eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Teşekkürler ve evet haklısın derse giderken pek de uygun olmazdı. Ben genelde akşamları yağış varsa çıkar yürürüm sırf ıslanmaya. Islanmanın bile koşulları var baksana hep koşullara bağlıyız bu değişik hayatta. :A Felsefemi de yaptım sabah sabah, iyi dersler. :A
nasıl geçti görüşmen? Yine yollardayım :A Yağmur yok artık ama hava baya soğukmuş:A eldivenleride hazırlamak gerekir belli oldu :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
nasıl geçti görüşmen? Yine yollardayım :A Yağmur yok artık ama hava baya soğukmuş:A eldivenleride hazırlamak gerekir belli oldu :)
Görüşmede sıkıntı yok ama başka bir yerden de haber geldi. 1 aydır iş yoktu şimdi 2 tane var. :A Artık en uygunu hangisiyse onu seçicem. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Görüşmede sıkıntı yok ama başka bir yerden de haber geldi. 1 aydır iş yoktu şimdi 2 tane var. :AArtık en uygunu hangisiyse onu seçicem. :A
woaw harika :Z
Bende nezamanki karar verdim az çalışmaya üst üste arayan oluyor.
Burada öğretmenler boşta kalmıyor. Keyfim mis yani o konuda :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
woaw harika :Z
Bende nezamanki karar verdim az çalışmaya üst üste arayan oluyor.
Burada öğretmenler boşta kalmıyor. Keyfim mis yani o konuda :A
Oh mis öğretmenlik her zaman belirli bir rahatlıkta geçiyor tabi. :A Bizde özellikle yeni mezunlar ilk 1 2 sene yoruluyor çok örneği var bakalım bende nasıl olacak. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Oh mis öğretmenlik her zaman belirli bir rahatlıkta geçiyor tabi. :A Bizde özellikle yeni mezunlar ilk 1 2 sene yoruluyor çok örneği var bakalım bende nasıl olacak. :A
İnşallah rahat geçer seninkide.
Evet öğretmenliğin avantajı çok, ekim sonu cadılar bayramı var ve 10 gün evde olurum :A :Z Zamanımı azalttığım için ders planlamalarını düşunmeme gerek yok tatilde :D
Bugün biraz geç bitirdim normalde daha erken bitirdiğim oluyor :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İnşallah rahat geçer seninkide.
Evet öğretmenliğin avantajı çok, ekim sonu cadılar bayramı var ve 10 gün evde olurum :A :Z Zamanımı azalttığım için ders planlamalarını düşunmeme gerek yok tatilde :D
Bugün biraz geç bitirdim normalde daha erken bitirdiğim oluyor :)
Ooooh işe bak kebap. :A :A Bakalım dediğin gibi inşallah fazla eziyet çekmeden o sancılı süreci geçerim ben de, göreceğiz. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Ooooh işe bak kebap. :A :A Bakalım dediğin gibi inşallah fazla eziyet çekmeden o sancılı süreci geçerim ben de, göreceğiz. :A
haha hava atmış gibi oldum kusura bakma. Bende sancılı süreçten geçmiştim. Ömrüm okuyup çalışmakla geçti :D Artık mükafatınıda görmek iyi :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
haha hava atmış gibi oldum kusura bakma. Bende sancılı süreçten geçmiştim. Ömrüm okuyup çalışmakla geçti :D Artık mükafatınıda görmek iyi :D
Olacak o kadar ne demek ne kusuru. :D Herkes yaptıklarının ve verdiği emeklerin sonucunda sonucunda hak ettiğini almayı hak ediyor elbette. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,407
Puanı
1,061
Siz acemisiniz elbette açacaksınız konu ama ben açmasam bana kimse neden açmadın diyemez diyemedi :A Ama forumun en popüler ismini kaybedince anlayacak Ozan iş işten geçecek :A Şu an güldüğüme bakma kendisine kızgınım .ss Cumartesi buluşabiliriz :A

@xemrexxx senin Yıldız Tilbeyi de kullandım :A yorum yaparsın artık .ss
hafta içi vaktim olmuyor cumartesi hatırlat:A