A Ben kendi konularımı açıyorum ama 10 Mart'ı es geçtim (üyelik tarihim) onuda açma şansını kaybettin :A
Ben foruma çiviyi çoktan çaktım. O olaylar zamanı bırakmadıysam bundan sonra hiç bırakmam :A arada reelde yoğunluk oluyor diye kayboluyorum ama foruma girdiğim zamanlar telafi ediyorum olmayışımı :D
Bu hafta ben raporluydum (ufak bir rahatsızlık) ve evdende bir yere gidemediğim için foruma baya vakit ayırdım :A Salı günü işe giderim inşallah ama sonraki hafta sonu paskalya tatili başlıyor. Bu dönem çok calışırım diyordum ama evdeki hesap çarşıya uymuyor maalesef :D

Atarım bir ara foto, kıyaslarsın :A Çok erken yolculuk yapıyormuşsun.Ben 7'de uyanıyorum sabahları. Seninki daha erkenmiş.
Kısmet seneye açmak diyelim o zaman, hiç konu açma huyum yoktur genelde. Hep üşenirim. :A

Forumda olmayışın da arada uçurum olduğu için çok belli oluyor. Zaten şu ara paskalya ve etkinlik varken ay sonuna kadar aktif olacaksın sanırım. :A

Geçmiş olsun, bizde de yavaş yavaş hazırlıklar, indirimler, alışverişler, yumurtalar satılıyor. Bende fırsattan istinade bi' alışverişe çıkacağım zaten. :A

Maalesef çok erken uyanıyorum, hatta o yüzden nasıl erken uyuyorsun diye sormuştum. 5 buçukta uyanmak çok acımasızca ve haksızlık geliyor. :( Ağustostan sonrs düzenim değişir umarım.

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Msn iyiydi ya. Baya güncelenmeleri oldu. Bir ara konuşmalar dosyaya kayıtolma durumuda olmuştu. Bunu herkes bilmezdi, bir arkadaş bende msne girebilirmiyim demişti tamam dedim. Tedirgindi. neyse bir süre yazısıp çıktı. Ben dosyayı açıp okumadan sildim. Sonra kıza dedim böyle bir durum var haberin olsun dedim. Korktu, tamam dedi artık başkalarının bilgisayarından girmem dedi. Ben hâla diyorum acaba bi gizliden okusamıydım diye :F
msnden bana kalan tek alışkanlık bu ? :S :A
Evet ben de cok kullanırdım :S bunu:A Burdaki karşiliği :confused:

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Konuda @MEnes ile birlikte Nisan 2016 favori üyeleri olduğumuzu belirtmiştim. O sıralarda Menes ile hiç muhabbetim yoktu.
Doğu ile Survivordan tanışıyorduk. Bize tebriği :A : @Doğu ozamanlar nerden bilelim ruh ikizi olduğumuzu :A
Ekli dosyayı görüntüle 66637

Bu da sevgili @MasacRE den, kendisi kağıt üstü bizden baya yaşlı ama biz favoriüye olurken daha o çaylakmış ozamanlar :A @Sherlock
Ekli dosyayı görüntüle 66638
Heeey gidi günler hey. Beni bilenler neler demiş, bilmeyenler ise (sen) hiç bir şey dememiş işte. :A
Vay be şu mesajı atalı 3 yıl olmuş :T: Zaman su gibi akmış geçmiş bee :T: Yalnız iyi sıvamışım @MEnes ’i :A
Tabi ki sıvayacaksın, aksi düşünülebilir mi... :A
@MEnes

Etiketin olmamiş, yardım ettim. Evet siz eskiden beri birbirinizi sıvıyormuşsunuz :A
@MasacRE Menes'e ne hediye etmiş bende görünmüyor :A kesin cıvıldak birşeylerdir :A
Sıva kardeşliği boşuna mı oluştu sanıyorsun. Bizim ruhlarımız buldu birbirini. En başından en sonuna kadar SIVA kültürünü yaşattık, yaşatmaya devam edeceğiz... :A
Olabilir, yeni sayılırdı Menes forumda, sende "yeniydin" L M ise ozamanlar baya konuşuluyordur. doğrudur :A
Benim olduğum yerde LM her zaman konuşulur ve konuşulmaya devam edecektir. :A @MasacRE yoldaşım AT gibi hediye vermiş, neyin ne olduğunu biliyor sonuçta. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Heeey gidi günler hey. Beni bilenler neler demiş, bilmeyenler ise (sen) hiç bir şey dememiş işte. :A

Sıva kardeşliği boşuna mı oluştu sanıyorsun. Bizim ruhlarımız buldu birbirini. En başından en sonuna kadar SIVA kültürünü yaşattık, yaşatmaya devam edeceğiz... :A

Benim olduğum yerde LM her zaman konuşulur ve konuşulmaya devam edecektir. :A @MasacRE yoldaşım AT gibi hediye vermiş, neyin ne olduğunu biliyor sonuçta. :A

Herkese ayrı ayrı SIVAMIŞSIN adaşım, sen bu alanda teksin, eşsizsin... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,144
Puanı
1,060
etiket olmazsa burda garantiliyeyim :A @Sherlock @DarkLegenD @MasacRE @xemrexxx @Doğu sende gör bari :A

Bu konuda konu sahibinden başkasını sıvamak yasaktır ?:A
Şimdi yine gerilere gidelim. Daha önce bunun sadece ve senle ben olan kısmını paylaşmıştım. Şimdi birde @DarkLegenD yararlansın geçmişten :A
Bu fotoda bir sürü detaylar gizli :A kimisi yetki sahibi, kimi çaylak, kimisi yakın mesaj sayısi ama şimdi uçurum, kimisi nick değiştirmiş falanda filan :A @MasacRE
Bu arada @Sherlock bey, bunu bir konudan buldum. Benim aldığım ekran resmi değil bilesin :A zaten o zamanlarimda mobil ile girmezdim :A 2016 senesine ait diyede kayıtlara geçirelim bunu @xemrexxx
20190407_095446.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
etiket olmazsa burda garantiliyeyim :A @Sherlock @DarkLegenD @MasacRE @xemrexxx @Doğu sende gör bari :A

Bu konuda konu sahibinden başkasını sıvamak yasaktır ?:A
Şimdi yine gerilere gidelim. Daha önce bunun sadece ve senle ben olan kısmını paylaşmıştım. Şimdi birde @DarkLegenD yararlansın geçmişten :A
Bu fotoda bir sürü detaylar gizli :A kimisi yetki sahibi, kimi çaylak, kimisi yakın mesaj sayısi ama şimdi uçurum, kimisi nick değiştirmiş falanda filan :A @MasacRE
Bu arada @Sherlock bey, bunu bir konudan buldum. Benim aldığım ekran resmi değil bilesin :A zaten o zamanlarimda mobil ile girmezdim :A 2016 senesine ait diyede kayıtlara geçirelim bunu @xemrexxx
Ekli dosyayı görüntüle 66643
Ben kendimi her yerde sıvarım, hele sen yabancı mısın sanki. :A Burada kendimi sıvamakta sakınca görmüyorum. :A Ama seni de sıvayacağım hediyelerimle geldiğimde, merak etme. :A

Moderatör, heey gidi hey... Doğuştan yönetici olarak 2 ayda elde ettiğim rütbe. Aslında forumu bile ele geçirirdim o gazla ama canım istemedi. :A Mesaj sayısı ise 3 yılda nerdeeen nereye. Ben 6000 yazdım sen 27 bin, ahahahahaha yuh yaaa... :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,144
Puanı
1,060
Kısmet seneye açmak diyelim o zaman, hiç konu açma huyum yoktur genelde. Hep üşenirim. :A

Forumda olmayışın da arada uçurum olduğu için çok belli oluyor. Zaten şu ara paskalya ve etkinlik varken ay sonuna kadar aktif olacaksın sanırım. :A

Geçmiş olsun, bizde de yavaş yavaş hazırlıklar, indirimler, alışverişler, yumurtalar satılıyor. Bende fırsattan istinade bi' alışverişe çıkacağım zaten. :A

Maalesef çok erken uyanıyorum, hatta o yüzden nasıl erken uyuyorsun diye sormuştum. 5 buçukta uyanmak çok acımasızca ve haksızlık geliyor. :( Ağustostan sonrs düzenim değişir umarım.
uykusuzluk harbiden zormuş. Ben evdeydim diye düzenimi altüst ettim. gece gec yatmalar falan, birde burda cok vakit gecirmekten baş ve göz ağrısi oluştu :F işe başlasaydımda eski düzenime kavuşsaydım :T:
Sen ama bu duruma rağmen geç yatmaya devam ediyorsin sanki?Okul ne alemde? Daha çok varmı? Ben işi yakında bırkacağim. Uzun bir tatil ardında yeni iş düşünüyorum. Çabuk sıkılan biriyim. İş ortamınin değişmesi iyi geliyor bana hep :A Tatilim uzun olacak çünkü Yılların verdiği yorgunluğu anca bir kaç ayda atlatırım :A

• Beğendim
Reactions: kerem

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,144
Puanı
1,060
Ben kendimi her yerde sıvarım, hele sen yabancı mısın sanki. :A Burada kendimi sıvamakta sakınca görmüyorum. :A Ama seni de sıvayacağım hediyelerimle geldiğimde, merak etme. :A

Moderatör, heey gidi hey... Doğuştan yönetici olarak 2 ayda elde ettiğim rütbe. Aslında forumu bile ele geçirirdim o gazla ama canım istemedi. :A Mesaj sayısı ise 3 yılda nerdeeen nereye. Ben 6000 yazdım sen 27 bin, ahahahahaha yuh yaaa... :A
hahhahaha,düşün o 3 yılin 1i anca tam aktifdim diyebiliriz :A 2017'de düzenli 1 hafta full aktifliğim olmamıştır :A 2018'de bi 3-4 ay düzenli aktiftim ama sonlarında yine yoktum :A bu arada o mesaj sayısından 2 ay sonrasında 10.000 olmuştum :F o sıralar çalışmıyordum pek ondan :A ve Deniz konuşturuyordu :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
hahhahaha,düşün o 3 yılin 1i anca tam aktifdim diyebiliriz :A 2017'de düzenli 1 hafta full aktifliğim olmamıştır :A 2018'de bi 3-4 ay düzenli aktiftim ama sonlarında yine yoktum :A bu arada o mesaj sayısından 2 ay sonrasında 10.000 olmuştum :F o sıralar çalışmıyordum pek ondan :A
Senin aktif halinle mesaj yazmanla benim aktif halimle mesaj yazmam arasında çoook fark var. :A Aradaki farkın açıklaması bundan başkası olamaz. :A

• Güldürdün