FF Sorgu Odası - Hafta 81 - Sorgudaki İsim: The_Erinch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Favori Üye
24 Kasım 2019
2,604
1,756
184
Manisa
İzmit'ten Manisa'ya gitmek ve yerleşmek nerden aklına geldi? :A Güzide cennet vatanımızda bana göre gidilebilecek en kötü şehirlerden biridir Manisa. :A
Tamamen Üniversite tercihi gibi birşey...şube görüşmesinde tercih ettiğiniz il ve ilçeleri mail atınız dediler.. en sona manisa yazmıştım :rolleyes: Kısmetim Manisaymış. 6 yıl oldu; alıştım.

• Güldürdün
Reactions: blacklion

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,894
3,619
390
Tamamen Üniversite tercihi gibi birşey...şube görüşmesinde tercih ettiğiniz il ve ilçeleri mail atınız dediler.. en sona manisa yazmıştım :rolleyes: Kısmetim Manisaymış. 6 yıl oldu; alıştım.
Bizimde Manisa'ya taşınma durumumuz babamın iş yeri tercihiyle alakalı olmuştu. :A En sona yazmasına rağmen Manisa çıkmıştı, belalı yerdir o konuda. :A @dreamy duymasın. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,894
3,619
390
Bu neyse de üstteki mesajına hak vermiyorum. Tamam gelişmiş değil kabul ediyorum ama gidilebilecek en kötü şehirlerden biri falan değil. :A
Yok ya takılmıştım ben orda, hayatımın 8 yılı geçti orda. Ama biraz sıkıcıydı benim dönemimde doğru düzgün kafe yoktu, avm çok sonradan açıldı falan ilk gittiğimizde hicbir şey yoktu yani. Sonradan gelişti biraz 2012-13'ten sonra. :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

The_Erinch

Favori Üye
24 Kasım 2019
2,604
1,756
184
Manisa
Karşı cinste seni etkileyen şeyler nelerdir? :A
Ben rahat adamım...rahatlığıma önem veririm. kıskanç değilim(bir seviyeye kadar) o nedenle boğucu profillere asla bulaşmam. zaten her ilişkime başlamadan önce bunları konuşurum.
öyle güzellik,boy.pos endammm öncelikle kriterler değil.
doğru olmalı;sıcak olmalı,gülmeyi bilmeli....Gene daha detaylı yazarım ;)

• Beğendim
Reactions: blacklion
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...