eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

Aslında bir kadından bir erkeğe sesleniş şarkısı bu. Ama ben paylaştığım için benden sana senden bana dedim :A
tamam tamam baktım sözlere şimdi :A
ogün paylaştığım şarkının sözleri de güzeldi :A

Teşekkürler ve evet haklısın derse giderken pek de uygun olmazdı. Ben genelde akşamları yağış varsa çıkar yürürüm sırf ıslanmaya. Islanmanın bile koşulları var baksana hep koşullara bağlıyız bu değişik hayatta. :A Felsefemi de yaptım sabah sabah, iyi dersler. :A
nasıl geçti görüşmen? Yine yollardayım :A Yağmur yok artık ama hava baya soğukmuş:A eldivenleride hazırlamak gerekir belli oldu :)

nasıl geçti görüşmen? Yine yollardayım :A Yağmur yok artık ama hava baya soğukmuş:A eldivenleride hazırlamak gerekir belli oldu :)
Görüşmede sıkıntı yok ama başka bir yerden de haber geldi. 1 aydır iş yoktu şimdi 2 tane var. :A Artık en uygunu hangisiyse onu seçicem. :A

Görüşmede sıkıntı yok ama başka bir yerden de haber geldi. 1 aydır iş yoktu şimdi 2 tane var. :AArtık en uygunu hangisiyse onu seçicem. :A
woaw harika :Z
Bende nezamanki karar verdim az çalışmaya üst üste arayan oluyor.
Burada öğretmenler boşta kalmıyor. Keyfim mis yani o konuda :A

woaw harika :Z
Bende nezamanki karar verdim az çalışmaya üst üste arayan oluyor.
Burada öğretmenler boşta kalmıyor. Keyfim mis yani o konuda :A
Oh mis öğretmenlik her zaman belirli bir rahatlıkta geçiyor tabi. :A Bizde özellikle yeni mezunlar ilk 1 2 sene yoruluyor çok örneği var bakalım bende nasıl olacak. :A

Oh mis öğretmenlik her zaman belirli bir rahatlıkta geçiyor tabi. :A Bizde özellikle yeni mezunlar ilk 1 2 sene yoruluyor çok örneği var bakalım bende nasıl olacak. :A
İnşallah rahat geçer seninkide.
Evet öğretmenliğin avantajı çok, ekim sonu cadılar bayramı var ve 10 gün evde olurum :A :Z Zamanımı azalttığım için ders planlamalarını düşunmeme gerek yok tatilde :D
Bugün biraz geç bitirdim normalde daha erken bitirdiğim oluyor :)

İnşallah rahat geçer seninkide.
Evet öğretmenliğin avantajı çok, ekim sonu cadılar bayramı var ve 10 gün evde olurum :A :Z Zamanımı azalttığım için ders planlamalarını düşunmeme gerek yok tatilde :D
Bugün biraz geç bitirdim normalde daha erken bitirdiğim oluyor :)
Ooooh işe bak kebap. :A :A Bakalım dediğin gibi inşallah fazla eziyet çekmeden o sancılı süreci geçerim ben de, göreceğiz. :A

Ooooh işe bak kebap. :A :A Bakalım dediğin gibi inşallah fazla eziyet çekmeden o sancılı süreci geçerim ben de, göreceğiz. :A
haha hava atmış gibi oldum kusura bakma. Bende sancılı süreçten geçmiştim. Ömrüm okuyup çalışmakla geçti :D Artık mükafatınıda görmek iyi :D

haha hava atmış gibi oldum kusura bakma. Bende sancılı süreçten geçmiştim. Ömrüm okuyup çalışmakla geçti :D Artık mükafatınıda görmek iyi :D
Olacak o kadar ne demek ne kusuru. :D Herkes yaptıklarının ve verdiği emeklerin sonucunda sonucunda hak ettiğini almayı hak ediyor elbette. :D

Siz acemisiniz elbette açacaksınız konu ama ben açmasam bana kimse neden açmadın diyemez diyemedi :A Ama forumun en popüler ismini kaybedince anlayacak Ozan iş işten geçecek :A Şu an güldüğüme bakma kendisine kızgınım .ss Cumartesi buluşabiliriz :A

@xemrexxx senin Yıldız Tilbeyi de kullandım :A yorum yaparsın artık .ss
hafta içi vaktim olmuyor cumartesi hatırlat:A