Kısa Süreli Veda Zamanı

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Herkese merhaba 🖐 Öncelikle geçmiş bayramınız kutlu olsun🙏 Birkaç gün içerisinde askerlik görevimi tamamlamak için birliğime teslim olacağım ve 1 yıl kadar bir süre buralarda olmayacağım (1 yıl olmasının sebebi yedek subay olarak yapacak olmamdan kaynaklı) . Bir anda ortadan kayboldu durumu olmasın diye sizlerle bu durumu paylaşmak istedim.
Bazı arkadaşlarımız dışında bireysel olarak tanışmasak da forumu ve üyelerini çok seviyorum, kendinize 1 sene çok iyi bakın :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@hayret bi şey kardeşim asker oluyorsun demek, hayırlı olsun. Biz seninle iletişim halinde oluruz yine. :D

Yolun açık olsun. Allah sağ salim askerliğini bitirip gelmeyi nasip etsin. Hayırlı tezkereler.

• Harika
Reactions: hayret bi şey

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Vatani görevinde başarılar dilerim @hayret bi şey
Seni tanımıyorum ama forumda emekli bir yönetici olduğuna göre emeğin büyüktür buralarda. Yolun açık olsun. 1 yıl sonra buralara dönmen dileğiyle.👋👋

• Harika

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Balıkesirde başarılar dostum.
Allah yolunu açık etsin.
Sağsalim git-gel inşAllah. @hayret bi şey

Balıkesir Edremit (Körfezde işin olursa Haber etmeye çalış)

Sevgilerimle Kardeşim Benim.

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Hayırlı tezkereler @hayret bi şey
Başlık korkuttu ama içerik sevindirdi. Geçici bir süre.
Seneye döndüğünde buralarda oluruz inşallah daha. Kendine çok iyi bak 🤗

• Harika

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,291
Puanı
1,060
Yedek subay olarak gitmen tam isabet olmuş. Ben kısa dönem gittiğime pişman olmuştum. Telefon filan serbest zaten, rahatlıkla girerdin yine aslında foruma acemilikten sonra. :A

Hayırlı teskereler şimdiden. :)

• Harika

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Hayırlı tezkereler Hayrettin
Öncelikle Allah yardımcın olsun yolun açık olsun sağ salim git sağ salim gel inşAllah
Allah sana sabırlar versin :bhr:
Allah'a emanet ol :) Pek konuşmasak bile sana karşı bir sempati oluştu kafamda :)

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel insan, burada tanıdığım için çok mutlu olduğum üyelerden birisin. Hayırlı teskereler diliyorum, kalbimiz seninle olacak tabi ki Hayrettin. Kendine çok iyi bak, fırsat bulabilirsen bizi bilgilendirmeyi de ihmal etme kardeşim. Görüşmek dileğiyle. :bhr:

• Harika

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hayırlı teskereler. Sağ salim gidip gelirsin inşallah. :D
Amin amin 🙏 Ben biraz sakarım, benimde şuanlık tek temennim o:D
Hayırlı tezkereler Hayrettin. :)

Yedek subaylık daha rahat olur bence, askeriyeden de bekleriz aramıza arada. :D Konum neresi olacak belli mi?
Çok teşekkür ederim koca yürekli adminimiz :D Balıkesir merkez acemilik. Ustalık oradaki başarı durumumuza göre belli olacak. Yüzdelik dilimde yer alırsam tercih hakkı sunulacakmış. Acemilikte olmaz ama ustalıkta muhakkak ara ara girmeye çalışırım (inşallah) :D

@hayret bi şey kardeşim asker oluyorsun demek, hayırlı olsun. Biz seninle iletişim halinde oluruz yine. :D

Yolun açık olsun. Allah sağ salim askerliğini bitirip gelmeyi nasip etsin. Hayırlı tezkereler.
Muhakkak kardeşim benim , teşekkür ederim :d:

Vatani görevinde başarılar dilerim @hayret bi şey
Seni tanımıyorum ama forumda emekli bir yönetici olduğuna göre emeğin büyüktür buralarda. Yolun açık olsun. 1 yıl sonra buralara dönmen dileğiyle.👋👋

Teşekkür ederim 🙏 Bir yıl sonra döndüğümde seninde editör yada yönetici olmanı diliyorum :)

Balıkesirde başarılar dostum.
Allah yolunu açık etsin.
Sağsalim git-gel inşAllah. @hayret bi şey

Balıkesir Edremit (Körfezde işin olursa Haber etmeye çalış)

Sevgilerimle Kardeşim Benim.
Teşekkür ederim abi, merkezde olacağım ama oralara yolum düşerse muhakkak haber ederim :)

Hayırlı tezkereler. Rabbim yardımcın olsun. Dualarımız seninle ve tüm askerlerimizle. :) @hayret bi şey
Teşekkür ederim :) Amin 🙏

Hayırlı tezkereler @hayret bi şey
Başlık korkuttu ama içerik sevindirdi. Geçici bir süre.
Seneye döndüğünde buralarda oluruz inşallah daha. Kendine çok iyi bak 🤗
Çok teşekkür ederim :) Aynı zamanda süper moderatörlüğün için de seni tebrik ederim :D

Yedek subay olarak gitmen tam isabet olmuş. Ben kısa dönem gittiğime pişman olmuştum. Telefon filan serbest zaten, rahatlıkla girerdin yine aslında foruma acemilikten sonra. :A

Hayırlı teskereler şimdiden. :)

Sırf bunlar için başvuru yapmıştım, senden de duymak iyice rahatlattı beni :D Ama yoğun olursa ben kesin foruma girmeyi unuturum :D Kendimi bildiğimden direkt veda zamanı yazdım :D Çok teşekkür ederim :)

Hayırlı tezkereler, sağ salim döndüğün zamanları görürüz inşallah. :bhr:
Teşekkür ederim :) Forumda ben yokken Hadise'yi kollayacak birinin olması içimi rahatlatıyor :A

Güzel insan, burada tanıdığım için çok mutlu olduğum üyelerden birisin. Hayırlı teskereler diliyorum, kalbimiz seninle olacak tabi ki Hayrettin. Kendine çok iyi bak, fırsat bulabilirsen bizi bilgilendirmeyi de ihmal etme kardeşim. Görüşmek dileğiyle. :bhr:
Sende aynı şekilde tanımaktan çok mutlu olduğum üyelerdensin, çok teşekkür ediyorum. 🙏 Fırsatını yakalarsam muhakkak girmeye çalışırım foruma :)

Hayırlı tezkereler. Allah'a emanet olun. :-)
Teşekkür ederim :)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Amin amin 🙏 Ben biraz sakarım, benimde şuanlık tek temennim o:D

Çok teşekkür ederim koca yürekli adminimiz :D Balıkesir merkez acemilik. Ustalık oradaki başarı durumumuza göre belli olacak. Yüzdelik dilimde yer alırsam tercih hakkı sunulacakmış. Acemilikte olmaz ama ustalıkta muhakkak ara ara girmeye çalışırım (inşallah) :D

Muhakkak kardeşim benim , teşekkür ederim :d:

Teşekkür ederim 🙏 Bir yıl sonra döndüğümde seninde editör yada yönetici olmanı diliyorum :)

Teşekkür ederim abi, merkezde olacağım ama oralara yolum düşerse muhakkak haber ederim :)

Teşekkür ederim :) Amin 🙏

Çok teşekkür ederim :) Aynı zamanda süper moderatörlüğün için de seni tebrik ederim :D

Sırf bunlar için başvuru yapmıştım, senden de duymak iyice rahatlattı beni :D Ama yoğun olursa ben kesin foruma girmeyi unuturum :D Kendimi bildiğimden direkt veda zamanı yazdım :D Çok teşekkür ederim :)

Teşekkür ederim :) Forumda ben yokken Hadise'yi kollayacak birinin olması içimi rahatlatıyor :A

Sende aynı şekilde tanımaktan çok mutlu olduğum üyelerdensin, çok teşekkür ediyorum. 🙏 Fırsatını yakalarsam muhakkak girmeye çalışırım foruma :)

Teşekkür ederim :)
O konuda hiç merak etme kimseye tek bi laf bile söyletmem :A

• Harika

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hayırlı teskereler abi. Sağ sağlim git gel. :bhr:
Çok teşekkür ederim, amin inşallah 🙏

Hayırlı tezkereler Hayrettin
Öncelikle Allah yardımcın olsun yolun açık olsun sağ salim git sağ salim gel inşAllah
Allah sana sabırlar versin :bhr:
Allah'a emanet ol :) Pek konuşmasak bile sana karşı bir sempati oluştu kafamda :)
Çok teşekkür ederim 🙏 Duygularımız karşılıklı, seneye iyi yerlerde olman dileğiyle :)

Hayırlı teskereler şimdiden. Yedek subay olman da çok olumlu olmuş bence adına :A
Çok teşekkür ederim, valla parası güzel diyorlar :A