eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,687
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Emeğine sağlık @denizz19 ben bırıcık diyorum bırıcık çok gezeni çok iyi savunmuş keloğlan ikna bile olmuş bazı cümlelerinde sen haklısın der gibi konusuyor bırıcıkla :A

hatta şuana kadar en derli toplu konuşan bırıcıktı diyebilirim :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Bu hafta konutu çok beğenmedim :A Çünkü bu sefer eşit değildi, okumak açık şekilde önde gelir ve savunmak kolay olurdu, nitekim öyle olmuş. Keloğlan diyorum :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,687
Puanı
1,061
Emeğine sağlık @denizz19 ben bırıcık diyorum bırıcık çok gezeni çok iyi savunmuş keloğlan ikna bile olmuş bazı cümlelerinde sen haklısın der gibi konusuyor bırıcıkla :A

hatta şuana kadar en derli toplu konuşan bırıcıktı diyebilirim :A
Teşekkürler ;)

Bu hafta konutu çok beğenmedim :A Çünkü bu sefer eşit değildi, okumak açık şekilde önde gelir ve savunmak kolay olurdu, nitekim öyle olmuş. Keloğlan diyorum :D
Teşekkürler hani harikamız :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,337
Puanı
1,060
Ee yani günlük 100 mesaj yazmalıyız :A
Seninki sömürmeliğin çok çok üst düzey bir şeyi. Ifade bile edemiyorum :F

Oooo aramıza yeni bir emekli daha katılmış. :A La sen daha gençtin hemen yordu mu bu hayat seni de dinlenmeye karar verdin. :A

Beni sıvamayan ölsün bee. :A
Yani sıvanmayacak gibi de değilsin yani deyip sıvama işini burada noktalıyorum :A Deniz yine kıskanmasın :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
şuan işe gidiyorum var ya geceden beri şiddetli yağan yağmur dinmedi :T: @FaJi ve @Tolstoyevski bayılıyormuş böyle havalara :A
Neyseki donanımlı kuşattım kendimide çorabım bile ıslanmıyor :F (şuan otobüsteyim :A)
Ben de başlama ihtimalim olan işle görüşmeye gidiyorum. Bakalım sanırım önümüzdeki hafta başı başlayacağım hayırlısıyla. :A

Yağmuru ve ıslanmayı çok severim. Bazen sırf ıslanmak için yağmurda yürüyüş yaparım. :A Hatta fırtına eşliğinde halı sahada maç yapmışlığım bile vardır. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,337
Puanı
1,060
Ben de başlama ihtimalim olan işle görüşmeye gidiyorum. Bakalım sanırım önümüzdeki hafta başı başlayacağım hayırlısıyla. :A

Yağmuru ve ıslanmayı çok severim. Bazem sırf ıslanmak için yağmurda yürüyüş yaparım. :A Hatta fırtına eşliğinde halı sahada maç yapmışlığım bile vardır. :A
öncelikle iyi görüşmeler. 2 dakikaya varırım okula bucukta ders başlıyor.
Eve doğru giderken ıslanmak mühim değilde böyle bir yere gidince sıkıntı. Su geçirmez ayakkabı alırım hep yaz kış. Yağmur bitmez bizde :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
öncelikle iyi görüşmeler. 2 dakikaya varırım okula bucukta ders başlıyor.
Eve doğru giderken ıslanmak mühim değilde böyle bir yere gidince sıkıntı. Su geçirmez ayakkabı alırım hep yaz kış. Yağmur bitmez bizde :A
Teşekkürler ve evet haklısın derse giderken pek de uygun olmazdı. Ben genelde akşamları yağış varsa çıkar yürürüm sırf ıslanmaya. Islanmanın bile koşulları var baksana hep koşullara bağlıyız bu değişik hayatta. :A Felsefemi de yaptım sabah sabah, iyi dersler. :A