Hava Durumu | Genel Bilgi Konusu ­čŹüÔśâ´ŞĆ­čî▒­čî╗

12.Adam

Favori ├ťye
Euro 2020 Tahmin ├ť├ž├╝nc├╝s├╝
Kat─▒l─▒m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan─▒
11,678
Puan─▒
710

Ate┼čB├Âce─či

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
1,500
Puan─▒
185
Ya┼č
33
Antalyal─▒ m─▒s─▒n─▒z?
De─čilim:) orada ya┼č─▒yorum ben Ispartal─▒y─▒m asl─▒nda havas─▒na suyuna kurban olay─▒m buraya geldi─čimden beri yaz ay─▒ndan nefret ettim­čśŐ Isparta'n─▒n da k─▒┼č─▒ k├Ât├╝ ama yine de hi├ž bir ┼čeye de─či┼čmem i┼čte ;) ne demi┼čler b├╝lb├╝l├╝ alt─▒n kafese koymu┼člar yine vatan─▒m demi┼č­čśë

• Be─čendim
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Euro 2020 Tahmin ─░kincisi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
31,303
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
D├╝nya g├Âz├╝yle k├╝resel so─čuma - buzul ├ža─č─▒n─▒ g├Ârmeyi art─▒k ├žok fazla istiyorum. ├ľyle bir so─čuk hakim olsun ki d├╝nyaya, medeniyet ├ž├Âks├╝n. Yaz mevsiminde lapa lapa kar ya─čs─▒n. Her yer buz tutsun... Allah s─▒cak havan─▒n da yaz mevsiminin de...

Ate┼čB├Âce─či

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
1,500
Puan─▒
185
Ya┼č
33
O nas─▒l tatl─▒ tatl─▒ esen bir meltemdi ya ;) hava da a┼čk kokusu de─čil de ya─čmur kokusu vard─▒ resmenÔś║hava kapal─▒yd─▒ bir yerlere ya─č─▒yor belliydi ama o esinti insan─▒n y├╝z├╝ne tatl─▒ tatl─▒ esiyordu
Ke┼čke yaz ay─▒ b├Âyle ge├žse hep

Aserat

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
51,296
Puan─▒
1,061
Yaz─▒n ortas─▒nda ├žok fena ya─čmur (hatta bir ara ufak dolu da ya─čd─▒) bast─▒rd─▒ ve hala devam ediyor. Ortada mevsim diye bir ┼čey kalmad─▒.ss

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
31,303
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
K─▒sa kolluyla evde ├╝┼č├╝yoruz ma┼čallah :Z Fakat bunlar─▒n ac─▒s─▒n─▒ ├ž─▒karacakt─▒r ┼ču illet yaz mevsimi... bunlar son so─čuklar, bu haftadan sonra Kas─▒m sonuna dek hasret kalaca─č─▒z bu serinliklere... O y├╝zden tad─▒n─▒ ├ž─▒kar─▒n, cehennem s─▒caklar─▒ is coming... :( @bazinga @Aserat @Emre Ozansoy @Dosi

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
34,829
Puan─▒
1,060
K─▒sa kolluyla evde ├╝┼č├╝yoruz ma┼čallah :Z Fakat bunlar─▒n ac─▒s─▒n─▒ ├ž─▒karacakt─▒r ┼ču illet yaz mevsimi... bunlar son so─čuklar, bu haftadan sonra Kas─▒m sonuna dek hasret kalaca─č─▒z bu serinliklere... O y├╝zden tad─▒n─▒ ├ž─▒kar─▒n, cehennem s─▒caklar─▒ is coming... :( @bazinga @Aserat @Emre Ozansoy @Dosi
Hava abart─▒lacak kadar so─čuk de─čil, ama yine de s─▒cak olmas─▒ndan g├╝zeldir. :A Ke┼čke b├╝t├╝n yaz b├Âyle ge├žse...

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
44,349
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben ├╝┼č├╝m├╝yorum ama ┼ču ana kadar yaz harika gidiyor. B├Âyle yaza itiraz─▒m─▒z yok. :A Ger├ži resmi olarak yaz ba┼člamad─▒ bile, 5 g├╝n daha var. :A

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
31,303
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Which side do you live on?
Europe side...

Off ┼ču an ne s─▒cak bast─▒ b├Âyle birden, felaket nem... Litrelerce su i├žesi geliyor insan─▒n. Bu birden s─▒cakl─▒k basmas─▒n─▒ sevmiyorm. Umar─▒m ya─čmurun habercisidir.

• G├╝ld├╝rd├╝n

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
31,303
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
1624562205444.png

fzLPeaMc_400x400.png

• G├╝ld├╝rd├╝n

Ate┼čB├Âce─či

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Eyl├╝l 2016
Reaksiyon puan─▒
1,500
Puan─▒
185
Ya┼č
33
Hava abart─▒lacak kadar so─čuk de─čil, ama yine de s─▒cak olmas─▒ndan g├╝zeldir. :A Ke┼čke b├╝t├╝n yaz b├Âyle ge├žse...
Ke┼čke ya ben de bunu temenni ediyorum hep ama yava┼č yava┼č ─▒s─▒nmaya ba┼čl─▒yor Antalya san─▒r─▒m s─▒cak g├╝nler ├žok yak─▒n ­čśŐ

• Be─čendim
Reactions: Emre Ozansoy

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
31,303
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
├ľyle korkun├ž bir s─▒cak var ki bu ay─▒n ba┼č─▒ ile bu ay─▒n son haftas─▒ aras─▒nda Antartika ile Sahra ├ç├Âl├╝ aras─▒ndaki fark gibi fark var... Resmen insan─▒n beyni eriyor. Tamam ge├žmi┼č senelerde de ├žok bo─čucu cehennem s─▒caklar─▒yla kar┼č─▒la┼čt─▒k ama daha Haziran ay─▒ndan b├Âylesi olmazd─▒. A─čustos, Eyl├╝l'de olurdu... Haziran'da bile b├Âyleyse vay halimize......

┼×├Âyle buzlu limonatalara ihtiya├ž artacak... So─čuk ├žay, limonata, so─čuk meyve suyu, buzul ┼čeyler...... Bu ne bo─čucu bir s─▒cak ya rab...

limonata2.JPG

• Be─čendim
Reactions: Cervantes

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
31,303
Puan─▒
861