eTV Fikir Cambazı | FİNAL - S.G.A.T. vs Tolstoyevski

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,633
Puanı
1,061
Yok artık :F okadar kişi benim gibi sonuçsuzmu yazdı :A
Yarın 21.00 civarı açıkla :D
Yani genel olarak sonuçsuz değil ama bakacağız daha kullanmayanlar var :A

@BesaleT asker gel sen de oku :A

@pompy şu Arka Sokaklarda bir tane müzik çalmıştı geçenlerde kim söylüyordu ya da nereden bulabilirim onu :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,279
Puanı
1,060
Yani genel olarak sonuçsuz değil ama bakacağız daha kullanmayanlar var :A

@BesaleT asker gel sen de oku :A
Neyse ben bi şekelerme yapayım :D Hani tum gün forumdaydım ya çok sıkıcı bir yerdeydim o yüzden. 100 olan sarji 10 yapıp döndüm eve :F
havada çok soğuk. Yarım saat oldu kendime gelemedim. Yorgunumda. Uykumu alayım sonra yemek ve çay ile enerji toplarım :D
görüşürüz

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,633
Puanı
1,061
Neyse ben bi şekelerme yapayım :D Hani tum gün forumdaydım ya çok sıkıcı bir yerdeydim o yüzden. 100 olan sarji 10 yapıp döndüm eve :F
havada çok soğuk. Yarım saat oldu kendime gelemedim. Yorgunumda. Uykumu alayım sonra yemek ve çay ile enerji toplarım :D
görüşürüz
Tamam görüşürüz ben de Kalbimdeki Denizi izleyeceğim zaten :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,279
Puanı
1,060
koXizOcP.jpg

Arada kaldım (b) zor bir durum:bilmem:
@Tolstoyevski @S.G.A.T. @denizz19

renk değişiminden önceydi bu :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
okurken bir karara hemen vardım ama işte yinede oy veresim yok :D

Bence fazla abarttın bu sefer, bu kadar ciddiye almanı beklemiyordum. :D Çekinmeden oyunu kullan işte, kimin kimle yarıştığı tahminler dışında bilinmediği için verdiğin oyun ne @S.G.A.T. ne bana herhangi bir olumlu olumsuz etkisi olmaz yani korkma karşı tarafa oy verdin diye alınacak değiliz, zaten final dediğim gibi tartışmadan ziyade konu başlığı üzerinden anket tarzı ilerliyor, bari iyi kötü tartışmaya göre oy verecekken bunu abartıp olay haline getirmek gereksiz. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,279
Puanı
1,060
içinden gelene oy ver işte. Kim daha iyi savunmuşsa :):)

Bence fazla abarttın bu sefer, bu kadar ciddiye almanı beklemiyordum. :D Çekinmeden oyunu kullan işte, kimin kimle yarıştığı tahminler dışında bilinmediği için verdiğin oyun ne @S.G.A.T. ne bana herhangi bir olumlu olumsuz etkisi olmaz yani korkma karşı tarafa oy verdin diye alınacak değiliz, zaten final dediğim gibi tartışmadan ziyade konu başlığı üzerinden anket tarzı ilerliyor, bari iyi kötü tartışmaya göre oy verecekken bunu abartıp olay haline getirmek gereksiz. :D
Teşekkürler...

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,390
Puanı
1,061
sonuçlar açıklansın, bu konuyla ilgili sana bir şey söyleyeceğim :D net bir tespitim var :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,279
Puanı
1,060
Ben hazır forum tenha okumaya çalışacam. Umarım yarıda bırakmam :A

yok anam bu ne :eek: Mecüc susmak bilmemiş :A Araya Bizim Hikaye reklamı koyman iyi olmuş. Hindistan falan kısmımda ben koptum konudan, orada bir tekrar var sanki. Neyse okumaya devam edeyim.
Böyle konuya anca böyle yorum yapılır yoksa hepsini okurken başını unuturum :A

hahhahhahhaha Mecüc'ün konusmasından sonraki kalp krizi yazin az evvel yazdıklarıma tercüman. Belki de kriz geçiren benim :A
neyse devam edeyim

Kısa bir ara yine:A son sözler öncesindeki yorumlarda ben Yecüc'ü sakin,Mecüc'üde sinirli olarak hissettim :A birbirlerine olan cevap biçimi yani :A ve ben nerdeyse eminim kim hangisi :A

Mecüc kapanış sözleriyle iyi toparladı, 1-2 diye belirttiği şıklarda güzel yazmış beğendim ;)
Yecücde iyi savunmuş, söylediği şeylerde insanı ikna eden örnekler vermiş.
Fikrim oluştu ve @denizz19 ben isim vermek istemiyorum :D ama berabere olma durumu olursa belirtirim :)

Tam 30 dakikamı almış okumak ve yorumlamak :eek: Neyse hepsi burada ve aslında baya baya yazacağım detaylar vardı ama gecenin bu vaktinde bukadar bile fazla :A
ikinizede bol şanslar @S.G.A.T. ve @Tolstoyevski
Seninde emeğine sağlık @denizz19
keyifli bir programdı, son konunuz güzel ama finallik değil bence :D

Beni izleyen yani konuyu okuyan 3 misafirede buradan iyi geceler diliyorum :D
Evet o gece ara vere vere her bir okuduğum yorumda kendi yorumumu belirtmiştim.
Mecüc sinirli bir yapıda geldi bana ve çok konuşunca ikna kabiliyetini kaybetti çünkü aynı şeyleri çok fazla tekrara bağladı ve konudan kopardı beni,
Yecüc ise daha sakin bir şekilde tartışmasını yaptı ve savunmasını da gayet yerinde buldum.
O gece şunu yazması yersiz dediğim bazı yazılar vardı ama not etmediğim için unuttum. Tekrar okumak ta istemiyorum :)
Tiyatro ile hiç ilgim yok(ilkokul çağımda okul tiyatrosunu saymazsak tabiki )
Sinema ile daha fazla alakam var ve zamanında sinemaya az gitmedim(yabancı sinemaları çok izledim) Şuan ki durumu düşünürsek evet sinema denilir ama ben daha iyi savunma yaptığı için Yecüc diyorum :)
@denizz19 @S.G.A.T. @Tolstoyevski