eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,337
Puanı
1,060
Teşekkürler ve evet haklısın derse giderken pek de uygun olmazdı. Ben genelde akşamları yağış varsa çıkar yürürüm sırf ıslanmaya. Islanmanın bile koşulları var baksana hep koşullara bağlıyız bu değişik hayatta. :A Felsefemi de yaptım sabah sabah, iyi dersler. :A
Felsefen için teşekkürler efendim :A

Ben kültürlü bir birey olarak bir çok konuya dahil olabilirim sorun değil. :A Spor olmadan da yaşayabiliyoruz yani. :A

Senle ne konuşacağız biz bilmem ki gerçi kültürsüz de değiliz yani de :A sen şimdi bizi beğenmezsin de :A

Yine antin kuntin bir ormana götürür bizi :A
Aman Deniz profildeki ingilizce yazılarımızı görüp kıskanmasın :A kültür demişsinizde onu diyesim geldi :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Felsefen için teşekkürler efendim :A

Aman Deniz profildeki ingilizce yazılarımızı görüp kıskanmasın :A kültür demişsinizde onu diyesim geldi :A
Yok ya kıskanmaz heralde. :A Bakıyım alttaki yazdığından anladığım kadarıyla çok da şaapmamış heralde. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,687
Puanı
1,061
Daha derinlerini de konuşuruz gerekirse problem değil. :A İstersen Cem Yılmazın dediği gibi halkların kardeşliği hakkında makale yazayım. :A
Cem Yılmaz'ı da hiç sevmem :A

Daha derinlerini de konuşuruz gerekirse problem değil. :A İstersen Cem Yılmazın dediği gibi halkların kardeşliği hakkında makale yazayım. :A

Kim ney hangi taraf ben taraf maraf bilmem. :A
Hadi len :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Senin ne dediğini ben anlamıyorum ne dediğini kendin bile bilmiyorsun bi halkların kardeşliği diyor sonra ingilizce diyor sonra cem yılmaza geçiyor :A
Yahu Cem Yılmaz'ın esprisiydi, tabi ki bilmediğin için ben de kime anlatıyorsam. :A İngilizce halkların kardeşliği hakkında makale yazma muhabbeti vardı oraya gönderme yaptım. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,337
Puanı
1,060
Ne kıskanacağım canım sıradan İngilizce cümleler :A

Yok ya kıskanmaz heralde. :A Bakıyım alttaki yazdığından anladığım kadarıyla çok da şaapmamış heralde. :A
baya şaapmış işte :A çekememezlik sezdim yazıda :A

Halkların kardeşliğinden kastın biraz siyasi olarak algılıyorum ama sıkıntı yok ben de o yöndeyim zaten :A Ama siyasi açıdan söylemediğin de belli foruma uyarlarsak anlıyorum :A

@AteşBöceği Seven Ne Yapmaz izledin mi :D
yok artık :O coşma fazla :A etikete lafım :F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,687
Puanı
1,061

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı