I Want Your Cray Cray - Trish Walker | Jessica Jones

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Aaa forum başımıza yıkıldı :eek::eek::eek:
foruma bişey olmaz yeterki kötüler ayıklansın :)
bugünlerde şu çin in uzay istasyonu dünyaya düşecekti düşeceği yerler arasında türkiyede varmış yani istasyon bize bir iyilik yapıp @Harunnn60 gagasının tepesine düşse ne güzel olacaktır kimbilir :)
o önemli haberide açmamış gereksiz süper modül neye yarıyor anlamadım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
foruma bişey olmaz yeterki kötüler ayıklansın :)
bugünlerde şu çin in uzay istasyonu dünyaya düşecekti düşeceği yerler arasında türkiyede varmış yani istasyon bize bir iyilik yapıp @Harunnn60 gagasının tepesine düşse ne güzel olacaktır kimbilir :)
o önemli haberide açmamış gereksiz süper modül neye yarıyor anlamadım :)
Hahahah Aaa bir şeyi fark ediyorum biz başbaşaykan bile @Harunnn60 ı konuşmadan edemiyoruz :A bizim kıymetimizi biliyordur sanırım Harunla yatıp kalkıyoruz olmasa bile :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Hahahah Aaa bir şeyi fark ediyorum biz başbaşaykan bile @Harunnn60 ı konuşmadan edemiyoruz :A bizim kıymetimizi biliyordur sanırım Harunla yatıp kalkıyoruz olmasa bile :F
mecburiyetten konuşuyoruz arada bir foruma dalıp parazit yapıyor :) şimdi yetkim olsa banlarım üç beş ay keyfime bakarım arkasından tek kelimede konuşmam gereksiz modülün :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash şu anda fıldır fıldır goblin izliyor daha iki bölüm devirecekki bize yetişsin :)

aaa senin ikinci bölüm yorumun nerde hogatha :)

Hahha Aaa izlemedim ki @Forumdash da bir başlasın yorum etsin diye bekliyorum
:A :A :A Yarın devam edecem :F
Yook ben bunu cmts pzr 1erbölüm izlerim hafta içi boş olursa o zaman izlerim. Şuan saat 3.30 bölüm süresi 1.28bu dademek oluyor sabah 5te bitiyor:F öyle hızlı sıkıştırmam. Black'i hızlı bitirdiğim için şuan pişmanım zaten:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yook ben bunu cmts pzr 1erbölüm izlerim hafta içi boş olursa o zaman izlerim. Şuan saat 3.30 bölüm süresi 1.28bu dademek oluyor sabah 5te bitiyor:F öyle hızlı sıkıştırmam. Black'i hızlı bitirdiğim için şuan pişmanım zaten:(
Ohaa daha bakmadınmı :F @destere

Black a oranla daha iyi bunda polisiye yok fantastiklik daha ön planda istedğin gibi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
her gün bir bölüm izleyeceksin cumartesi pazarı yok bu işin zaten ilk altı dakikası geçmiş bölümler kalan kısım bir saat 20 dakika gibi bişey onuda her gün tüketirsin bahane arama boşuna :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Ohaa daha bakmadınmı :F @destere

Black a oranla daha iyi bunda polisiye yok fantastiklik daha ön planda istedğin gibi :A
buda yan çizmeye başladı yakında guruıptan şutlayalım @Forumdash ı :) onun yerine birini dizi izleme gurubuna katalım diyorum benim adayım eski püskü @eskici ne kadar pis biri olsada beni sever yani yanlış yapmaz bize :)
sende adaylara bakabilirsin ama alamancı @kerem le gözlemeci @gözlemci veya gaga @Harunnn60 la hain sıvacı @MasacRE- olmasın onların dışında bir isim söyle :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
her gün bir bölüm izleyeceksin cumartesi pazarı yok bu işin zaten ilk altı dakikası geçmiş bölümler kalan kısım bir saat 20 dakika gibi bişey onuda her gün tüketirsin bahane arama boşuna :)
Hergün bir bölüm izlemem için gotham luci arrow gibi gereksizleşen dizileri hayatımdan cıkarmam gerek :A