TRT 1 Halka - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Sadece 3 ve 4'ü izlemiş olsaydı yeterdi yani seriye bağlayıp devam etmesi. :A
Şu cümle varya bunu Tols'a söylersen spoi yemiş gibi algılıyor :A Dün konu arasında 4. bölümde olduğunu söyledi, bende sonu güzeldi 5i izlemek için fazla beklemezsin dedim diye uzunca bir yazı yazdi. Neymiş spoi sayılırmış, bölümün sonu beklentisini karşlamazda hevesi kırılırmış yada çok iyi bölümse önceden biliyor diye tadı olmazmış falanda filan :F bende bu lafın üstüne feyk atıp 4. bölümün sonu ölüm ve yaşamla alakalı dedim öyle bir durum yok zaten, maksat gıcıklık olsun :A bukez şey sandı Eren Karabulut ölmemiş demek dedi :A Bende neyse feyk attım dedim herşeyde, ha demek 4. bölüm güzel değil demek dedi :F
Batuhan'ın profilindeki videodaki ekran göruntüsünden bile dizi bitecekmiş yine spoi yedim diyor :A
yani kısacası Tols ile tek kelime konuşma artık. A desen spoi algılıyor :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şu cümle varya bunu Tols'a söylersen spoi yemiş gibi algılıyor :A Dün konu arasında 4. bölümde olduğunu söyledi, bende sonu güzeldi 5i izlemek için fazla beklemezsin dedim diye uzunca bir yazı yazdi. Neymiş spoi sayılırmış, bölümün sonu beklentisini karşlamazda hevesi kırılırmış yada çok iyi bölümse önceden biliyor diye tadı olmazmış falanda filan :F bende bu lafın üstüne feyk atıp 4. bölümün sonu ölüm ve yaşamla alakalı dedim öyle bir durum yok zaten, maksat gıcıklık olsun :A bukez şey sandı Eren Karabulut ölmemiş demek dedi :A Bende neyse feyk attım dedim herşeyde, ha demek 4. bölüm güzel değil demek dedi :F
Batuhan'ın profilindeki videodaki ekran göruntüsünden bile dizi bitecekmiş yine spoi yedim diyor :A
yani kısacası Tols ile tek kelime konuşma artık. A desen spoi algılıyor :A
Aslında spoiler ve beklentiye girme konusunda sonuna kadar haklı diyebilirim. :A O uzun yazıyı nerde yazdı bilmiyorum ama şahsen ben bölümleri erkenden, günü gününe izlemediğim zaman kimsenin dizi hakkında herhangi bir kelime etmesini bile istemiyorum. :A Herhangi bir detay, en ufak bir detay olduğunda bölümü tamamen kafanda ona göre kurguluyorsun. Öyle olunca da daha başlar başlamaz kafanda bölümle ilgili bir yargı oluşuyor. Kesinlikle en ufak bir yorum olmadan bölümü izlemek gerek böyle işlerde. :A @Tolstoyevski sonuna kadar haklıdır. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Aslında spoiler ve beklentiye girme konusunda sonuna kadar haklı diyebilirim. :A O uzun yazıyı nerde yazdı bilmiyorum ama şahsen ben bölümleri erkenden, günü gününe izlemediğim zaman kimsenin dizi hakkında herhangi bir kelime etmesini bile istemiyorum. :A Herhangi bir detay en ufak bir detay olduğunda bölümü tamamen kafanda ona göre kurguluyorsun. Öyle olunca da daha başlar başlamaz kafanda bölümle ilgili bir yargı oluşuyor. Kesinlikle en ufak bir yorum olmadan bölümü izlemek gerek böyle işlerde. :A @Tolstoyevski sonuna kadar haklıdır. :A
niye etiketledun onu peki :eek: şimdi gözü kapalı çekine çekine bakacak. Yada es geçecek :A Biz kapalı kapılar ardında konuştuk :A
Kimseyle konuşmayacam artık Halka hakkında, senden başka :A yada seninlede konuşmam. Hepiniz bi değişiksiniz bu tarz ince hesaplarda :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
niye etiketledun onu peki :eek: şimdi gözü kapalı çekine çekine bakacak. Yada es geçecek :A Biz kapalı kapılar ardında konuştuk :A
Kimseyle konuşmayacam artık Halka hakkında, senden başka :A yada seninlede konuşmam. Hepiniz bi değişiksiniz bu tarz ince hesaplarda :F
Spoilerlık bir durum yok ki yaptığı tespite hak verme durumu var. Tabi etiketi yapmasam daha iyi olabilirmiş, dediğin gibi es geçebilir. :A Tamam uzun mesajı aramama gerek yok, anladım şimdi. :A Ama benim spoiler vermeyeceğimi veya öyle şeylerden bahsetmeyeceğimi bilir kendisi, o yüzden sorun yok bence. :A

Halka hakkında konuşursun konuşmasına ama bu tarz konular böyle işlerde gerçekten çok kritik yani. :A Hele sen gidip sahne konusu açmıştın, sonra üstüne İrem'le ilgili yorum yaparak milleti etiketlemiştin, tehlikeli şeyler onlar. :A Ben bölümü izlemeden zaten foruma girmem, kimseyle dizi hakkında konuşmam, hatta karşımdakinin diziyi konuştuğunu göreyim direk mesajı es geçerim falan. :A O yüzden biz yine bölüm sonlarında izledikten sonra spoiler ve inline spoiler içinde konuşmaya devam edebiliriz sıkıntı yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Spoilerlık bir durum yok ki yaptığı tespite hak verme durumu var. Tabi etiketi yapmasam daha iyi olabilirmiş, dediğin gibi es geçebilir. :A Tamam uzun mesajı aramama gerek yok, anladım şimdi. :A Ama benim spoiler vermeyeceğimi veya öyle şeylerden bahsetmeyeceğimi bilir kendisi, o yüzden sorun yok bence. :A

Halka hakkında konuşursun konuşmasına ama bu tarz konular böyle işlerde gerçekten çok kritik yani. :A Hele sen gidip sahne konusu açmıştın, sonra üstüne İrem'le ilgili yorum yaparak milleti etiketlemiştin, tehlikeli şeyler onlar. :A Ben bölümü izlemeden zaten foruma girmem, kimseyle dizi hakkında konuşmam, hatta karşımdakinin diziyi konuştuğunu göreyim direk mesajı es geçerim falan. :A O yüzden biz yine bölüm sonlarında izledikten sonra spoiler ve inline spoiler içinde konuşmaya devam edebiliriz sıkıntı yok. :A
Ee sen Sherlock'a 3 ve 4 ten sonra kaptırırsın diyorsunya işte benimkide benzer bir yorumdu ama bunu bile spoi olarak gören birinden bahsediyoruz, yani sen nekadar "benim spoi vermeyeceğimi bilir" desende o ufak yorum bile onun için spoi sayılır. Baya şaşırdım fazla derecede takık olmasına ki kendiside bunu açık açık söylüyor :A Ben artık bulaşmam ona, bak etiketlemiyorum bile :A Nasılki Sherlock'a artık dizi hakkında soru sormayacaksam, Tols'a Halka hakkında, güzel bir bölümdü bile demiyecem :A
MasacRE'yede izledinmi hani yorumda demiyecem. BiTTi! :A
Dün maç için baya hazırlık yapıp keyif yaptım ekran başında. Bugünde Halka için keyif yapacam :A Tabi diziye odaklanmaktan birşeyler yermiyim bilmiyorum :F

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ee sen Sherlock'a 3 ve 4 ten sonra kaptırırsın diyorsunya işte benimkide benzer bir yorumdu ama bunu bile spoi olarak gören birinden bahsediyoruz, yani sen nekadar "benim spoi vermeyeceğimi bilir" desende o ufak yorum bile onun için spoi sayılır. Baya şaşırdım fazla derecede takık olmasına ki kendiside bunu açık açık söylüyor :A Ben artık bulaşmam ona, bak etiketlemiyorum bile :A Nasılki Sherlock'a artık dizi hakkında soru sormayacaksam, Tols'a Halka hakkında, güzel bir bölümdü bile demiyecem :A
MasacRE'yede izledinmi hani yorumda demiyecem. BiTTi! :A
Dün maç için baya hazırlık yapıp keyif yaptım ekran başında. Bugünde Halka için keyif yapacam :A Tabi diziye odaklanmaktan birşeyler yermiyim bilmiyorum :F
Aslında ben de yanlış yapıyorum zaten o yönden baktığımda. :A Ama artık adaşımın diziyi izlememesi öyle sinirlerimi bozmuş ki o duruma gelmişim düşün. :A Bana yapılmasını istemediğim bir şeyi adaşıma yapar olmuşum. :A O takıklık bende de var aynı derecede. Askerde Game of Thrones çıkacak, Avengers Endgame gelecek ve ben şimdiden o işler hakkında spoiler yemeden o günleri atlatmanın hesaplarını yapıyorum. :A Manyaklık mı? Evet. Pişman mıyım? Hayır. :A

Diğer cümlelerine katılıyorum ama, artık kimseye bir şey sormayacağım ben de. :A Ki zaten bayadır bir yorum yapmıyorum izleyin, şöyle yapın, böyle yapın diye. :A Diziyi ise yine maç yüzünden gece izleyeceğim... Ama bu sefer ev ahalisi döndüğü için 1080p Tv'ye elveda. Pc'de kulaklıkla ultra odaklı izleme moduna dönüş... :A Aslında Tv'den daha iyi, nedeni ise Tv'de müzikler tüm odaya yayılıyor bazılarını tam ritmiyle duyamıyorum. Ama Pc'de kulaklıkla birlikte tüm müzik direk beynime giriyor, tüm detaylarıyla duyabiliyorum. :A Bu da manyaklık öyle değil mi, ama vereceğim cevap da aynı elbette. :A:A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Aslında ben de yanlış yapıyorum zaten o yönden baktığımda. :A Ama artık adaşımın diziyi izlememesi öyle sinirlerimi bozmuş ki o duruma gelmişim düşün. :A Bana yapılmasını istemediğim bir şeyi adaşıma yapar olmuşum. :A O takıklık bende de var aynı derecede. Askerde Game of Thrones çıkacak, Avengers Endgame gelecek ve ben şimdiden o işler hakkında spoiler yemeden o günleri atlatmanın hesaplarını yapıyorum. :A Manyaklık mı? Evet. Pişman mıyım? Hayır. :A

Diğer cümlelerine katılıyorum ama, artık kimseye bir şey sormayacağım ben de. :A Ki zaten bayadır bir yorum yapmıyorum izleyin, şöyle yapın, böyle yapın diye. :A Diziyi ise yine maç yüzünden gece izleyeceğim... Ama bu sefer ev ahalisi döndüğü için 1080p Tv'ye elveda. Pc'de kulaklıkla ultra odaklı izleme moduna dönüş... :A Aslında Tv'den daha iyi, nedeni ise Tv'de müzikler tüm odaya yayılıyor bazılarını tam ritmiyle duyamıyorum. Ama Pc'de kulaklıkla birlikte tüm müzik direk beynime giriyor, tüm detaylarıyla duyabiliyorum. :A Bu da manyaklık öyle değil mi, ama vereceğim cevap da aynı elbette. :A:A
Bende yine dizinin ilk 1-1 buçuk saati yalnızım ama sonra eve geliyorlar o sırada 5-10 dakikalık dikkatim dağılıyor sonra o kısmı gece tamamlıyorum :F
Eskilerde Survivor için bana söylenirlerdi, şimdi ben ve televizyon akıllarına geldiğinde hemen Halka'ya olan bağımlılığım konuşuluyor :A çünkü Salı günü herkes ses çıkartmamaya özen gösteriyorlar ve bana hiç söylenmiyorlar, eee haftanın sadece 1 günü onların gözünde tuhafım. Beni ve Halka sevdamı kabullenmişler :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aslında bir dizi hakkında iyi bölümdü yada çok iyi bölüm yorumu spoiler sayılmıyor,yada çok detaylı konuşulmadıkça ama spoi konularında çok takıntılılık bulunuyor :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bende yine dizinin ilk 1-1 buçuk saati yalnızım ama sonra eve geliyorlar o sırada 5-10 dakikalık dikkatim dağılıyor sonra o kısmı gece tamamlıyorum :F
Eskilerde Survivor için bana söylenirlerdi, şimdi ben ve televizyon akıllarına geldiğinde hemen Halka'ya olan bağımlılığım konuşuluyor :A çünkü Salı günü herkes ses çıkartmamaya özen gösteriyorlar ve bana hiç söylenmiyorlar, eee haftanın sadece 1 günü onların gözünde tuhafım. Beni ve Halka sevdamı kabullenmişler :A
Valla Leyla ile Mecnun zamanı evdeki herkesi odadan kovuyordum ama artık o dönemler geçti. :A Halka ise Leyla ile Mecnun'dan farklı olarak biraz daha dikkat istiyor. En ufak bir diyalog kaçırmıyordum LM'de de ama burada işin boyutu değişik. :A O yüzden evde insanlar varken izleme özelliğini devre dışı bıraktım, tamamen kendi başıma izliyorum. :A Pc'de de dizi izlemek çok da sıkıntılı bir durum değil, yıllardır alışık olduğum bir şey, o yüzden problem yok kendi açımdan. :A Genel yorum şu şekilde tüm izleyiciler olarak, HALKA çemberine düştük çıkamıyoruz... :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Bu bölümde baya iyi :Z
Ya şu Kaan ile Cihangir sahnelerini çok seviyorum.
Aralarındaki bağ çok iyi, özellikle Kaan, Cihangir'i hep korumaya çalışıyor. Amir'in mevzusunun faturası ona kesilmesin diye git senden bilmesinler dedi. İllerde acaba Cihangir nasıl karşilayacak polisler ile işbirliği içinde olduğunu öğrenince. Cemal başkomiser bir ara Kaan'a, bu işin sonunda Cihangir hapise girecek falan demişlerdi:S
.
Reklamı başa koymaları süper, sonra sonuna kadar soluksuz izliyoruz. Çayımda demlenmek üzere. Keyifle izleme zamanı ?
Edit: Bölümü izledim.
Fragman ve önizlemelerde acayip heyecanlanmıştım ve:
bu heyecan bölüm boyunca devam etti. Sürükleyici ve baya detay verilen bir bölüm oldu. Bir detaya kafa yorarken yenisi geldi. Bu yorunları daha dizi yeni biter bitmez fragman öncesi olan reklamda yazmaya başladım. Çok kısa tutacağım. Detaylar çoktu ama en çok dikkat edilen kısımlara deyineceğim.
Cengiz Han'ın bir oğlu olduğu şüphesi zaman zaman oluşmuştu ve bu bölümde o durum netlik kazandı. Büyük olasılıkla bu Kaan, büyük olasılıkla diyorum çünkü emin olamıyor insan söz konusu Halka olunca. Cengiz Han, Kan bedeli sebebiyle Cihangir'i, İlhan'a ve ikinci oğlunuda Hümeyra'ya vermiş. Bize bu bölümde aktarılan detaydı. Oğlunu büyük olasılıkla koruma amaçlı Hümeyra'ya verdi.
Kaan ve Cemal komiserin diğer komisere oynadıkları oyun harikaydı. Acayip keyif aldım o sahnede :D
Terzi yine serbest bırakıldı. Cihangir ve Kaan'ı kurtarma işi Terzi'ye kalacaktır gibi. Fragmandada İlhan Cihangir için Halka'nın emrine karşı çıkacak gibi.
Çağatay babasına oyun oynayacakken, kendisi tuzağa düştü. Yalnız babasını öldürmeyi düşünen Çağatay, kardeşinin kim olduğunu öğrendiği an onuda yok etmek ister ve bu yüzden Cengiz Han böyle hain bir plana kalkışmıştır yani bir nevi diğer oğlunu kurtarmak.
Hümeyra'yı çok zor bir duruma zorladı. Doğurduğumu yoksa büyütüğü evladınımı seçecek? İlhan bile Cihangir için bukadar çabalıyorken Hümeyra'nın Kaan ve Cihangir'i eşit sevmesi, büyütmeninde nekadar kutsal ve kıymetli oldugunu gözler önüne seriyor.
Bu bölümde çekimler yine efsaneydi. İstanbul'u görme isteğimi kat ve kat dahada artırdı.
Bölüm okadar muhteşemdiki tekrar izleyeceğim.

Edit: Bölümde
bir çok muhteşem sahne vardı, şu sahne en keyif aldığım sahnelerden biri oldu :D
Zamanında çok diziler izledim ve gözümü ekrandan ayırmadığım diziler oldu ama en fazla 6 bölüm falan oluyordu. Halka 11 bölüm oldu ve hâla "şu sahne bi geçseydide şu gelse" dedirtmedi. Tüm ekibin eline sağlık.A'dan Z'ye herşeyiyle benim gözümde mükemmel bir dizi ? Kelimeler yetmez anlatmaya

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: MEnes and Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bölüm etiketi Yeni Hayat
Ya şu Kaan ile Cihangir sahnelerini çok seviyorum.
Aralarındaki bağ çok iyi, özellikle Kaan, Cihangir'i hep korumaya çalışıyor. Amir'in mevzusunun faturası ona kesilmesin diye git senden bilmesinler dedi. İllerde acaba Cihangir nasıl karşilayacak polisler ile işbirliği içinde olduğunu öğrenince. Cemal başkomiser bir ara Kaan'a, bu işin sonunda Cihangir hapise girecek falan demişlerdi:S
.
Reklamı başa koymaları süper, sonra sonuna kadar soluksuz izliyoruz. Çayımda demlenmek üzere. Keyifle izleme zamanı ?
Bu arada markete uğradım arada sanırım daha başlamamış :A Geçen haftaki bölümde de iyiydiler.
karşılıklı konuşup dertleştikleri an muazzamdı..

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE bey şu diziyi bu diziyi izliyorum diyor ama ben ne Çarpışma'da nede burada yorumlarını görüyorum :A Bende gerçi Çarpışma dizisinde yorumları bırakalı çok oldu. Halka fazla heyecanlandırdığı için fragmanlarda bile @MEnes ile dayanamayıp teoriler üretip yorum yazıyoruz :A
Çukur'da yazdığımı görmüşsün zaten hemen, orayla vedalaştım. Çarpışma aslında fena gitmiyordu ama onda da koptum, izlemediğim için yani yorum yazmamam :A Halka da bugünkü bölümle birlikte 2 bölüm oldu. Onları izlerim tek Halka kalsın yeter. Ara da varmış 1 hafta, bu arada yakalayıp yorum yazmaya çalışırım :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Çukur'da yazdığımı görmüşsün zaten hemen, orayla vedalaştım. Çarpışma aslında fena gitmiyordu ama onda da koptum, izlemediğim için yani yorum yazmamam :A Halka da bugünkü bölümle birlikte 2 bölüm oldu. Onları izlerim tek Halka kalsın yeter. Ara da varmış 1 hafta, bu arada yakalayıp yorum yazmaya çalışırım :A
Aynen gördüm ve daha orada yorum yazacaktım, neyseki Halka ile tanıştın deyip :A bugün Sherlock'un açtığı konu sayesinde Çukur'un müthiş aksiyon sahnesinden haberim oldu :A Yarın izleyecem biraz gülmek için :A
Çarpışma'dan bende koptum. Kısa videolarla izlerim belki, gereksiz çok sahne oluyor ve kaç haftadır pek tad vermiyor.
Halka'nın bu akşamki bölüm yorumumu yukarda editledim bir mesaja.
Zamanı gelince okursun belki (@turkuazz başlangıçtaki mesajıma editledim tüm yorumu).
10. bölümü izlediğinde 11. bölümün fragmanlarına bak önce istersen.
Iyi seyirler şimdiden ?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
4.Bölüm

İlk üç bölümdeki hareketliliğin yavaş yavaş toparlandığı bir bölümdü. Gizem teması olduğu sürece her yapımın potansiyeli olur ve bu dizi de bunu oldukça iyi kullanıyor. Fakat bu bölümde kurgudan ziyade yönetmenin resmen şov yaptığını fark ettim, birçok sahnesinde inanılmaz bir düzen ve geometrik uyum vardı. Bu geometri düzeni bile başlı başına büyük iş, yönetmeni tanımıyorum ama bu mükemmelliyetçi yaklaşımını taktir ettim.

Netice itibariyle 2 hafta sonraki güncel bölümlere yetişeceğimi umuyorum vakit olursa. Senaryosundaki gizem ve bulmaca tarzı kurgusu bu kaliteyi koruduğu sürece erken final yapsa bile izlemeye değer, fakat yeni bölümü beklerken bir gece ansızın yayından kaldırıldığı haberini alırsak o zaman kötü olur tabi. Yine de kocakarılar coğrafyasında böyle zeka dolu senaryolara sahip yapımların reytinglerde yerleri görmesi de şaşırtıcı değil. Ezel bile vakti zamanında Arka Sokaklar’a eziliyordu reytinglerde fakat AB ile kurtarıyordu. Bu dizinin de en büyük şansı elektrik faturalarımızla her ay haraç verdiğimiz devletin kanalında olması, özel kanalda olsa 5.bölümü göstermeyip bitirebilirlerdi. Umarım Netflix ve Blutv dizileri daha artış gösterir, şu diziyi Netflix alıp bölüm süresini 50-60 dakika olarak kabul etse çok daha kaliteli olabilirdi.

Ve son olarak Hande Erçel... Kendisini bu diziyle tanıdım fakat bu nasıl bir güzelliktir.. Aslında güzel tanımına da uymuyor, bambaşka bir özelliği var tarifsiz. Resmen gözlerden oluşuyor kadın, o gözlerin sağa sola oynayışındaki tatlılık...

Örgütün en üstünde Kaan’ın annesinin olması elbette tahmin edilemez güzel bir ters köşeydi ve diziye başlı başına devam etme sebebi. Şu an için durum tahmin edilemez gözüküyor, acaba kocasını da o mu öldürttü yoksa kocasının intikamını alma amaçlı mı, veya babasının kurduğu bu örgüt işini sonradan o mu devraldı.. Bölümün sonunda şaşırtıcı sürpriz bir sahneyi DÖRT GÖZLE BEKLEMEK ZORUNDA KALDIĞIM için ne yazık ki böylesine güzel bir ters köşe sahnesinde bile Cengiz usulü Hadi be! hissini yaşayamadım SPOİLER SAĞOLSUN fakat yine de çok güzeldi, böyle ters köşeleri olan film ve dizileri her zaman sevmişimdir.. :)

İskender’in kafasına sıkılmadığı için büyük ihtimalle ölmemiş olabilir, umarım ölmemiştir de bu kadar çabuk harcanması yazık olurdu böyle bir karaktere.

8.0/10

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aynen gördüm ve daha orada yorum yazacaktım, neyseki Halka ile tanıştın deyip :A bugün Sherlock'un açtığı konu sayesinde Çukur'un müthiş aksiyon sahnesinden haberim oldu :A Yarın izleyecem biraz gülmek için :A
Çarpışma'dan bende koptum. Kısa videolarla izlerim belki, gereksiz çok sahne oluyor ve kaç haftadır pek tad vermiyor.
Halka'nın bu akşamki bölüm yorumumu yukarda editledim bir mesaja.
Zamanı gelince okursun belki (@turkuazz başlangıçtaki mesajıma editledim tüm yorumu).
10. bölümü izlediğinde 11. bölümün fragmanlarına bak önce istersen.
Iyi seyirler şimdiden ?
Senin de geçmişte hatalı dizi seçimlerin mevcut, Halka'dan sonra pek bulaşmıyorsun galiba öyle dizilere. Sen anladın neleri kastettiğimi :A Neyse tek Halka yeter bana, zaten 3 tane yerli dizi haftada 6-7 saat demek. Ne gerek var, aralarında en iyisi Halka zaten :D

Tamam izleyince beğenini atarım, anlarsın ne zaman izlediğini. Gizem yaratmam o konuda :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Senin de geçmişte hatalı dizi seçimlerin mevcut, Halka'dan sonra pek bulaşmıyorsun galiba öyle dizilere. Sen anladın neleri kastettiğimi :A Neyse tek Halka yeter bana, zaten 3 tane yerli dizi haftada 6-7 saat demek. Ne gerek var, aralarında en iyisi Halka zaten :D

Tamam izleyince beğenini atarım, anlarsın ne zaman izlediğini. Gizem yaratmam o konuda :A
Geçen biri daha söz etmişti bu durumdan ama şunu diyeyim. Aşk ve Mavi hala devam etseydi arada izlerdim gülmek için :A o diziyi genelde gülmek için izliyordum. Şuan düzenli izlediğim tek dizi Halka, reklamlarına bile bakıyorum o derece :A
diğer beğeniyle izlediğim dizi Söz, onun her detayına bakmasamda son 10 bölümdür her bölümün yarısından fazlasını izliyorum ki zaten 3. sezonda olan bir dizi ve ben daha 10 haftadır bakıyorum diziye. Film tadında bölümlere denk geldim ve izlettiriyor kendini. Diğer eski dizilerimde ayda belki 1 bölüm baktığım oluyor denk geliyor diye.
Dizi süreleri çok uzun ve en büyük etken beni ekranlardan uzaklaştıran. Halka ilede dahada seçici oldum :A Yeni dizilere şans bile vermiyorum ilk bölüme bakıp :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Geçen biri daha söz etmişti bu durumdan ama şunu diyeyim. Aşk ve Mavi hala devam etseydi arada izlerdim gülmek için :A o diziyi genelde gülmek için izliyordum. Şuan düzenli izlediğim tek dizi Halka, reklamlarına bile bakıyorum o derece :A
diğer beğeniyle izlediğim dizi Söz, onun her detayına bakmasamda son 10 bölümdür her bölümün yarısından fazlasını izliyorum ki zaten 3. sezonda olan bir dizi ve ben daha 10 haftadır bakıyorum diziye. Film tadında bölümlere denk geldim ve izlettiriyor kendini. Diğer eski dizilerimde ayda belki 1 bölüm baktığım oluyor denk geliyor diye.
Dizi süreleri çok uzun ve en büyük etken beni ekranlardan uzaklaştıran. Halka ilede dahada seçici oldum :A Yeni dizilere şans bile vermiyorum ilk bölüme bakıp :A
İyi hadi bir tane olur o kadar :A Belki onu da Çukur'da yaşanan durum gibi rezalet bir bölümüne denk gelir bırakırsın :A

• Güldürdün