eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,337
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,634
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Oooo aramıza yeni bir emekli daha katılmış. :A La sen daha gençtin hemen yordu mu bu hayat seni de dinlenmeye karar verdin. :A
geçen hafta yılan bu hafta sinsi?:T:
@MEnes i sıva bize laf at :ppp:
Beni sıvamayan ölsün bee. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,687
Puanı
1,061
Valla ben yoktum o ara ama ortalık iyi karışmış. :A Admin kıyım yapmış gibi hissettim artık olan oldu ileriye bakacağız. :A
Ben bunu ikinci kez yaşıyorum :D o yüzden admin arkadaşın yaptığı bu uygulama beni hiç şaşırtmadı daha da istese de beni yönetime alamaz artık beni kaybettiği için pişman olacak :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben bunu ikinci kez yaşıyorum :D o yüzden admin arkadaşın yaptığı bu uygulama beni hiç şaşırtmadı daha da istese de beni yönetime alamaz artık beni kaybettiği için pişman olacak :A
Valla ben kendim bıraktım bana zorlamalarla geldiler kaybettiler. Tabi o zamanlar eş başkanlık sistemi vardı gerçek admin yoktu o şartı onlar koydu. :A Konu kotası koymasınlar göreve geri dönmeyi düşünebilirim yani. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,687
Puanı
1,061
Valla ben kendim bıraktım bana zorlamalarla geldiler kaybettiler. Tabi o zamanlar eş başkanlık sistemi vardı gerçek admin yoktu o şartı onlar koydu. :A Konu kotası koymasınlar göreve geri dönmeyi düşünebilirim yani. :A
Siz acemisiniz elbette açacaksınız konu ama ben açmasam bana kimse neden açmadın diyemez diyemedi :A Ama forumun en popüler ismini kaybedince anlayacak Ozan iş işten geçecek :A Şu an güldüğüme bakma kendisine kızgınım .ss Cumartesi buluşabiliriz :A

@xemrexxx senin Yıldız Tilbeyi de kullandım :A yorum yaparsın artık .ss

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Siz acemisiniz elbette açacaksınız konu ama ben açmasam bana kimse neden açmadın diyemez diyemedi :A Ama forumun en popüler ismini kaybedince anlayacak Ozan iş işten geçecek :A Şu an güldüğüme bakma kendisine kızgınım .ss Cumartesi buluşabiliriz :A
Yerim acemiliği ya konu monu açma zorunluluğu olmamalı yöneticilikte saçma bir uygulama. :A Beni kazanmak istiyorlarsa o kotayı koymayacaklar problem çıkmaz o zaman. :A

Cumartesi için şu an bir programım gözükmüyor. İş görüşmesine gittim olumlu geçti ama heralde Pazartesi başlarım derim adamlara. Hemen 1 2 görüştük işe mi başlanır hafta ortasında. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Açıklamalar iyi olmuş karar almak kolay olmayacak biraz daha detaylı bakıp kararı yazarim:D çok okuyan biri bilgi bakımından oldukça iyi çok gezen biri ince ayrıntıları orada bulabilir.iki durumunda kendi açısından olumlu durumları bulunuyor.yanitlar da oldukça iyi olmuş.iki yarışmacı yanıtları başarılı ama konuya detaylı bir daha bakıp karar alırım.konu için emeğine sağlık @denizz19 oldukça iyi olmuş:)