eTV Fikir Cambazı | FİNAL - S.G.A.T. vs Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
I
@Tolstoyevski şöyle toplu bir şekilde baktığında senmi daha iyi savunma yapmışsın yoksa rakibin mi?
Bu arada @S.G.A.T. konuya dikkatlice bakıyor kim ona oy vermiş diye :A
Benim gibi bir kaç kişinin daha oyunu açıklamaması iyi.
Heyecanı kaçmasın :A bence kararsız olanlardan özelden al oy @denizz19 :A

Tartışmanın kafa kafaya gittiğini düşünüyorum ancak ne yazık ki oylamalar "Kimin daha iyi savunduğu" üzerine değil "tiyatroyu mu sinemaya mı seviyorsun" üzerine geliyor ne yazık ki. Keşke konu üzerinde değil tartışma üzerinde durulacak bir konu seçseydik "Süt siyah mıdır, herkesin gördüğü renk aynı mıdır vb" gibi

• Sinemayı çok seviyorum o yüzden Mecüc
  • Daha geçen gün tiyatroya gittim o yüzden Yecüc
  • Sinema tiyatrodan daha iyi o yüzden Mecüc
  • Romantik komedi gibi saçma filmler var o yüzden Yecüc
  • Tiyatroyla pek alakam yok o yüzden Mecüc
  • Sinema canlı değil o yüzden Yecüc
Kazansak da kaybetsek de tartışanlardan ziyade konuların yarıştığı bir final oluyor, o yüzden pek önemi kalmadı. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,312
Puanı
1,060
I

Tartışmanın kafa kafaya gittiğini düşünüyorum ancak ne yazık ki oylamalar "Kimin daha iyi savunduğu" üzerine değil "tiyatroyu mu sinemaya mı seviyorsun" üzerine geliyor ne yazık ki. Keşke konu üzerinde değil tartışma üzerinde durulacak bir konu seçseydik "Süt siyah mıdır, herkesin gördüğü renk aynı mıdır vb" gibi

Kazansak da kaybetsek de tartışanlardan ziyade konuların yarıştığı bir final oluyor, o yüzden pek önemi kalmadı. :A
Ozaman benim oyum kimeyse o gönüllülerin şampiyonu olacak çünkü ben tamamen iyi savunana karar verdim :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
I

Ben hayatımda tiyatroya gitmedim pek sevmem sinemayı daha çok severim sinemayı daha iyi savunduğu içinde mecüc dedim:D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ozaman benim oyum kimeyse o gönüllülerin şampiyonu olacak çünkü ben tamamen iyi savunana karar verdim :A

Kimin kimle yarıştığı gizli olduğu için abartmak yerine kafana yatana açık oy atabilirsin, niye bu kadar kastın anlamadım cidden alt tarafı konuların yarıştığı anket tarzı bir konu, kazansak da kaybetsek de altın madalya almayacak kimse :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,312
Puanı
1,060
Ben hayatımda tiyatroya gitmedim pek sevmem sinemayı daha çok severim sinemayı daha iyi savunduğu içinde mecüc dedim:D
işte burda Tols'a hak veriyorsun.
Sevmediğin için tiyatroyu savunana oy vermiyorsun.

@Tolstoyevski şeyide unuttun, Alfabede M ilk geldiği için Mecüc diyende var :F

Kimin kimle yarıştığı gizli olduğu için abartmak yerine kafana yatana açık oy atabilirsin, niye bu kadar kastın anlamadım cidden alt tarafı konuların yarıştığı anket tarzı bir konu, kazansak da kaybetsek de altın madalya almayacak kimse :A
eşitlik durumu olursa açıklayacam. Benim oyumu alan açık ara oyumu aldı. Zorlanmadım :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
işte burda Tols'a hak veriyorsun.
Sevmediğin için tiyatroyu savunana oy vermiyorsun.

@Tolstoyevski şeyide unuttun, Alfabede M ilk geldiği için Mecüc diyende var :F

eşitlik durumu olursa açıklayacam. Benim oyumu alan açık ara oyumu aldı. Zorlanmadım :D

Eğer iyi savunduğunu düşünseydim sevmediğim halde tiyatro derdim ben sinemayı savunmasını beğendim:D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Bizde dersi verdiğin zaman 2 hafta içinde açıklanıyor. Çok nadiren 4 haftayı bulur. Söylenilen süreden önce tamamlanır ama herkes aynı saniyede öğrenir notu :D
Her ay yeni bir kurs okurduk. Şimdi okula gitmiyorum güya ama her ay sonunda bir arkadaşımın tezine yardım ediyorum :D Arkadaşlar bana bu yüzden çift dikiş okuyorsun diye espiri yaparlar :A
Aslında iyi böyle, beynim paslanmıyor ve belki bir gün yeni bir meslek okuyabilirim :A
Bizim sınavlar bile okunmuyor finale kadar bazen :F Hocalar dahil herkes meşgul, herkes çalışmak dışında sadece uyuyor :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,312
Puanı
1,060
Bizim sınavlar bile okunmuyor finale kadar bazen :F Hocalar dahil herkes meşgul, herkes çalışmak dışında sadece uyuyor :D
Işiniz zor, kafa yoran bir meslek...
Ben bir internet şirketinde çalışıyordum, babam hep kızım işi bırak diyordu :D Bu iş yerinde çalışan herkes zamanla manyaklaşıyor derdi:F. Başka şehire taşındık diye iş maceram kısa sürmüştü babamda derin bir nefes aldı :A
Hergün 8 saat ekran başındaydık, müşterilerle bir yandan konuşurken bir yandanda konuşmalarımızı not ediyorduk yazıyla. Bir alete bağlıydı telefon ve ben 8 saatin 7 saatini konuşmayla geçiriyordum :F mola vermemizi istemezlerdi, 7 saatin altına inenler uyarılırdı :A ilk işimdi ve ilk maaş çok şirindi, bilgisayar ve ehliyete harcamıştım paralarımı :D