FF Sorgu Odası - Hafta 81 - Sorgudaki İsim: The_Erinch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
@The_Erinch birbirimizi tanımamamıza rağmen Benim hakkımda ilk izlenimlerin neler?

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@The_Erinch aşk hayatın nasıl gidiyor. :A
Manisaya geldikden sonra Manisa çukurunda boğuldum sanırım....Canım İzmitim..Hiç boş geçmedi İzmit...Manisaya bir geldik...6 yıl olacak aşk yok....Bu arada öyle sürekli sevgili değiştiren biri değilimdir... 3 yıl üzeri sürerdi ilişkilerim...Birtanesi çok ciddileşti..Askerden dönüşümü bile bekledi...askerden geldikden sonra 3 ay sonra ayrıldı....En çok bu ilişkim üzmüştü... 3.5 YIL :T

• Üzücü
Reactions: Harunnn60

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@The_Erinch birbirimizi tanımamamıza rağmen Benim hakkımda ilk izlenimlerin neler?
Açıkçası sanırım diyoloğumuz olmadı gibi birşey..O yüzden net birşey yazamayacağım. Negatif biri olsaydın yıllardır forumda olmazdın diye düşünüyorum.Aklı başında,olgun bir imajın var gözümde.

• Beğendim
Reactions: Felon

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
İzmit'ten Manisa'ya gitmek ve yerleşmek nerden aklına geldi? :A Güzide cennet vatanımızda bana göre gidilebilecek en kötü şehirlerden biridir Manisa. :A
Sanada döneceğim ama şimdi senin hayrannn olduğun Survivorumu izlicem :) :) :) Arada sanada döneceğim. Bu arada Ne zaman geliyorsun Çukura :)

• Güldürdün
Reactions: blacklion

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
İzmit'ten Manisa'ya gitmek ve yerleşmek nerden aklına geldi? :A Güzide cennet vatanımızda bana göre gidilebilecek en kötü şehirlerden biridir Manisa. :A
Tamamen Üniversite tercihi gibi birşey...şube görüşmesinde tercih ettiğiniz il ve ilçeleri mail atınız dediler.. en sona manisa yazmıştım :rolleyes: Kısmetim Manisaymış. 6 yıl oldu; alıştım.

• Güldürdün
Reactions: blacklion
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...