I Want Your Cray Cray - Trish Walker | Jessica Jones

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
buda yan çizmeye başladı yakında guruıptan şutlayalım @Forumdash ı :) onun yerine birini dizi izleme gurubuna katalım diyorum benim adayım eski püskü @eskici ne kadar pis biri olsada beni sever yani yanlış yapmaz bize :)
sende adaylara bakabilirsin ama alamancı @kerem le gözlemeci @gözlemci veya gaga @Harunnn60 la hain sıvacı @MasacRE- olmasın onların dışında bir isim söyle :)
Benim gibisini zor bulursun :A Bu öyle hatır gönül işi değil, dizi izlemek bir sanat aşkıdır:A O ruh sadece bende var:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hergün bir bölüm izlemem için gotham luci arrow gibi gereksizleşen dizileri hayatımdan cıkarmam gerek :A
çıkar bence yada tamamen hayatından çıkaramıyorsan onları dondur ertele gothamla lucifer i sonra izleriz önce şu goblini bitirelim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Benim gibisini zor bulursun :A Bu öyle hatır gönül işi değil, dizi izlemek bir sanat aşkıdır:A O ruh sadece bende var:A
çok rahat buluruz o gün @eskici yalvardı bize resmen benide guruba katın diye.. ama dışladık tabi üç kişi yeterli başkası gerekmez dedik? oysaki sanat aşkıyla yanıp tutuşan bir arkadaşımız ama işte reddetmek zorunda kaldık yani yan çizersen öyle bize katılmaya can atan yüzlerce üye var :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
buda yan çizmeye başladı yakında guruıptan şutlayalım @Forumdash ı :) onun yerine birini dizi izleme gurubuna katalım diyorum benim adayım eski püskü @eskici ne kadar pis biri olsada beni sever yani yanlış yapmaz bize :)
sende adaylara bakabilirsin ama alamancı @kerem le gözlemeci @gözlemci veya gaga @Harunnn60 la hain sıvacı @MasacRE- olmasın onların dışında bir isim söyle :)
Jessica Jones için adam arıyorsanız ben gelmem zaten merak etme için rahat olsun :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
çıkar bence yada tamamen hayatından çıkaramıyorsan onları dondur ertele gothamla lucifer i sonra izleriz önce şu goblini bitirelim :)
Tabi bu da bi çözüm:X Dediğim gibi hergün bir bölüm izleyemem ama boşlukları doldurup yetişirim :X
çok rahat buluruz o gün @eskici yalvardı bize resmen benide guruba katın diye.. ama dışladık tabi üç kişi yeterli başkası gerekmez dedik? oysaki sanat aşkıyla yanıp tutuşan bir arkadaşımız ama işte reddetmek zorunda kaldık yani yan çizersen öyle bize katılmaya can atan yüzlerce üye var :)
@eskici grup arayışındadır:A Sanatla ilgilenseydi La Casa Del Papel zamanında bizle olurdu :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tabi bu da bi çözüm:X Dediğim gibi hergün bir bölüm izleyemem ama boşlukları doldurup yetişirim :X

@eskici grup arayışındadır:A Sanatla ilgilenseydi La Casa Del Papel zamanında bizle olurdu :A
valla la casa papel in içine etmişti :) hatırlatman iyi oldu öyle dizinin içine edecekse eski püsküleri toplamaya devam etsin çağırmıyoruz :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Westworld izliyormuydun? O da başlayacak :X Netflxin yeni dizisi de başlayacak :X
İzliyorum da en yakında Legion var ondan onu söyledim :D Ay sonu da Handmaid's Tale geliyor, siz izlemediniz galiba onu da izleyin derim çok iyi dizi :D @destere

@Çiğdem- e önermiyorum bir sürü ecünnü var çünkü kıskançlıktan izleyemez o diziyi :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Jessica Jones için adam arıyorsanız ben gelmem zaten merak etme için rahat olsun :A

Yok onu da izlemem :A Birkaç gün sonra Legion başlıyor, onu izleriz artık beraber :A @Forumdash @Çiğdem-
Aaa @eskici Soygunu 1 yılda anca bitirdi zaten :F Daha 10 yıl yabancı dizi izlemese ona yeter :A :A :A

@MasacRE- i bencede liste dışı yapmak güzel olmuş o bizim her dizimizden anlamaz ona tuhaf dizi lazım işte Legion geliyormuş pompy dizisi gibi bakıyoruz ama anlamıyoruz onu izleriz :F

@Forumdash a eleman bulamadımız için bir şans daha verelim ama ona böyle demiyelim tabi sensiz olmaz diye iletelim :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa @eskici Soygunu 1 yılda anca bitirdi zaten :F Daha 10 yıl yabancı dizi izlemese ona yeter :A :A :A

@MasacRE- i bencede liste dışı yapmak güzel olmuş o bizim her dizimizden anlamaz ona tuhaf dizi lazım işte Legion geliyormuş pompy dizisi gibi bakıyoruz ama anlamıyoruz onu izleriz :F

@Forumdash a eleman bulamadımız için bir şans daha verelim ama ona böyle demiyelim tabi sensiz olmaz diye iletelim :A :A :A
Benim kaliteme ulaşamıyorsunuz siz ondan anlaşamıyoruz sizinle :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Siz izlerken izlemedim canım o kadar da değil :A Birkaç hafta önce oturdum bir hafta sonu seri seri izledim bitirdim :A Aslında bitirdikten sonra genel bir yorum yapmayı düşünüyordum ama üşendim :A
Aaa ozaman yarın yorumunu bekliyoruz :A

Tuhaf dizi olsa ip gibi yazardın :F