Hava Durumu | Genel Bilgi Konusu ­čŹüÔśâ´ŞĆ­čî▒­čî╗

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
2,578
Puan─▒
299

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,171
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Dosi

Moderat├Âr
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
61,715
Puan─▒
1,060
─░yi hat─▒rlatt─▒n, son hali daha uygun gibi. :A

Bu arada ┼čaka maka bekledi─čim kar ya─čmad─▒, ├žok c─▒l─▒z ve zay─▒f...:( Ke┼čke yerler bembeyaz olacak kadar ya─čsayd─▒ bari...
Bir ├žok payla┼č─▒m g├Ârd├╝m kar dolu. Sizin oralara az ya─čd─▒ demek ki :(

• ├ťz├╝c├╝
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,171
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Bir ├žok payla┼č─▒m g├Ârd├╝m kar dolu. Sizin oralara az ya─čd─▒ demek ki :(
Bizim buras─▒ sahile, denize olduk├ža yak─▒n ger├ži y├╝r├╝me mesafesi 5-10 dakika oldu─ču i├žin denize yak─▒nl─▒─č─▒ndan ve al├žak b├Âlgede olmas─▒ndan dolay─▒ kar zaten g├╝├žl├╝ olmas─▒ s├╝rpriz olurdu... :( Ama 30-40 santim karlara batt─▒─č─▒m d├Ânemleri de biliyorum yine ayn─▒ yerde, mekanlarda... O zamanlar da deniz vard─▒ ┼čimdi de var, ┼čimdilerde neden b├Âyle bilmiyorum... K├╝resel ─▒s─▒nma ger├ži, neden olacak. :T:

• ├ťz├╝c├╝
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,171
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Sonu├ž olarak o kadar hevesle bekledi─čimiz, u─čruna ┼čiirler yazd─▒─č─▒m─▒z kar ├žok b├╝y├╝k bir hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ oldu. 2017'deki kar─▒ k├╝├ž├╝mserdik, ondan bile daha az ya─čd─▒. Arabalar─▒n ├╝st├╝ bile tutmad─▒ merkezde. Baz─▒ foto─čraflar g├Ârd├╝m kar ya─čd─▒─č─▒na dair ama ben inanm─▒yorum art─▒k. Kar diye bir ┼čeyin varl─▒─č─▒na inanm─▒yorum, kar sadece ya─čmurun ill├╝zyon halidir ve asla tutmaz, birikmez yerde. Hepsi masal. Asla kar diye bir ┼čey olmad─▒. Asla olmayacak da. ─░stanbul merkezde kar ya─čmas─▒ sonsuza dek yasakland─▒. Hi├ž kimse kar ya─čd─▒ramaz bu ┼čehre lapa lapa. Hadi s─▒k─▒ysa ya─čs─▒n da g├Ârelim bakal─▒m... ─░mkans─▒z.

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
4,327
Puan─▒
450
Ya┼č
18
Sonu├ž olarak o kadar hevesle bekledi─čimiz, u─čruna ┼čiirler yazd─▒─č─▒m─▒z kar ├žok b├╝y├╝k bir hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ oldu. 2017'deki kar─▒ k├╝├ž├╝mserdik, ondan bile daha az ya─čd─▒. Arabalar─▒n ├╝st├╝ bile tutmad─▒ merkezde. Baz─▒ foto─čraflar g├Ârd├╝m kar ya─čd─▒─č─▒na dair ama ben inanm─▒yorum art─▒k. Kar diye bir ┼čeyin varl─▒─č─▒na inanm─▒yorum, kar sadece ya─čmurun ill├╝zyon halidir ve asla tutmaz, birikmez yerde. Hepsi masal. Asla kar diye bir ┼čey olmad─▒. Asla olmayacak da. ─░stanbul merkezde kar ya─čmas─▒ sonsuza dek yasakland─▒. Hi├ž kimse kar ya─čd─▒ramaz bu ┼čehre lapa lapa. Hadi s─▒k─▒ysa ya─čs─▒n da g├Ârelim bakal─▒m... ─░mkans─▒z.
Biz de h├ól├ó kar var erimedi daha en az─▒ndan ya─čd─▒ bu da bir ┼čey :A

• Sinir Bozucu

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
4,327
Puan─▒
450
Ya┼č
18
┼×u an ─░stanbul'da keyif verici bir serinlik, ├╝rk├╝t├╝c├╝ bir f─▒rt─▒navari bir ya─čmur ortam─▒ ve toprak kokusu var.
Burada ├žok fena bir r├╝zgar var 3-4 g├╝n sonra kar bekleniyor galiba. En sevdi─čim hava kar ve r├╝zgarl─▒ havalar

• Be─čendim

Alos

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 A─čustos 2020
Reaksiyon puan─▒
2,766
Puan─▒
289
Ya┼č
18
Bizim buras─▒ ├žok r├╝zgarl─▒yd─▒ Yasak Elma tam ba┼člad─▒ ya─čmur ba┼člad─▒ balkon da oturacakt─▒m olmad─▒ :A baya ya─čd─▒ ┼čuan durdu
------

Pazar ve Pazartesi kar ya─č─▒┼čl─▒ g├Âsteriyor, umar─▒m bir daha kar g├Âr├╝r├╝z. :Z
Ke┼čke bizim buraya da ya─čsa :Z

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,171
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Bug├╝n hava ─▒l─▒kt─▒ fakat yar─▒n 17 derece birden d├╝┼čmesi bekleniliyor ─░stanbul'da ve ard─▒ndan kar... Fakat 2-3 hafta ├Ânce de ├žok heveslenip gaza gelmi┼čtik, hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ ile kar┼č─▒la┼čm─▒┼čt─▒k. O y├╝zden beklentim s─▒f─▒r─▒n alt─▒nda. En fazla sulu kar ya─čar, belki arabalar─▒n ├╝st├╝nde ├Ârt├╝ olu┼čur o kadar. Kar diye bir ┼čeyin varl─▒─č─▒na inanm─▒yorum art─▒k, masal kitaplar─▒ndan ├ž─▒kma mitolojik bir ┼čey gibi geliyor ─░stanbul merkez ad─▒na.

Alos

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 A─čustos 2020
Reaksiyon puan─▒
2,766
Puan─▒
289
Ya┼č
18
Pazar g├╝n├╝ kar bekleniyor ya┼čad─▒─č─▒m yere :Z :Z

• Be─čendim