Hava Durumu | Genel Bilgi Konusu ­čŹüÔśâ´ŞĆ­čî▒­čî╗

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,013
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
─░stanbul'a yar─▒ndan itibaren (13 Ocak 2021 ├çar┼čamba) Sibirya so─čuklar─▒ geliyor ve Cuma g├╝n├╝ karla kar─▒┼č─▒k ya─čmur, Pazar civar─▒ ise kar ya─č─▒┼č─▒ bekleniyor. Elbette ki ├Âyle eskisi gibi lapa lapa ya─čmayacakt─▒r ama ├žakma da olsa kar ya─č─▒┼č─▒n─▒n ger├žekle┼čmesi bile senelerin bir hasreti sonu├žta, mucize gibi, masal gibi, b├╝y├╝ gibi, hayat gibi bir ┼čey...

Ekran g├Âr├╝nt├╝s├╝ 2021-01-12 211850.jpg

KAR CUMA G├ťN├ť ─░STANBULÔÇÖU ETK─░LEMEYE BA┼×LAYACAK

So─čuk hava ile birlikte ─░stanbullular─▒n aylard─▒r hasret kald─▒─č─▒ kar ya─č─▒┼č─▒n─▒n da etkili olmas─▒ bekleniyor. Cuma g├╝n├╝ ├Â─čleden sonra ba┼člamas─▒ beklenen kar ya─č─▒┼č─▒ Pazartesi g├╝n├╝ ak┼čam saatlerine kadar devam edecek. ─░stanbul'da yar─▒n ise hava s─▒cakl─▒klar─▒ 7 derece birden d├╝┼čecek

─░stanbul'da ├Ân├╝m├╝zdeki 7 g├╝n beklenen hava durumu ┼č├Âyle;

Sal─▒ (bug├╝n) ya─čmurlu en y├╝ksek 15, en d├╝┼č├╝k 8 derece
├çar┼čamba ya─čmurlu en y├╝ksek 8, en d├╝┼č├╝k 7 derece
Per┼čembe az ya─čmurlu en y├╝ksek 7, en d├╝┼č├╝k 3 derece
Cuma kar ya─č─▒┼čl─▒ en y├╝ksek 4, en d├╝┼č├╝k 2 derece
Cumartesi kar ya─č─▒┼čl─▒ en y├╝ksek 4, en d├╝┼č├╝k 2 derece
Pazar kar ya─č─▒┼čl─▒ en y├╝ksek 4, en d├╝┼č├╝k 2 derece
Pazartesi kar ya─č─▒┼čl─▒ en y├╝ksek 5, en d├╝┼č├╝k 3 derece (sozcu.com)

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
4,317
Puan─▒
450
Ya┼č
18
─░stanbul'a yar─▒ndan itibaren (13 Ocak 2021 ├çar┼čamba) Sibirya so─čuklar─▒ geliyor ve Cuma g├╝n├╝ karla kar─▒┼č─▒k ya─čmur, Pazar civar─▒ ise kar ya─č─▒┼č─▒ bekleniyor. Elbette ki ├Âyle eskisi gibi lapa lapa ya─čmayacakt─▒r ama ├žakma da olsa kar ya─č─▒┼č─▒n─▒n ger├žekle┼čmesi bile senelerin bir hasreti sonu├žta, mucize gibi, masal gibi, b├╝y├╝ gibi, hayat gibi bir ┼čey...

Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 97928
Umar─▒m Bursa'ya da u─črar.

• Be─čendim
Reactions: Tolstoyevski

Aserat

Co-Admin
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
47,593
Puan─▒
1,061

Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 97928
Gelsin gelsin ba┼č─▒m─▒z─▒n ├╝st├╝nde yeri var. :Z

Ama kar gelece─činden ┼čeyin haberi var m─▒.. Kar─▒n. :A

• G├╝ld├╝rd├╝n

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,013
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Umar─▒m Bursa'ya da u─črar.

Gelsin gelsin ba┼č─▒m─▒z─▒n ├╝st├╝nde yeri var. :Z

Ama kar gelece─činden ┼čeyin haberi var m─▒.. Kar─▒n. :A
Pazar g├╝n├╝ "beyaz derbi" izleyebilme ihtimalimiz var GS-BJK ma├ž─▒ kar ya─č─▒┼č─▒na denk gelebilir ve umar─▒m ke┼čke ertelenecek kadar ├žok kar ya─čsa. :A :Z

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Aserat

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,013
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Oldu sonra onyekuru gelecek gol atacak :A
Biz "kar" ve "siyah beyaz rakip" olunca o havalar─▒ severiz, ─░stanbul'a adam ak─▒ll─▒ son kar ya─č─▒┼č─▒n─▒n ger├žekle┼čti─či 2013 senesinde de bizim ma├ž ertelenmi┼čti ertesi g├╝ne. :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
4,317
Puan─▒
450
Ya┼č
18
Biz "kar" ve "siyah beyaz rakip" olunca o havalar─▒ severiz, ─░stanbul'a adam ak─▒ll─▒ son kar ya─č─▒┼č─▒n─▒n ger├žekle┼čti─či 2013 senesinde de bizim ma├ž ertelenmi┼čti ertesi g├╝ne. :A

Yaln─▒z stat farkl─▒ hocam :A Seyirci olmasa da oras─▒ bizim evimiz :A

• G├╝ld├╝rd├╝n

Alos

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
4 A─čustos 2020
Reaksiyon puan─▒
2,766
Puan─▒
289
Ya┼č
18
Ya┼čad─▒─č─▒m yere de ya─č─▒cakm─▒┼č:Z ama %90 tutmayacak :(

• Be─čendim
Reactions: EmreCan

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,013
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Geliyor gelmekte olan kar geliyor kar! Kar bu, biz g├Ârmemi┼č insanlar─▒z a├ž a├ž vah┼či vah┼či bekliyoruz hem de nas─▒l... ─░sterse ├žakmas─▒ olsun, sadece arabalar─▒n ├╝st├╝n├╝ ├Ârts├╝n ama yine de kar olsun ├žamurdan olsun! Pazar g├╝n├╝ beklenen mucize ger├žekle┼čirse en ├žok da soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒nda denk gelmesine ├╝z├╝l├╝r├╝m e─čer Pazartesiye do─čru d├╝zg├╝n kalmazsa. ┼×u an ├Âyle bir heyecanla bekliyorum ki... An itibariyle ┼čiirimsi bir ┼čey karal─▒yorum heyecandan

Hasretinden Buzlar Erittim

Bekledim seni bir sevgiliyi bekler gibi
├ľzledim seni bitmek bilmeyen gurbet misali
Kimse sevemez forumda dahi benim sevdi─čim kadar seni
Gel art─▒k ey insafs─▒z bembeyaz hasretin yakt─▒ y├╝re─čimizi

Mazide ne g├╝zel ya─čard─▒n ├╝zerimize
Çekerdin bizleri seni seyretmek üzere pencerelerimize
Sen ki do─čan─▒n bir sanat─▒ sen ki her daim hat─▒rlar─▒m─▒zda taptaze

Bir gece ans─▒z─▒n gelsen ┼čehr-i ─░stanbul'a lapa lapa
Sabah uyand─▒─č─▒m─▒zda a├žsan i├žimizi bembeyaz ufka
Sen ki art─▒k r├╝yalarda sen ki art─▒k masallarda

Onyekuru'yu bile beklemedim seni bekledi─čim kadar
Sen gelirsen e─čer ┼ču garip barajlar sana minnettar
Tir tir titret bizi beklerken olmayal─▒m art─▒k ihtiyar

Gerekli24

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
2 ┼×ubat 2020
Reaksiyon puan─▒
4,317
Puan─▒
450
Ya┼č
18
┼×u an itibariyle Bursa'ya kar ya─č─▒yor. Sabah kalk─▒nca g├Ârmek bir anda g├╝zel oldu.

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,013
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Yar─▒nki ma├žta ciddi ciddi kar ya─č─▒┼č─▒ndan dolay─▒ ertelenme ihtimali d├╝┼č├╝k de olsa var g├Âz├╝k├╝yor hadi in┼č. :Z Ma├ž─▒n ertelenmesi de─čil, ma├ž ertelenecek kadar kar ya─čma ihtimali ne┼čelendiriyor... Ben senin ma├ž─▒ erteletme ihtimalini sevdim ey a┼čk-─▒ kar...

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Dosi and Gerekli24

Dosi

Moderat├Âr
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
61,354
Puan─▒
1,060
Yar─▒nki ma├žta ciddi ciddi kar ya─č─▒┼č─▒ndan dolay─▒ ertelenme ihtimali d├╝┼č├╝k de olsa var g├Âz├╝k├╝yor hadi in┼č. :Z Ma├ž─▒n ertelenmesi de─čil, ma├ž ertelenecek kadar kar ya─čma ihtimali ne┼čelendiriyor... Ben senin ma├ž─▒ erteletme ihtimalini sevdim ey a┼čk-─▒ kar...
Haydi in┼čallah :A
├ľncesinde bir ka├ž saat ya─čmur g├Âr├╝n├╝yor ve sonra karla kar─▒┼č─▒k sonra kar ama uzun s├╝rmeyecek gibi.
IMG_20210116_142423.jpg

• ├ťz├╝c├╝

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,013
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Haydi in┼čallah :A
├ľncesinde bir ka├ž saat ya─čmur g├Âr├╝n├╝yor ve sonra karla kar─▒┼č─▒k sonra kar ama uzun s├╝rmeyecek gibi.
Zaten bu devirde bu ├ža─čda ├Âyle g├╝nler boyu s├╝ren kar─▒ b─▒rak g├Ârmeyi, r├╝yalar─▒m─▒zda bile g├Âremeyiz ─░stanbul'da... Eskiden yani daha birka├ž sene ├Ânce, bu nas─▒l kar b├Âyle kar m─▒ olur hemen gidiyor ├žok c─▒l─▒z ya─č─▒yor do─čru d├╝zg├╝n tutmuyor diye k├╝├ž├╝ms├╝yor ve g├Ârmezden geliyordum. ─░┼čte hayat... ├ľyle bir tokat att─▒ ki art─▒k o k├╝├ž├╝msedi─čim kara bile hasret b─▒rakt─▒ bizi... Ve ┼ču an hasretle o k├╝├ž├╝msedi─čim kar─▒ bekliyorum... Ah T├╝rk├že... B├Âyle yaz─▒nca komik duruyor. :A

Yar─▒n soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ olaca─č─▒ i├žin g├╝n boyu kar ya─čar ve iyice tutar umar─▒m. ├ľncesinde ya─čmur, hemen ard─▒ndan sert bir r├╝zgar tam tutmal─▒k ortama zemin haz─▒rlar. ┼×├Âyle bir u─čray─▒p gidecek ama dedi─čim gibi olsun...

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: EmreCan and Dosi

Dosi

Moderat├Âr
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
61,354
Puan─▒
1,060
Zaten bu devirde bu ├ža─čda ├Âyle g├╝nler boyu s├╝ren kar─▒ b─▒rak g├Ârmeyi, r├╝yalar─▒m─▒zda bile g├Âremeyiz ─░stanbul'da... Eskiden yani daha birka├ž sene ├Ânce, bu nas─▒l kar b├Âyle kar m─▒ olur hemen gidiyor ├žok c─▒l─▒z ya─č─▒yor do─čru d├╝zg├╝n tutmuyor diye k├╝├ž├╝ms├╝yor ve g├Ârmezden geliyordum. ─░┼čte hayat... ├ľyle bir tokat att─▒ ki art─▒k o k├╝├ž├╝msedi─čim kara bile hasret b─▒rakt─▒ bizi... Ve ┼ču an hasretle o k├╝├ž├╝msedi─čim kar─▒ bekliyorum... Ah T├╝rk├že... B├Âyle yaz─▒nca komik duruyor. :A

Yar─▒n soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ olaca─č─▒ i├žin g├╝n boyu kar ya─čar ve iyice tutar umar─▒m. ├ľncesinde ya─čmur, hemen ard─▒ndan sert bir r├╝zgar tam tutmal─▒k ortama zemin haz─▒rlar. ┼×├Âyle bir u─čray─▒p gidecek ama dedi─čim gibi olsun...
Biz 3 g├╝n yaln─▒z g├Ârd├╝k :A ard─▒ndn gelen ya─čmur 24 saat boyunca dinmeyince eridi. Ama neyseki kayma imkan─▒m─▒z oldu ve tatil d├Ânemi oldu─ču i├žin keyfine varm─▒┼čt─▒k :A
Ufukta az az kar g├Âr├╝n├╝yor ama galiba bu senede 3 g├╝nl├╝k kar ile yetinmi┼č olaca─č─▒z.
Tabi dereceler -10 lar─▒ bile g├Ârmekte ama yetersiz.

• G├╝ld├╝rd├╝n

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
24,013
Puan─▒
861
Ya┼č
24
Web Sitesi
Biz 3 g├╝n yaln─▒z g├Ârd├╝k :A ard─▒ndn gelen ya─čmur 24 saat boyunca dinmeyince eridi. Ama neyseki kayma imkan─▒m─▒z oldu ve tatil d├Ânemi oldu─ču i├žin keyfine varm─▒┼čt─▒k :A
Ufukta az az kar g├Âr├╝n├╝yor ama galiba bu senede 3 g├╝nl├╝k kar ile yetinmi┼č olaca─č─▒z.
Tabi dereceler -10 lar─▒ bile g├Ârmekte ama yetersiz.
Bizim kom┼ču ├╝lkeler Kuzey Irak, Suriye, ─░ran, G├╝rcistan filan. Sizin kom┼čular ise penguenler, eskimolar, kutup ay─▒lar─▒, buzullar, kuzey ─▒┼č─▒klar─▒, kuzey kutbu k─▒sacas─▒.. :A Yani orada bir zahmet olsun ama orada bile kar b├Âylesine naz yap─▒yorsa burada ├žakmas─▒n─▒ g├Ârmek bile sevindirici haliyle. :A

┼×u anki Ba┼čak┼čehir-Sivas ma├ž─▒nda ├Âyle bir kar ya─čmaya ba┼člam─▒┼č ki adamlar topu g├Âremiyor, topu de─či┼čtirmek zorunda kald─▒lar k─▒rm─▒z─▒ kar topu. :A Ama Ba┼čak┼čehir'in ─░stanbul'a ba─čl─▒ olsa da kendisi ┼čehir d─▒┼č─▒na daha yak─▒n, merkez de─čil yani o y├╝zden ─░stanbul'a kar ya─čd─▒ diyemiyorum merkeze ya─čmad─▒k├ža. :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Dosi

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
2,445
Puan─▒
299

Eskiden baya olurdu 2015 senesi felan bu durum cidden i├žler ac─▒s─▒ ├╝z├╝lecek bir durum o g├╝nler ├Âzletti kendisini :/ :(

• ├ťz├╝c├╝

├ľzg├╝r

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
28 Aral─▒k 2011
Reaksiyon puan─▒
23,018
Puan─▒
1,059
G├╝nlerdir her yerde kar foto─čraflar─▒ g├Âr├╝yordum ve k─▒skan─▒yordum resmen. :A Neyse ki hava durumunda yaz─▒lana g├Âre Sal─▒ g├╝n├╝ Diyarbak─▒r'a da kar geliyor. :Z D├╝n bakt─▒─č─▒mda %30 yaz─▒yordu ama bug├╝n %90 diyor Sal─▒ i├žin. :A Zaten bug├╝n olduk├ža so─čuk. Tam 'kar havas─▒' denilen hava hakim. :Z