eTV Fikir Cambazı | FİNAL - S.G.A.T. vs Tolstoyevski

üst üste nekadar ders yoğunluğu var sizde böyle :T:
geç verdiğin dersin notu açıklanmadımı daha?
Kolay gelsin :)
Hepi topu 5 dersim var :F
Bizde asistanlar da akşam eve gitmiyoe çalışmaktan, okuyamıyolar ödevleri :D

Hepi topu 5 dersim var :F
Bizde asistanlar da akşam eve gitmiyoe çalışmaktan, okuyamıyolar ödevleri :D
Bizde dersi verdiğin zaman 2 hafta içinde açıklanıyor. Çok nadiren 4 haftayı bulur. Söylenilen süreden önce tamamlanır ama herkes aynı saniyede öğrenir notu :D
Her ay yeni bir kurs okurduk. Şimdi okula gitmiyorum güya ama her ay sonunda bir arkadaşımın tezine yardım ediyorum :D Arkadaşlar bana bu yüzden çift dikiş okuyorsun diye espiri yaparlar :A
Aslında iyi böyle, beynim paslanmıyor ve belki bir gün yeni bir meslek okuyabilirim :A

Çok uzun bu özet geçin. :D
Al sana iki özet :A
birisi tiyatroyu birisi sinemayı savunmuş. Burda senin hangisini sevdiğin değil bu iki kişi hangisi fikrini iyi savunmuş ona oy vereceksin :D

şimdi sen konuyu okuyacaksın Yecüc ve Mecüc yarışıyor ama bunlardan biri SGAT biri de Tolstoyevski :D Biri sinemayı biri de tiyatroyu savundu ve fikrini en iyi savunan kişi kimse onu Seçip buraya yazacaksın ya Yecüc ya Mecüc diyeceksin :D

@Doğu forumdasın gördüm :A

@titreyenadam seni de beklerim konuyu okuyup fikrini en iyi savunan kişiyi söylemeye :D

Burada ne yapmamız gerektiğini anlatmış. Yazının içeriğinin özeti yok. :D

Ciddi söylemedim zaten. Okurum hiçbir şey değil. Akşama yazarım iki kelam bir şeyler. :D
ben en az onların yazısı kadar yaptım yorum ama senin düşünceni etkilemesin diye alıntılamadım :D
harikayı unutma :A

Sen zaten Harika atmıyorsun o yüzden söylemedim farz et :A
bb.png

Biz gereken cevabı 18 Kasım günü verdik Eyyy Halkımm! :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc