TRT 1 Halka - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,153
Puanı
1,060
MÜKEMMEL bir bölüm geliyor. Tanıtımlar gerçekten müthiş. Altan sahnesi, Cihangir'le Kaan'ın gideceğimiz kişi dediği kişi, Cengiz Han sahnesi, Hümeyra'da o dedikleri... Gerçekten çılgın bir merak var. Ve daha 55 saat var...
ya ben izlediğimden beri yerimde duramıyorum desem yeridir. Şuana kadar hiç bir fragman beni bukadar heyecanlandırmamıştı, ne başka dizilerin nede Halka'nın. Keşke izlemez olaydım fragmanı diyorum. Beklemesi zor :F Yok böyle bir dizi yok yok!

• Harika
Reactions: Turkuazz and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
ya ben izlediğimden beri yerimde duramıyorum desem yeridir. Şuana kadar hiç bir fragman beni bukadar heyecanlandırmamıştı, ne başka dizilerin nede Halka'nın. Keşke izlemez olaydım fragmanı diyorum. Beklemesi zor :F Yok böyle bir dizi yok yok!
Cengiz Han Hümeyra kontrolünde mi ilerleyecek gibi bir soru sormuştuk, anladık ki o iş öyle olmayacak... Peki bu adamın sorunu ney hala çözemiyorum. Bi ayakta duramayacak hale geliyor bi ortalığı tarumar ediyor. Üçünün birbiriyle aynı alanda olduğu ama birinin hayatta kalacağı bir olay. Tabi ki üçü de ölmeyecektir ama yine de çok çılgın bir durum... İlk fragmanda bunların hepsi farkı bir yer gibi gelmişti bana izlerken. İşler şimdi gerçekten çok değişti. Biz kafayı yiyeceğiz gibi duruyor. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Turkuazz and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,153
Puanı
1,060
Cengiz Han Hümeyra kontrolünde mi ilerleyecek gibi bir soru sormuştuk, anladık ki o iş öyle olmayacak... Peki bu adamın sorunu ney hala çözemiyorum. Bi ayakta duramayacak hale geliyor bi ortalığı tarumar ediyor. Üçünün birbiriyle aynı alanda olduğu ama birinin hayatta kalacağı bir olay. Tabi ki üçü de ölmeyecektir ama yine de çok çılgın bir durum... İlk fragmanda bunların hepsi farkı bir yer gibi gelmişti bana izlerken. İşler şimdi gerçekten çok değişti. Biz kafayı yiyeceğiz gibi duruyor. :A
Zaten çok akıllı sayılmazdık, hepten sıyıracağız :A
Gerçekten Cengiz Han'ı bende çözemedim. Çağatay'dan da korkuyordu güya ve yanındaki kişi kim acaba. Cengiz Han karakterini canlandıran adamı daha önce görmemiştim, yada çıkaramadım. Rolünü çok iyi yapıyor ve korkak hallerine bizi okadar inandırmışki dimdik ayakta olunca şaşırıyoruz :A Terzi'de görünmüyor ortalıkta.
Bu dizide hep böyle olmuyormu zaten? Bir birşey düşünüyoruz ama bambaşka olaylar oluyor :D

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Turkuazz and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Zaten çok akıllı sayılmazdık, hepten sıyıracağız :A
Gerçekten Cengiz Han'ı bende çözemedim. Çağatay'dan da korkuyordu güya ve yanındaki kişiler kim acaba. Cengiz Han karakterini canlandıran adamı daha önce görmemiştim, yada çıkaramadım. Rolünü çok iyi yapıyor ve korkak hallerine bizi okadar inandırmışki dimdik ayakta olunca şaşırıyoruz :A Terzi'de görünmüyor ortalıkta.
Bu dizide hep böyle olmuyormu zaten? Bir birşey düşünüyoruz ama bambaşka olaylar oluyor :D
Dizide kötü oynayan yok ki, sırıtan yok hepsi çok iyi iş çıkarıyor. Cengiz Han'ı oynayan amca gerçekten müthiş. Öyle bir karakterin hakkını vermek zordur. Adam o ikili halleri müthiş yansıtıyor. :A Terzi'yi bölüme sürpriz olarak mı saklıyorlar acaba. Daha alacakları bitmedi sonuçta. :D Fragmandaki tahminlerimiz zaten genelde başka şeyler çıkıyor o yüzden çok da şaapmamak lazım. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Turkuazz and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,153
Puanı
1,060
Bir sitede dizinin ikinci sezonunun iptal edildiğine dair bir haber okudum. :A Batuhan yine yanıltmayacak gibi duruyor. :A @MasacRE @MEnes @Dosi @batuhankaralar
Seni sonkez Halka'ya davet ediyorum, bir dahada söylemeyecem çünkü kaliteden yoksun olan kişi sen olursun :A
Çarpışma tek sezonluk olmasına rağmen seneye yok diye izlememezlik etmiyorsun demi? HALKA isterse 6 bölümlük ister 12, ister 20 bölumlük tek olsun, böyle kaliteli bir dizisinin bölüm sayısı kaç olursa olsun izlemeye değer (hani sen diyorsunya yok yönetmen değişecek, yok bitecek izlemesemde olur, ona dayanarak diyorum bunu).
Bu dizi yarın 11. bölümü yayınlanacak ve buda 44 yabancı dizi bölüm sayısı demek. Yani beni yeterince tatmin edici bölüm sayısı ki yapımcısı ani bitirilmeyeceğinide belirtti :D
Ne olursa olsun sonuna kadar Halka'yı izlemeye devam edeceğim :Z

• Beğendim
Reactions: MEnes and Turkuazz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Seni sonkez Halka'ya davet ediyorum, bir dahada söylemeyecem çünkü kaliteden yoksun olan kişi sen olursun :A
Çarpışma tek sezonluk olmasına rağmen seneye yok diye izlememezlik etmiyorsun demi? HALKA isterse 6 bölümlük ister 12, ister 20 bölumlük tek olsun, böyle kaliteli bir dizisinin bölüm sayısı kaç olursa olsun izlemeye değer (hani sen diyorsunya yok yönetmen değişecek, yok bitecek izlemesemde olur, ona dayanarak diyorum bunu).
Bu dizi yarın 11. bölümü yayınlanacak ve buda 44 yabancı dizi bölüm sayısı demek. Yani beni yeterince tatmin edici bölüm sayısı ki yapımcısı ani bitirilmeyeceğinide belirtti :D
Ne olursa olsun sonuna kadar Halka'yı izlemeye devam edeceğim :Z

Çarpışma’da çok sevdiğim oyuncular ve önceki hemen hemen bütün işlerini izlediğim bir yönetmen vardı. O yüzden ilk bölümünden beri dikkatle takip ediyorum onu. Halka ise TRT’de başlayan ve pek dikkatimi çekmemiş bir işti. Siz de direkt birinci bölümü bekleyip başlamadınız zaten. Önce bu konuyu açıklamak istedim.

İzleme konusuna gelirsek, güncele -en azından yakın zamanda- gelme şansım pek gözükmüyor. Önce Oscar etkinliği, ardından vizelerim buna izin vermedi. Güncele yarın itibari ile gelme şansım yok yani, hatta haftaya bile olmayabilir çünkü vizelerim bu hafta sonuna kadar devam ediyor. En erken -izlersem- iki hafta sonra falan anca güncele gelebilirim yani, sürekli olarak yazmanızın da bir anlamı yok zaten. Ben dizi veya film izlersem bunu herkese duyura duyura yapmıyorum pek, kafama eser iki günde, üç günde tamamlarım tüm bölümlerini izlediğim dizilerin veya filmlerin.

O yüzden güncele gelirsem haberiniz olur, sürekli olarak beni etiketleyip diziyi izlememi söylemenizin pek bir etkisi yok benim üzerimde. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,153
Puanı
1,060
Çarpışma’da çok sevdiğim oyuncular ve önceki hemen hemen bütün işlerini izlediğim bir yönetmen vardı. O yüzden ilk bölümünden beri dikkatle takip ediyorum onu. Halka ise TRT’de başlayan ve pek dikkatimi çekmemiş bir işti. Siz de direkt birinci bölümü bekleyip başlamadınız zaten. Önce bu konuyu açıklamak istedim.

İzleme konusuna gelirsek, güncele -en azından yakın zamanda- gelme şansım pek gözükmüyor. Önce Oscar etkinliği, ardından vizelerim buna izin vermedi. Güncele yarın itibari ile gelme şansım yok yani, hatta haftaya bile olmayabilir çünkü vizelerim bu hafta sonuna kadar devam ediyor. En erken -izlersem- iki hafta sonra falan anca güncele gelebilirim yani, sürekli olarak yazmanızın da bir anlamı yok zaten. Ben dizi veya film izlersem bunu herkese duyura duyura yapmıyorum pek, kafama eser iki günde, üç günde tamamlarım tüm bölümlerini izlediğim dizilerin veya filmlerin.

O yüzden güncele gelirsem haberiniz olur, sürekli olarak beni etiketleyip diziyi izlememi söylemenizin pek bir etkisi yok benim üzerimde. :A
Anladım :A. Bu arada ben Çarpışma dizisine yeni yıl arasından sonra başlamıştım. MasacRE'nin önerisiyle ilk 6 bölümü toplu izleyip 7. bölümü sizinle güncel olarak izlemiştim :D
Reytingi iyice düşmüş son bölümde. @batuhankaralar faktörüyle de birlikte dizinin iptal edilmesi şaşırtıcı olmayacaktır :A
BİT ME YE CEK... Bu dizi ikinci sezonu görecek...
Beyler, Sherlock beyin sır gibi sakladığı detayları gün yüzüne çıkarmış olduk :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Anladım :A. Bu arada ben Çarpışma dizisine yeni yıl arasından sonra başlamıştım. MasacRE'nin önerisiyle ilk 6 bölümü toplu izleyip 7. bölümü sizinle güncel olarak izlemiştim :D

Beyler, Sherlock beyin sır gibi sakladığı detayları gün yüzüne çıkarmış olduk :A
O kadar yazmış ama kaç bölüm izlediği hâlâ belli değil :A @MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,153
Puanı
1,060
O kadar yazmış ama kaç bölüm izlediği hâlâ belli değil :A @MEnes
Bir ara özelden (14 Mart tarihinde) Halka'ya hız verdim haftaya günceldeyim diye yazmıştı :A artık ordan hesap edin :A
6'ya yetişmemiştir bence yoksa böyle ağırdan almazdı :A
Onu geçte sen ne alemdesin? Hani yorum? :eek: Geçen haftayı daha izlemedim deme? izlediysende nerde yorum? 11'i izleyecem sonra da deme çünkü ozaman 12-13 diye uzar bu mevzu :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Benim dizileri çaktırmadan izlediğim bilinen bir şey zaten, benzer taktiği yer yer @MasacRE bey de kullanır hatta. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,153
Puanı
1,060
Benim dizileri çaktırmadan izlediğim bilinen bir şey zaten, benzer taktiği yer yer @MasacRE bey de kullanır hatta. :A
@MasacRE bey şu diziyi bu diziyi izliyorum diyor ama ben ne Çarpışma'da nede burada yorumlarını görüyorum :A Bende gerçi Çarpışma dizisinde yorumları bırakalı çok oldu. Halka fazla heyecanlandırdığı için fragmanlarda bile @MEnes ile dayanamayıp teoriler üretip yorum yazıyoruz :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Bir sır yok ki ortada, güncele gelmediğini hatta şuan hala 2. bölümü izlemiş olduğunu biliyordum. :A Söylemesine gerek yok ben ciğerini bilirim adaşımın. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bir ara özelden (14 Mart tarihinde) Halka'ya hız verdim haftaya günceldeyim diye yazmıştı :A artık ordan hesap edin :A
6'ya yetişmemiştir bence yoksa böyle ağırdan almazdı :A
Onu geçte sen ne alemdesin? Hani yorum? :eek: Geçen haftayı daha izlemedim deme? izlediysende nerde yorum? 11'i izleyecem sonra da deme çünkü ozaman 12-13 diye uzar bu mevzu :A @MEnes
Hız verdim demesine bakma senin de dediğin gibi izlemiş olsaydı bu kadar bekletmesine imkan yoktu ve geçen gün benimle yaptığı Çukur tartışmasına asla girmezdi. :A Sadece 3 ve 4'ü izlemiş olsaydı yeterdi yani seriye bağlayıp devam etmesi. :A Kesin bir dille söylüyorum @Sherlock adaşım hala 2. bölümü bitirmiş durumda. 3'ü hala izlemedi. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,635
Puanı
1,061

Forum İstatistikleri

Konular
170,135
Kullanıcılar