Kısa Süreli Veda Zamanı

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hayırlı tezkereler senle fazla konuşmadık pek umarım 1 yıl sonra ikimizde forumda oluruz daha çok sohbet ederiz. Mümkün olduğunca rahat geçer inşallah.
Çok teşekkür ederim, gelince muhakkak sohbet edelim :)
------

Hayırlı tezkereler Hayrettin, güle güle git güle güle gel :D
Çok teşekkür ederim , amin 🙏 :d:

Aynen parası güzel hayırlısıyla güzel para biriktirirsin :A
İnşallah bitirmem orada :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Sırf bunlar için başvuru yapmıştım, senden de duymak iyice rahatlattı beni :D Ama yoğun olursa ben kesin foruma girmeyi unuturum :D Kendimi bildiğimden direkt veda zamanı yazdım :D Çok teşekkür ederim :)

Zorlu bir yere düşmezsen aşırı rahat edersin. En azından hafta sonu tatil, saat 5'ten sonra istediğin yere çıkıp gidebiliyorsun. Bunlar olmasa bile çok iyi maaş alıyorsun, daha ne olsun. Tabii bunların hepsi acemilikten sonra. Önce biraz sürünmek gerek. :A

Meslekçi olarak mı gidiyorsun? Belli mi o? :)

• Harika
Reactions: hayret bi şey

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Zorlu bir yere düşmezsen aşırı rahat edersin. En azından hafta sonu tatil, saat 5'ten sonra istediğin yere çıkıp gidebiliyorsun. Bunlar olmasa bile çok iyi maaş alıyorsun, daha ne olsun. Tabii bunların hepsi acemilikten sonra. Önce biraz sürünmek gerek. :A

Meslekçi olarak mı gidiyorsun? Belli mi o? :)
Sınıf: Bakım yazıyor. Sanırım Otomotiv Mühendisi olduğum için direkt o sınıfa almışlar. Meslekçi oluyoruz sanırım değil mi?

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Sınıf: Bakım yazıyor. Sanırım Otomotiv Mühendisi olduğum için direkt o sınıfa almışlar. Meslekçi oluyoruz sanırım değil mi?
Sanırım. Meslekçi daha iyi. 1 ay acemilik yapıyorsun bildiğim kadarıyla. :)

Benim sınıftan bir arkadaş Ankara'yı istiyordu. Tercihe kalırsam Ankara seçeceğim dedi, tercihe kalamadı ama yine Ankara geldi adama. Şimdi normal çalışan gibi evine gidip geliyor işte. :A

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sanırım. Meslekçi daha iyi. 1 ay acemilik yapıyorsun bildiğim kadarıyla. :)

Benim sınıftan bir arkadaş Ankara'yı istiyordu. Tercihe kalırsam Ankara seçeceğim dedi, tercihe kalamadı ama yine Ankara geldi adama. Şimdi normal çalışan gibi evine gidip geliyor işte. :A

Bakalım bana hangisi denk gelecek :A Kalabalık bir şehirden çok küçük şehir denk gelmesini daha çok istiyorum. Nüfus azaldıkça rütbeli üstler de azalıyor çünkü :D

Hayırlı tezkereler su gibi geçsin zaman. 🙏 @hayret bi şey
Çok teşekkür ederim , amin inşallah 🙏

Hayırlı teskereler sağ salim aramıza dönmen dileği ile :love1: :Z :bhr:@hayret bi şey
Çok teşekkürler, döneceğim inşallah :d:🙏

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Kazasız belasız bitirip gelirsin inşallah. Hayırlı tezkereler olsun :D
Teşekkür ederim, amin 🙏
Hayırlı teskereler kardeşim ;) @hayret bi şey
Teşekkürler :d:

Askerlik görevin hayırlı olsun güle güle git güle güle gel inşallah :bhr: @hayret bi şey
Teşekkür ederim, amin inşallah 🙏:bhr:

@hayret bi şey hayırlı teskereler diliyorum güle güle git gel inşAllah :D
Teşekkür ederim, amin 🙏:d:

• Beğendim
Reactions: Angelica