ATV Kimse Bilmez - Dizi Yorumları

Gece gece midemi bulandırdın :( @Çiğdem
hahaah kökünü kazıyacaz :A
O zaman siz @serhatt ile bunları inceleyin, ben diziyi izlemeye kaçıyorum :A

e13e09814b260f62a9c79dbd5ef9bff6.jpg
Kütük işte yanında cehennem odunlarınıda dolaştırıyor :A Birşey ve kedicikleri vardı adını unuttum :F Kütük @MasacRE ve cehennem odunları yeni kurum bunlar sloganalrıda yanmaya hazırmısınız :A :A :A @mrt-06 @kerem @dreamy @MEnes @Sherlock @xemrexxx @Maskeli Fedai @Forumdash

• Harika
Reactions: Çiğdem
Hangi senaryo :A Ben de yarışmayı izlerken arada gördüm fragmanı, @Çiğdem in pilotu daha 4. bölümden dayak yemeye başlamış Keremcem'den :A
Dövüş sahneleri flashbackler filan derken en cok benzerlik yine @Çiğdem in sevdiği herifin dayak yemesi :F
Aaa bunlarda hep başrolu yükseltip şey ediyorlar ama Pilotun dediği gibi güçlü olan değil vazgeçmeyen kazanır ve genelde benim herifler kazanan taraf olur :Z :Z:Z @serhatt @xemrexxx

Aaa bunlarda hep başrolu yükseltip şey ediyorlar ama Pilotun dediği gibi güçlü olan değil vazgeçmeyen kazanır ve genelde benim herifler kazanan taraf olur :Z :Z:Z @serhatt @xemrexxx
İçerde'de hatırladiğim kadarıyla ÇAğatay madalya alıyordu:A Seninki de kodese gidiyordu :F Yanlişssam düzeltin hasta ve yorgun beynim hatırlamıyordur:F

İçerde'de hatırladiğim kadarıyla ÇAğatay madalya alıyordu:A Seninki de kodese gidiyordu :F Yanlişssam düzeltin hasta ve yorgun beynim hatırlamıyordur:F
Veli Cevher örneği Vartolu yanı benim adamlar zaten hep hapisi boyluyor işte ama sizin zibidileri tutmaktan iyidir :A :A :A @MasacRE

Veli Cevher örneği Vartolu yanı benim adamlar zaten hep hapisi boyluyor işte ama sizin zibidileri tutmaktan iyidir :A :A :A @MasacRE
Evet doğru hatırlıyorsun forumdash, yaş ilerlemiş ama hafıza sağlam :A Hapise düşmek ne zamandan beri kazanmak oluyor Çiğdem :A