Hava Durumu | Genel Bilgi Konusu 🍁☃️🌱🌻

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Antalyalı mısınız?
Değilim:) orada yaşıyorum ben Ispartalıyım aslında havasına suyuna kurban olayım buraya geldiğimden beri yaz ayından nefret ettim😊 Isparta'nın da kışı kötü ama yine de hiç bir şeye değişmem işte ;) ne demişler bülbülü altın kafese koymuşlar yine vatanım demiş😉

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Dünya gözüyle küresel soğuma - buzul çağını görmeyi artık çok fazla istiyorum. Öyle bir soğuk hakim olsun ki dünyaya, medeniyet çöksün. Yaz mevsiminde lapa lapa kar yağsın. Her yer buz tutsun... Allah sıcak havanın da yaz mevsiminin de...

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
O nasıl tatlı tatlı esen bir meltemdi ya ;) hava da aşk kokusu değil de yağmur kokusu vardı resmen☺hava kapalıydı bir yerlere yağıyor belliydi ama o esinti insanın yüzüne tatlı tatlı esiyordu
Keşke yaz ayı böyle geçse hep

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Yazın ortasında çok fena yağmur (hatta bir ara ufak dolu da yağdı) bastırdı ve hala devam ediyor. Ortada mevsim diye bir şey kalmadı.ss

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kısa kolluyla evde üşüyoruz maşallah :Z Fakat bunların acısını çıkaracaktır şu illet yaz mevsimi... bunlar son soğuklar, bu haftadan sonra Kasım sonuna dek hasret kalacağız bu serinliklere... O yüzden tadını çıkarın, cehennem sıcakları is coming... :( @bazinga @Aserat @Emre Ozansoy @Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kısa kolluyla evde üşüyoruz maşallah :Z Fakat bunların acısını çıkaracaktır şu illet yaz mevsimi... bunlar son soğuklar, bu haftadan sonra Kasım sonuna dek hasret kalacağız bu serinliklere... O yüzden tadını çıkarın, cehennem sıcakları is coming... :( @bazinga @Aserat @Emre Ozansoy @Dosi
Hava abartılacak kadar soğuk değil, ama yine de sıcak olmasından güzeldir. :A Keşke bütün yaz böyle geçse...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben üşümüyorum ama şu ana kadar yaz harika gidiyor. Böyle yaza itirazımız yok. :A Gerçi resmi olarak yaz başlamadı bile, 5 gün daha var. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Which side do you live on?
Europe side...

Off şu an ne sıcak bastı böyle birden, felaket nem... Litrelerce su içesi geliyor insanın. Bu birden sıcaklık basmasını sevmiyorm. Umarım yağmurun habercisidir.

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
1624562205444.png

fzLPeaMc_400x400.png

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Öyle korkunç bir sıcak var ki bu ayın başı ile bu ayın son haftası arasında Antartika ile Sahra Çölü arasındaki fark gibi fark var... Resmen insanın beyni eriyor. Tamam geçmiş senelerde de çok boğucu cehennem sıcaklarıyla karşılaştık ama daha Haziran ayından böylesi olmazdı. Ağustos, Eylül'de olurdu... Haziran'da bile böyleyse vay halimize......

Şöyle buzlu limonatalara ihtiyaç artacak... Soğuk çay, limonata, soğuk meyve suyu, buzul şeyler...... Bu ne boğucu bir sıcak ya rab...

limonata2.JPG

• Beğendim
Reactions: Cervantes