Hava Durumu | Genel Bilgi Konusu 🍁☃️🌱🌻

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir çok paylaşım gördüm kar dolu. Sizin oralara az yağdı demek ki :(
Bizim burası sahile, denize oldukça yakın gerçi yürüme mesafesi 5-10 dakika olduğu için denize yakınlığından ve alçak bölgede olmasından dolayı kar zaten güçlü olması sürpriz olurdu... :( Ama 30-40 santim karlara battığım dönemleri de biliyorum yine aynı yerde, mekanlarda... O zamanlar da deniz vardı şimdi de var, şimdilerde neden böyle bilmiyorum... Küresel ısınma gerçi, neden olacak. :T:

• Üzücü
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sonuç olarak o kadar hevesle beklediğimiz, uğruna şiirler yazdığımız kar çok büyük bir hayal kırıklığı oldu. 2017'deki karı küçümserdik, ondan bile daha az yağdı. Arabaların üstü bile tutmadı merkezde. Bazı fotoğraflar gördüm kar yağdığına dair ama ben inanmıyorum artık. Kar diye bir şeyin varlığına inanmıyorum, kar sadece yağmurun illüzyon halidir ve asla tutmaz, birikmez yerde. Hepsi masal. Asla kar diye bir şey olmadı. Asla olmayacak da. İstanbul merkezde kar yağması sonsuza dek yasaklandı. Hiç kimse kar yağdıramaz bu şehre lapa lapa. Hadi sıkıysa yağsın da görelim bakalım... İmkansız.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sonuç olarak o kadar hevesle beklediğimiz, uğruna şiirler yazdığımız kar çok büyük bir hayal kırıklığı oldu. 2017'deki karı küçümserdik, ondan bile daha az yağdı. Arabaların üstü bile tutmadı merkezde. Bazı fotoğraflar gördüm kar yağdığına dair ama ben inanmıyorum artık. Kar diye bir şeyin varlığına inanmıyorum, kar sadece yağmurun illüzyon halidir ve asla tutmaz, birikmez yerde. Hepsi masal. Asla kar diye bir şey olmadı. Asla olmayacak da. İstanbul merkezde kar yağması sonsuza dek yasaklandı. Hiç kimse kar yağdıramaz bu şehre lapa lapa. Hadi sıkıysa yağsın da görelim bakalım... İmkansız.
Biz de hâlâ kar var erimedi daha en azından yağdı bu da bir şey :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bugün hava ılıktı fakat yarın 17 derece birden düşmesi bekleniliyor İstanbul'da ve ardından kar... Fakat 2-3 hafta önce de çok heveslenip gaza gelmiştik, hayal kırıklığı ile karşılaşmıştık. O yüzden beklentim sıfırın altında. En fazla sulu kar yağar, belki arabaların üstünde örtü oluşur o kadar. Kar diye bir şeyin varlığına inanmıyorum artık, masal kitaplarından çıkma mitolojik bir şey gibi geliyor İstanbul merkez adına.