Kicktipp ⚽ - Tahmin Yarışması 21-22 Sezonu | 1. Yarı Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hafta içi kapanış yazısı yazarım.
@MEnes i nihayet 1 puan geçmişim :Z
Sıradaki hedef @Maskeli Fedai 'nin düşüşü olacak :A
Bu arada bu milli arada şu 2. mesajı editleriz artık, şimdilik dursun ama bu hafta içi mutlaka hatırlat bana hallledeyim :A Aynı zamanda maç konuları arşivini de bu milli takım arasında tozunu almam lazım yoksa birikiyor :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Bu arada bu milli arada şu 2. mesajı editleriz artık, şimdilik dursun ama bu hafta içi mutlaka hatırlat bana hallledeyim :A Aynı zamanda maç konuları arşivini de bu milli takım arasında tozunu almam lazım yoksa birikiyor :A
Sende bana sana hatırlatmam gerektiğini hatırlat :A

Tablo fena değil. 7 puan altı düşmezsem @Araf 'i geçebilirim :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sende bana sana hatırlatmam gerektiğini hatırlat :A

Tablo fena değil. 7 puan altı düşmezsem @Araf 'i geçebilirim :A
Milleti maç tahminlerini hatırlatıp da kendi maç tahminlerini unutan birisi olarak tamam hatırlatırım umarım :A Sana, bana hatırlatacağını hatırlatmamı da bana @12.Adam hatırlatsın bari :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Milleti maç tahminlerini hatırlatıp da kendi maç tahminlerini unutan birisi olarak tamam hatırlatırım umarım :A Sana, bana hatırlatacağını hatırlatmamı da bana @12.Adam hatırlatsın bari :A
Sen en iyisi Çarşamba gününe alarm kur şimdiden. Öyle gelir aklına :A
Beni uyku basmaya başladı bile. 20 dakika geçsinde görevim olan konuyu açıp gideyim :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sen en iyisi Çarşamba gününe alarm kur şimdiden. Öyle gelir aklına :A
Beni uyku basmaya başladı bile. 20 dakika geçsinde görevim olan konuyu açıp gideyim :A
Tamamdır görevini hallet sonra tatlı uykular moduna gir o halde, şu sözünü ettiğimiz olayı da yarın halledersin artık molada vb :A

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,623
Puanı
860
Bu hafta acayip güzel puan topladım.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ufak ufak hedeflere ulaştıkça zirveye yaklaşır insan ama sorma bu hafta 5 puan fuzuli gitti ama ilk haftalardada 2 veya 3 puanıma @Tolstoyevski mani olmuştu. Umarım ilk 3'ten uzak olurum. Stres yapıyor yoksa :A
Aman canım gören de sanacak ki o bir iki puanla ödül filan kaçtı :A :S

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,377
Puanı
1,060
O işler belli olmaz :A bu hafta aslında şuan 12 puan olabilirdim. Bildiğim yoldan şaştım :T:
Bundan sonra daha dikkatli olup en az 7 puan hedefim var :A
Ahanda şimdi yandık, 7 puan totemi sandıktan çıktı. :A
O 2 maç umarım sezon sonunda başıma dert açmaz çünkü en azından 2 puan alırdım toplam da olsa :S
(Dert açtı) O 2 puan yüzünden şampiyonluktan oldu. :A
Aşk olsun bana kıyabilir misin 😡 :A
Sana çektirmediği eziyet kalmadı.Sen hâlâ kıyabilir misin diyorsun,Akıllanmazsın sen :A
Bu arada Muslera'nın hakemi çocuk azarlar gibi azarlayıp sonra topa vurması dünyanın her yerinde ikinci sarı kart :A
Burada göstermek ister. :A
O iş bende rahat ol :A
Tamamdır görevini hallet sonra tatlı uykular moduna gir o halde, şu sözünü ettiğimiz olayı da yarın halledersin artık molada vb :A
Hangi olaymış? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Bir haftanın daha sonuna geldik. Zirve daima el değiştirmekte, @Maskeli Fedai ve hasanca zirveyi paylaşıyorlar. Bu hafta bol puanlar alındı ve haftanın galibi 16 puan ile @mesmeso oldu. Onu 15 puan ile @Gerekli24 ve @Maskeli Fedai takip ederken @Tolstoyevski 14, @Angelica 'da 13 puan ile başarılı bir sonuç elde etti. Haftanın en ilginç olayı ise herkese tahmin yapması için hatırlatmada bulunan @Tolstoyevski 'nin 2 tane maç tahminini kaçırması oldu. Haftalık zirve derecesini almayı kıl payı kaçırmış oldu böylelikle. İşte diğer sonuçlar:

IMG_20211003_205645.jpg

@Dosi @Tolstoyevski @pompy @bazinga @MEnes @The_Erinch @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl @xdragxx @HeisenBerg @secquin @Angelica @BARON男爵 @MasacRE @emreemreu @Zeyno @batuhankaralar @Araf @Cervantes @DarkLegenD @eskici hasanca

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,247
Puanı
1,060
Bir haftanın daha sonuna geldik. Zirve daima el değiştirmekte, @Maskeli Fedai ve hasanca zirveyi paylaşıyorlar. Bu hafta bol puanlar alındı ve haftanın galibi 16 puan ile @mesmeso oldu. Onu 15 puan ile @Gerekli24 ve @Maskeli Fedai takip ederken @Tolstoyevski 14, @Angelica 'da 13 puan ile başarılı bir sonuç elde etti. Haftanın en ilginç olayı ise herkese tahmin yapması için hatırlatmada bulunan @Tolstoyevski 'nin 2 tane maç tahminini kaçırması oldu. Haftalık zirve derecesini almayı kıl payı kaçırmış oldu böylelikle. İşte diğer sonuçlar:

Ekli dosyayı görüntüle 109893

@Dosi @Tolstoyevski @pompy @bazinga @MEnes @The_Erinch @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl @xdragxx @HeisenBerg @secquin @Angelica @BARON男爵 @MasacRE @emreemreu @Zeyno @batuhankaralar @Araf @Cervantes @DarkLegenD @eskici hasanca

Vay be 13 puan aldım demek :D

• Harika
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

Ekli dosyayı görüntüle 109893

Yaptık bir eşeklik, vur bakalım yüzümüze 😏

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...