Kicktipp ⚽ - Tahmin Yarışması 21-22 Sezonu | 2. Yarı Genel Yorum Konusu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Cidden Giresun yener demiştim yeni hatırladım, ben de bir de buradan kaybettik diyordum maç sonunda en azından bu tesellimiz oldu :A Galatasaray sonuçta 2 hafta üst üste asla kazanamıyor. Haftaya da Hatay’a oynarım, kafam rahat olur. :A
Yanlış ata oynayıp durdum bu hafta :A kısmet artık.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yok, hevesim kaçıyor ondan :A çok uzun ve ben sürekli aynı işte çalışınca bile sıkılan biriyim :A burda da sıkılınca salıyorum
Her konuda öyle değilsin bence mesela forum diyecektim ama forumda da bazen sıkılan birisin gerçi, yani galiba evet biraz öyle birisin :A Ama bu durumda evlilik insanı değilsin Yani 😱 :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
.

Hâlâ imparator Fatih Terim diyor. Sözlük konusunda bizi şaşırtmaya devam ediyor :A
Fatih Terim ,puan kaybı Kerim :A
Cidden Giresun yener demiştim yeni hatırladım, ben de bir de buradan kaybettik diyordum maç sonunda en azından bu tesellimiz oldu :A Galatasaray sonuçta 2 hafta üst üste asla kazanamıyor. Haftaya da Hatay’a oynarım, kafam rahat olur. :A
Ooooh ohhh künefe afiyet olsun. :A
Yanlış ata oynayıp durdum bu hafta :A kısmet artık.
Yoldaşımı katır tepmiş :A
Ligin ilk yarılarında oldukça formda olup ikinci yarıda sanki daha bi nazara geliyor gibisin iki senedir. Kurşun döktürmek şart :A
Tek kurşun dökmeyle olacak iş değil,adak kurbanı olsun kes hayrına konu komşuya dağıt. :A

@Dosi yoldaşım yine maçlara gitmeye devam etsin.Bak ne güzel Uğur getiriyor.Rakip takım bunu görünce içine bir ferahlık gelir. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kedi hanım bari öğretmenlikten sıkılmayın öğrencileriniz de sizin gibi olur yoksa :A Bu arada ben fenerin maçı yarın sanıyordum Pazertesiymiş meğer :A @12.Adam
Farklı sınıflara giren biriyim yani hep aynı yüzler değil sjsjjsjs
Evet galiba fazlası ile sıkılgan bir yapım var.
Yaz tatili gelsede tembelliğe merhaba desem yine :A
------

@Dosi pazartesi etkinlik düzenleyecekmiş.Sınıfça bizim maçı seyredeceklermiş. :A (Totem bozuldu)
Okullar Salı açılıyor :A