ATV Kimse Bilmez - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gece gece midemi bulandırdın :( @Çiğdem
hahaah kökünü kazıyacaz :A
O zaman siz @serhatt ile bunları inceleyin, ben diziyi izlemeye kaçıyorum :A

e13e09814b260f62a9c79dbd5ef9bff6.jpg
Kütük işte yanında cehennem odunlarınıda dolaştırıyor :A Birşey ve kedicikleri vardı adını unuttum :F Kütük @MasacRE ve cehennem odunları yeni kurum bunlar sloganalrıda yanmaya hazırmısınız :A :A :A @mrt-06 @kerem @dreamy @MEnes @Sherlock @xemrexxx @Maskeli Fedai @Forumdash

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hangi senaryo :A Ben de yarışmayı izlerken arada gördüm fragmanı, @Çiğdem in pilotu daha 4. bölümden dayak yemeye başlamış Keremcem'den :A
Dövüş sahneleri flashbackler filan derken en cok benzerlik yine @Çiğdem in sevdiği herifin dayak yemesi :F
Aaa bunlarda hep başrolu yükseltip şey ediyorlar ama Pilotun dediği gibi güçlü olan değil vazgeçmeyen kazanır ve genelde benim herifler kazanan taraf olur :Z :Z:Z @serhatt @xemrexxx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa bunlarda hep başrolu yükseltip şey ediyorlar ama Pilotun dediği gibi güçlü olan değil vazgeçmeyen kazanır ve genelde benim herifler kazanan taraf olur :Z :Z:Z @serhatt @xemrexxx
İçerde'de hatırladiğim kadarıyla ÇAğatay madalya alıyordu:A Seninki de kodese gidiyordu :F Yanlişssam düzeltin hasta ve yorgun beynim hatırlamıyordur:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İçerde'de hatırladiğim kadarıyla ÇAğatay madalya alıyordu:A Seninki de kodese gidiyordu :F Yanlişssam düzeltin hasta ve yorgun beynim hatırlamıyordur:F
Veli Cevher örneği Vartolu yanı benim adamlar zaten hep hapisi boyluyor işte ama sizin zibidileri tutmaktan iyidir :A :A :A @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Veli Cevher örneği Vartolu yanı benim adamlar zaten hep hapisi boyluyor işte ama sizin zibidileri tutmaktan iyidir :A :A :A @MasacRE
Evet doğru hatırlıyorsun forumdash, yaş ilerlemiş ama hafıza sağlam :A Hapise düşmek ne zamandan beri kazanmak oluyor Çiğdem :A