eTV Fikir Cambazı | FİNAL - S.G.A.T. vs Tolstoyevski

İkisini de seviyorum, çekimser davranacağım :A

Toplumun gelişmesi kısmı beni zorluyor.:A
Sinema değil de tiyatroya daha cok saygım var. Tmm sinemaya da var ama tiyatro bambaşka bir şey. Hata olasılığı düşük. Yani sinemada 100 lerce kez çekiliyor ama tiyatro tek sahnelik. Ve hata yok.
Bilgi aktarımı konusunda da her tiyatronun bir konusu vardır ve o konu insanları bilinclendirir. Şu anda komedi ve romantik filmler var ve herbiri beş para etmez. O yüzden TİYATRO.

Toplumun gelişmesi kısmı beni zorluyor.:A
Sinema değil de tiyatroya daha cok saygım var. Tmm sinemaya da var ama tiyatro bambaşka bir şey. Hata olasılığı düşük. Yani sinemada 100 lerce kez çekiliyor ama tiyatro tek sahnelik. Ve hata yok.
Bilgi aktarımı konusunda da her tiyatronun bir konusu vardır ve o konu insanları bilinclendirir. Şu anda komedi ve romantik filmler var ve herbiri beş para etmez. O yüzden TİYATRO.
Keşke kimin daha iyi savunduğuna da baksan :A

@ozmoturk gülene kadar yorum yap Harika at somut şeyler yap :A

attık harika da neye harika attım bilmem, okumadım @denizz19 :A
ben dün gece yarım saatimi ayarladım yazıyı okumaya :A bir sürüde yorum yaptım ama kime oy verdiğimi söyleyemedim :A
birisi tiyatroyu birisi sinemayı savunmuş. Burda senin hangisini sevdiğin değil bu iki kişi hangisi fikrini iyi savunmuş ona oy vereceksin :D

Hangi durum :A

attık harika da neye harika attım bilmem, okumadım @denizz19 :A
Bak canısı şimdi sen konuyu okuyacaksın Yecüc ve Mecüc yarışıyor ama bunlardan biri SGAT biri de Tolstoyevski :D Biri sinemayı biri de tiyatroyu savundu ve fikrini en iyi savunan kişi kimse onu Seçip buraya yazacaksın ya Yecüc ya Mecüc diyeceksin :D

@Doğu forumdasın gördüm :A

@titreyenadam seni de beklerim konuyu okuyup fikrini en iyi savunan kişiyi söylemeye :D

Bak canısı şimdi sen konuyu okuyacaksın Yecüc ve Mecüc yarışıyor ama bunlardan biri SGAT biri de Tolstoyevski :D Biri sinemayı biri de tiyatroyu savundu ve fikrini en iyi savunan kişi kimse onu Seçip buraya yazacaksın ya Yecüc ya Mecüc diyeceksin :D

@titreyenadam seni de beklerim konuyu okuyup fikrini en iyi savunan kişiyi söylemeye :D
Yalan :A

Hiç öylesine yazmıştım :A

Yecuc ve mecuc vb. Gibi dini terimleri kullanmazsak sevinirim A ile B diyin edi ile budu isim verin kedi ile köpek diyin mesela ne bileyim işte neyse.. tiyatro mu Sinema mi derseniz tabiki De tiyatro derim çünkü hata yapma payı 0 dir sinema ile dizi fark etmiyor pek çünkü ikisi de canlı değil !!

Olabülü :A bu lafına kafayı taktım :A
@MEnes sen işsizken dahamı az takılıyordun ne? :A
Bizim @denizz19 le olan gizli yazismalarimizi bi okusaniz tüm forum şok geçirir bizi forumdan atarsiniz !! Bu nedenle ben öyle çok fazla ortalarda görünmemeye çalışıyorum @denizz19 i de uyarıyorum Zaten biliyor da olsun ben işimi sağlama alırım..

Son düzenleme:

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc