I Want Your Cray Cray - Trish Walker | Jessica Jones

Hhahah Aaa tam vaktinde geldin sen de :A :A :A Değilmi destere :F

hep böyle uygunsuz zamanlar seçiyor zaten tamda o işi yapacağız @Forumdash damlıyor aramıza :)

Hemen ortamızda olan koltuğuna otur @Forumdash :F Birazdan @Harunnn60 da gelir tam oluruz :A :A :A
Yoklugumdan yararlanıp eve erkek attın hemen... Neyse insani bi duygu:A Bu seferlik görmemişlikten geliyorum. Ben SPN dip ve Goblin filan izlerken ne halt yyorsanız yşyşn ama edepli olun:A Gece basarım ben sizi :A

Yoklugumdan yararlanıp eve erkek attın hemen... Neyse insani bi duygu:A Bu seferlik görmemişlikten geliyorum. Ben SPN dip ve Goblin filan izlerken ne halt yyorsanız yşyşn ama edepli olun:A Gece basarım ben sizi :A
gitsin zaten goblin izlemediyse ne işi var aramızda hem aramızada oturuyor hemde izlediğimiz diziyi izlemiyor birde onun kahrınımı çekeceğiz :)
Aaa izle bencede artık Goblini 2.Bölüme geçecem önce senin bir başlamanı bekliyorum
:A :A :A

Ama sevdim yanı bu Kore dizilerini @destere buluyor sanırım :F

kız erkeği sonradan atmadıki eve kızla erkek zaten evdeydide sen aralarına girip baykuş gibi tünemiştin :)) yokluğunu fırsat bilip biraz oynaşmaları doğal değilmi çok doğal bence insani bir davranış :))