Rizespor 2-3 Galatasaray | Süper Lig 2021-22 Sezonu - 8. Hafta

Maç sonucu ne olur?

• Rizespor kazanır

Oy: 0 0.0%
  • Galatasaray kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hakemler kötü niyetli mi kötü mü kaç senedir anlamadım :A
Adamlar 15 senedir takip ediyorum 15 senedir yaptıkları hatayı hatayla örtmeye çalışıyorlar. Baktı ilk yarı faul olan golü verdi bunu iptal etmeyim dedi :A
Ben bu hakemlerle ilgili bir anket konusu açmayı planlıyordum zaten, hatırlattığın iyi oldu. :A

Ben golün atıldığı zamana göre iptal etmediklerini düşündüm ama senin bakış açın da doğru. " bir benzerine 1. dakikada faul vermemiştim, dakika 100 olmuş, ona karşılık buna da faul vermeyeyim o zaman eheheheh" der bunlar. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Ben bu hakemlerle ilgili bir anket konusu açmayı planlıyordum zaten, hatırlattığın iyi oldu. :A

Ben golün atıldığı zamana göre iptal etmediklerini düşündüm ama senin bakış açın da doğru. " bir benzerine 1. dakikada faul vermemiştim, dakika 100 olmuş, ona karşılık buna da faul vermeyeyim o zaman eheheheh" der bunlar. :A
Bunlar öyle diyor da Var'daki hakemlerin hiç mi ağırlığı yok onu anlamadım :A Var hakemi olsam şu son dakikadaki pozisyonda Var odasında kendimi yırtardım hocaaa pozisyona bak faul vaar sakın verme diye.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bunlar öyle diyor da Var'daki hakemlerin hiç mi ağırlığı yok onu anlamadım :A Var hakemi olsam şu son dakikadaki pozisyonda Var odasında kendimi yırtardım hocaaa pozisyona bak faul vaar sakın verme diye.
Banka hesabına yatan paralarla ne yapacağının hayalini kuruyordur maç oynanırken. :A Kumar masası hazırlayıp okey oynuyormuş havası veriyor bana VAR'dakiler. :A Çay kahve servisi de yapılıyordur. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Bu arada yeni dikkatimi çekti. Kimse görmüyor galiba Muslera sarı kart gördükten sonra tepki olarak topa vuruyor. Bu ikinci sarı kart gerektirmez mi?
------

Bu arada Muslera'nın hakemi çocuk azarlar gibi azarlayıp sonra topa vurması dünyanın her yerinde ikinci sarı kart :A
Seni görmeden yazdım valla :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bu arada Muslera'nın hakemi çocuk azarlar gibi azarlayıp sonra topa vurması dünyanın her yerinde ikinci sarı kart :A
Azarlama, itiraz etme olayı bile sarı kartlık aslında. Oyundan atılması için topa vurmasına bile gerek yok ama bu ligde hakeme istediğin gibi laf söyleyebiliyorsun. :A Hakemleri uyarıp "Hoca çatır çatır kart göster dibine kadar gelip itiraz edenlere" dese TFF MHK falan, tüm futbolcular süt dökmüş kediye döner abartısız. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,472
Puanı
1,060
Halil'in pozisyonunu diyorum o gözünün önünde oldu belki onun faul olduğunu süzmüştür reis :A
Merak ettim bakayım atmadığına göre biraz küfürlü :A
------

Yok değilmiş :A
Yalnız Rize'nin 14 numarası nasıl o topa müdahale etmiyor ya kaysa eder :A
Bende şaşırdım sıfır küfür :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Azarlama, itiraz etme olayı bile sarı kartlık aslında. Oyundan atılması için topa vurmasına bile gerek yok ama bu ligde hakeme istediğin gibi laf söyleyebiliyorsun. :A Hakemleri uyarıp "Hoca çatır çatır kart göster dibine kadar gelip itiraz edenlere" dese TFF MHK falan, tüm futbolcular süt dökmüş kediye döner abartısız. :A
Aynen öyle Messi, Ronaldo bile hakemlere karşı bu kadar sert değiller bizimkilerin yanında :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Aynen öyle Messi, Ronaldo bile hakemlere karşı bu kadar sert değiller bizimkilerin yanında :A
(Yanlış hatırlamıyorsam) Eskilerden kalma gollü bir İngiltere ligi maçının özetini izliyordum, büyük takım vs küçük takım maçıydı. Küçük takım oyuncusunun sarı kartı vardı, sonra hakeme orta şekerli şiddette itiraz etmişti ve hakem tereddüt etmeden bir tane daha sarı kart gösterip oyundan atmıştı küçük takım futbolcusunu. İrkilmiştim... "Keşke bizde de böyle olsa" demiştim. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Ha anladım o bizim ligin genel rahatsızlığı, tüm takımlarda var olan
Başka maçlarda rastlıyor musun mesela? :A
Ya itiraz eden oluyor pozisyon devam ederken de top sana doğru geliyor bu kadarı fazla :A
------

(Yanlış hatırlamıyorsam) Eskilerden kalma gollü bir İngiltere ligi maçının özetini izliyordum, büyük takım vs küçük takım maçıydı. Küçük takım oyuncusunun sarı kartı vardı, sonra hakeme orta şekerli şiddette itiraz etmişti ve hakem tereddüt etmeden bir tane daha sarı kart gösterip oyundan atmıştı küçük takım futbolcusunu. İrkilmiştim... "Keşke bizde de böyle olsa" demiştim. :A
Bunları bizim ligde bir yaparsa Fırat Aydınus yapar :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
FAj_nHoXsAMFESO.jpeg

Öz abim yine malum takıma hak ettiği dersi vermiş.. VALLAHİ BU ADAMIN HASTASIYIZ.. @MEnes @MasacRE @Sherlock
------

Bala bak. Öfff, gelecek hafta maçlarına kadar "Morutan, Morutan" diye kafa ütüler şimdi maaşlı GS'liler.

Rizesporlu oyuncular faul yapmayı bilmiyor galiba :A Kontra adamı indirsene gerekirse kırmızı gör :A
------

Boş kaleye attı ya :A
Bu golde kim Morutan Morutan diyorsa iletişimi kesmek lazım.. Golün hepsi Diagne abimin..

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,550
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hakemler kötü niyetli mi kötü mü kaç senedir anlamadım :A
Adamlar 15 senedir takip ediyorum 15 senedir yaptıkları hatayı hatayla örtmeye çalışıyorlar. Baktı ilk yarı faul olan golü verdi bunu iptal etmeyim dedi :A
Rize’de hakeme saldırı olmuş gibi göründü

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860