ATV Kimse Bilmez - Dizi Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,051
Puanı
1,060
68616

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Kimse Bilmez'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Baba Yapım'ın yapımcılığını, usta yönetmen Kartal Çidamlı ve Ufuk Hakan Eren'in yönetmenliğini üstlendiği dizinin başrollerinde; Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal gibi isimler yer alıyor.

Merakla beklenen ''Kimse Bilmez'' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'da ATV'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,663
Puanı
1,060
İzledim ve keremcemin karakterini çok beğendim bir çok diziye benzeten olmuş ama ben hiç bir diziye benzetemedim

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bully geçenlerde bu diziyi önermiş bana Pilot karakteri senlik demiş attığı sahneyi sevdim ve diziye bakacam dedim bu hangi dizi acaba bir baktım Arası kullanarak anti olarak bakmamı sağlayan diziymiş dedim @Forumdash sayesinde :F :F :F

Şu sahne sayesinde diziye başlıcam Eşkiyadan dolayı gün değiştiricek ama olsun yeni sezona dizi lazım :A :A :A @xemrexxx @Yiğitt @serhatt Bu arada @Sherlock @ömer karataş diziyi sizde seviceksiniz gibi :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,051
Puanı
1,060
Bully geçenlerde bu diziyi önermiş bana Pilot karakteri senlik demiş attığı sahneyi sevdim ve diziye bakacam dedim bu hangi dizi acaba bir baktım Arası kullanarak anti olarak bakmamı sağlayan diziymiş dedim @Forumdash sayesinde :F :F :F

Şu sahne sayesinde diziye başlıcam Eşkiyadan dolayı gün değiştiricek ama olsun yeni sezona dizi lazım :A :A :A @xemrexxx @Yiğitt @serhatt Bu arada @Sherlock @ömer karataş diziyi sizde seviceksiniz gibi :A
Ay kala kala bu tipsize mi kaldın :A @xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
131,748
Puanı
1,061