Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 5. Bölüm - Yıkılmışım Ben

Hangi 3 isim güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    27

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
47-473159_download-spotlight-microphone.jpg

Merhabalar, 1 aylık aradan sonra 5. bölüm ile sizlerleyiz.

Bu hafta sözleri Tahir Paker, müziği ise Burhan Bayar'a ait olan ve usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in yorumuna alışkın olduğumuz 'Yıkılmışım Ben' şarkısı ile karşınızdayız.
Dünden bugüne bir çok şarkıcı bu unutulmaz eseri seslendirmiştir.

Peki sizce en güzel yorum kimlere ait?

İşte bir kaç öne çıkmış performans:

Rubato & Sıla 'nın yorumladığı şarkı yaklaşık 38 milyon izlenmeye sahip:

İbrahim Tatlıses

Rubato

Funda Arar

Gülçin Ergül

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sıla ve İbrahim Tatlıses ilk 2 seçim olacağından bu bölümde 3 isim limitini koydum @MasacRE :D

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@MEnes seni konuda yakaladım. Es geçmeyelim lütfen :A ve galiba etiket düzdün oldu ve geldi bildirim?

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Uyumaya gidiyorum yakalaman bir şey değiştirmedi maalesef... :A 5 tane 3-4 dakikalık klip dinlemem mümkün gözükmüyor şu saatte. :A Evet etiketler geldi sorun yok. :A
Konuya beğenimi fırlat, ankette ise diğer seçeneğini tıkla ve git :A Maksat katılım oranı iyi olsun ankette :A değiştirme imkanı var nede olsa ilerde :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Konuya beğenimi fırlat, ankette ise diğer seçeneğini tıkla ve git :A Maksat katılım oranı iyi olsun ankette :A değiştirme imkanı var nede olsa ilerde :A
Beğeniyi vereyim de sanata bakış açıma ters olan dinlemeden oy verme durumunu gerçekleştiremeyeceğim... :A O yüzden kısmet olur da dinlersem o zaman bakarız... :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Beğeniyi vereyim de sanata bakış açıma ters olan dinlemeden oy verme durumunu gerçekleştiremeyeceğim... :A O yüzden kısmet olur da dinlersem o zaman bakarız... :A
Diğer seçeneğinin yanına (sonra dinleyince oylayacağım) diye ekleyeceğim
şimdi sakınca olmaz herhalde? ?

Edit: yeni seçenek ekledim :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ahahahaha aynen çok beğendim. Tam benlik bir seçenek olmuş inanılmaz... :A
Bundan böyle konuya bakıp kaçmak yok beyefendi. Beğenimi ve anketi işaretlemeyi es geçmeyeceksin :A Tabi goygoyunuda eksik etmeni istemem :A Profilindeki kendini övme mesajlarını da okuyorum bu arada :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tamam tamam seni kıracağıma kafamı kırayım ZEY, dediklerini yerine getireceğim... :A Zaten getirmesem de yine başıma üşüşüp yapana kadar yazarsın. :A :A Ahahaha okumasan şaşardım zaten. Nasıl güzel mi... :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Tamam tamam seni kıracağıma kafamı kırayım ZEY, dediklerini yerine getireceğim... :A Zaten getirmesem de yine başıma üşüşüp yapana kadar yazarsın. :A :A Ahahaha okumasan şaşardım zaten. Nasıl güzel mi... :A
Ne yapayım, gecenin bu vaktinde (bizimki daha erken) bi sen bi ben bi de @Silinmiş Üye aktif yazıyor. Haliyle okuyorum.
Kesinlikle sanat dolu yazılar herzamanki gibi:A Gidip dizi izleyeceğim ama yorumlardan dolayı erteliyorum şimdilik:A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and blacklion

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ne yapayım, gecenin bu vaktinde (bizimki daha erken) bi sen bi ben bi de @Silinmiş Üye aktif yazıyor. Haliyle okuyorum.
Kesinlikle sanat dolu yazılar herzamanki gibi:A Gidip dizi izleyeceğim ama yorumlardan dolayı erteliyorum şimdilik:A
Ben de kaçacaktım da salmadınız ikiniz durdum işte (kendimi övme fırsatını kaçıramazdım ahahaha)... :A Ama son işlemleri yapıp çıkıyorum birazdan o yüzden sana burda iyi geceler diyim ona da derim birazdan. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben de kaçacaktım da salmadınız ikiniz durdum işte (kendimi övme fırsatını kaçıramazdım ahahaha)... :A Ama son işlemleri yapıp çıkıyorum birazdan o yüzden sana burda iyi geceler diyim ona da derim birazdan. :A
Seninle bugünlük işim bitti, gidebilirsin :A

Bu arada belki daha farketmedin ama bizim mekan yok artık :A Acil durumlarda pek kullanmadığın diğer mekanda buluşuruz :A
Kendimi tamamiyle dizilere adamışım. BCS dizisine yoğunlaşmışım :D

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Seninle bugünlük işim bitti, gidebilirsin :A

Bu arada belki daha farketmedin ama bizim mekan yok artık :A Acil durumlarda pek kullanmadığın diğer mekanda buluşuruz :A
Kendimi tamamiyle dizilere adamışım. BCS dizisine yoğunlaşmışım :D
Fark etmedim mi sandın ZEY come ooon. Tabi ki gördüm ama dediğin gibi diğer mekan var sıkıntı yok yani. :A Sebebini varsa bilahare başka bir zaman konuşuruz. :A İyi geceler diliyorum. :D

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Fark etmedim mi sandın ZEY come ooon. Tabi ki gördüm ama dediğin gibi diğer mekan var sıkıntı yok yani. :A Sebebini varsa bilahare başka bir zaman konuşuruz. :A İyi geceler diliyorum. :D
Yok özel bir sebep ama sana çok acil birşey demem gerekiyor. Ben sana yazarım yarın okursanda olur :A
İyi geceler :D

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Gizmen and MEnes