Kısa Süreli Veda Zamanı

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Menajerimi Ara'dan sonra sen de gidiyorsun demek. :( Neyse hayırlı tezkereler diliyorum ve şimdiden en kısa zamanda aramıza döneceğin günü bekliyorum. En büyük asker bizim asker. :Z @hayret bi şey

• Harika
Reactions: hayret bi şey

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Menajerimi Ara'dan sonra sen de gidiyorsun demek. :( Neyse hayırlı tezkereler diliyorum ve şimdiden en kısa zamanda aramıza döneceğin günü bekliyorum. En büyük asker bizim asker. :Z @hayret bi şey

Dönünce Canan Ergüder'li projeleri yorumlarız senle merak etme :D Çok teşekkür ederim 🙏 :)

Hayırlı tezkereler
Teşekkür ederim 🙏

Hayrettincim hayırlı tezkereler. Kendine çok iyi bak dostum. :bhr:
Çok teşekkür ederim, sende kendine çok iyi bak :bhr: Perran Kutman iyi bir proje ile döner umarım bu ara dönemde, sende doya doya izlersin :)

Güle güle git gel Hayro :D Hayırlı tezkereler şimdiden.

Deniz beyciğimiz, gururumuz :D Çok teşekkür ederim, ben dönene kadar rakiplerine fark atmanı bekliyorum :D Özellikle herkesle kavga eden hanımefendiyi tamamen ekarte edip sektörün bir numaralı ismi olman dileğiyle 🙏:X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dönünce Canan Ergüder'li projeleri yorumlarız senle merak etme :D Çok teşekkür ederim 🙏 :)

Teşekkür ederim 🙏

Çok teşekkür ederim, sende kendine çok iyi bak :bhr: Perran Kutman iyi bir proje ile döner umarım bu ara dönemde, sende doya doya izlersin :)

Deniz beyciğimiz, gururumuz :D Çok teşekkür ederim, ben dönene kadar rakiplerine fark atmanı bekliyorum :D Özellikle herkesle kavga eden hanımefendiyi tamamen ekarte edip sektörün bir numaralı ismi olman dileğiyle 🙏:X
İnşallah kardeşim :D

• Harika

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
  • Harika
Reactions: kerem and slhttnmtl

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hayırlı tezkereler senle fazla konuşmadık pek umarım 1 yıl sonra ikimizde forumda oluruz daha çok sohbet ederiz. Mümkün olduğunca rahat geçer inşallah.

• Harika