Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 5. Bölüm - Yıkılmışım Ben

Hangi 3 isim güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    27

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
5 şarkı dinlenir ya, bir açtık mı gerisi gelir :A
Neyse dediğim gibi önemli olan katılım :A Ben bu progranda en az 15 kişi oylayınca başarılı buluyorum (1 oy kaldı :A) ve hit olarakta 400 alsa yine basarıli buluyorum. Şuana kadarki bölümler iyi hit aldı. 1000 alan bile oldu :A
Yani kısacası beklentimi karşıladığı için devamı geliyor ama dizi etkinliği baslayınca ara veririm buna :A

@Silinmiş Üye bu hafta başlatamadım :T:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Neyse dediğim gibi önemli olan katılım :A Ben bu progranda en az 15 kişi oylayınca başarılı buluyorum (1 oy kaldı :A) ve hit olarakta 400 alsa yine basarıli buluyorum. Şuana kadarki bölümler iyi hit aldı. 1000 alan bile oldu :A
Yani kısacası beklentimi karşıladığı için devamı geliyor ama dizi etkinliği baslayınca ara veririm buna :A

@Silinmiş Üye bu hafta başlatamadım :T:
İyi güzel, ilgi var demek ki programa :A Sen bilirsin ne zaman sonlandıracağını, sende o iş :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İyi güzel, ilgi var demek ki programa :A Sen bilirsin ne zaman sonlandıracağını, sende o iş :A
Ben noktalar koymam. Sadece virgül koyarım :A :A Yani ara olacak sadece. Diss Savaşları'da sonlanmadı. Yakında çalacağım kapınızı ve itiraz kabul etmeyeceğim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Neden? Erteleme bak sakın. :(
Pazartesi akşamı başlatacaktım ama bazı problemler çıktı ve bugüne kadar giremedim. İnşallah pazartesi muhakkak başlatacağım artık. Bugünlerde foruma geçen hafta gibi sık giremediğim için haftaya kalmalı. Ben etkinliklerimle fazla uğraşan ve etkinliğim olunca çok aktif olmaya çalışıyorum daima :D
Ben başlattıktan sonra aksilikler olursa yerime devam ettirecek birileri var.
Tedbirimi aldım :A

• Harika
Reactions: blacklion