eTV Fikir Cambazı | FİNAL - S.G.A.T. vs Tolstoyevski

Alfabede önce diye Mecüc olsun :A

Yecuc ve mecuc vb. Gibi dini terimleri kullanmazsak sevinirim A ile B diyin edi ile budu isim verin kedi ile köpek diyin mesela ne bileyim işte neyse.. tiyatro mu Sinema mi derseniz tabiki De tiyatro derim çünkü hata yapma payı 0 dir sinema ile dizi fark etmiyor pek çünkü ikisi de canlı değil !!

Bizim @denizz19 le olan gizli yazismalarimizi bi okusaniz tüm forum şok geçirir bizi forumdan atarsiniz !! Bu nedenle ben öyle çok fazla ortalarda görünmemeye çalışıyorum @denizz19 i de uyarıyorum Zaten biliyor da olsun ben işimi sağlama alırım..
Bencede gizli kalsın :A senle @denizz19 un özelini herkesin bilmesine gerek yok :A

Aslında ilk yayınlandığı zaman okumuştum ancak yorum yapmamıştım. Sinema ve tiyatro konusunda her zaman gönlüm sinemadan yana olmuştur. Bence sinema tiyatrodan bir tık ötededir. Ancak tiyatroya da haksızlık yapılamaz :A

Oyum Mecüc arkadaşa :A

@Tolstoyevski şöyle toplu bir şekilde baktığında senmi daha iyi savunma yapmışsın yoksa rakibin mi?
Bu arada @S.G.A.T. konuya dikkatlice bakıyor kim ona oy vermiş diye :A
Benim gibi bir kaç kişinin daha oyunu açıklamaması iyi.
Heyecanı kaçmasın :A bence kararsız olanlardan özelden al oy @denizz19 :A

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.
@denizz19 tekrar okudum bonişim ikiside çok güzel savunmuş ikisinide beğendim ama ben sinema diycem o yüzden Mecüc diyorum😉

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc