I Want Your Cray Cray - Trish Walker | Jessica Jones

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hhahah Aaa tam vaktinde geldin sen de :A :A :A Değilmi destere :F

hep böyle uygunsuz zamanlar seçiyor zaten tamda o işi yapacağız @Forumdash damlıyor aramıza :)

Hemen ortamızda olan koltuğuna otur @Forumdash :F Birazdan @Harunnn60 da gelir tam oluruz :A :A :A
Yoklugumdan yararlanıp eve erkek attın hemen... Neyse insani bi duygu:A Bu seferlik görmemişlikten geliyorum. Ben SPN dip ve Goblin filan izlerken ne halt yyorsanız yşyşn ama edepli olun:A Gece basarım ben sizi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yoklugumdan yararlanıp eve erkek attın hemen... Neyse insani bi duygu:A Bu seferlik görmemişlikten geliyorum. Ben SPN dip ve Goblin filan izlerken ne halt yyorsanız yşyşn ama edepli olun:A Gece basarım ben sizi :A
gitsin zaten goblin izlemediyse ne işi var aramızda hem aramızada oturuyor hemde izlediğimiz diziyi izlemiyor birde onun kahrınımı çekeceğiz :)
Aaa izle bencede artık Goblini 2.Bölüme geçecem önce senin bir başlamanı bekliyorum
:A :A :A

Ama sevdim yanı bu Kore dizilerini @destere buluyor sanırım :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kız erkeği sonradan atmadıki eve kızla erkek zaten evdeydide sen aralarına girip baykuş gibi tünemiştin :)) yokluğunu fırsat bilip biraz oynaşmaları doğal değilmi çok doğal bence insani bir davranış :))