FF Sorgu Odası - Hafta 81 - Sorgudaki İsim: The_Erinch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Kocaelide 9 tane Avm var..aralarında 10 dk yok :)
İstanbulda AVM ler karşılıklı yapılıyor.

Anayol üzerinde... 45Park Avm öldü gitti.. Bu tutar ama içi önemli.
45 Park cidden ne öyle ya sadece bovling oynamaya gitmiştim oraya bir kez. :A En son sadece eğlence üzerine bir mekandı. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Aydın'da var md donalds, kahve alıp oturmak iyi oluyor. Açık hava, ferah bir yer. :A Hamburgerlerini hiç sevmiyorum ama. :( BK'yı da aynı şekilde sevmiyorum, daha lezzetli bir sürü hamburgerler var biraz pahalı ama fiyatına değiyor. :A
Kuşadası Aydın dimi? Yoksa Aydında olan Didim mi.. yaw karıştırdım :rolleyes:

• Güldürdün
Reactions: blacklion

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Aydın'da var md donalds, kahve alıp oturmak iyi oluyor. Açık hava, ferah bir yer. :A Hamburgerlerini hiç sevmiyorum ama. :( BK'yı da aynı şekilde sevmiyorum, daha lezzetli bir sürü hamburgerler var biraz pahalı ama fiyatına değiyor. :A
Burger King’in patatesleri efsane. :Z Bu iki mağaza dışında bir yerden hamburger yemedim şahsen :A Edit: hatırladım kendi hamburgerini yapıyordun galiba ismi aklıma gelmedi mağazanın. :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Burger King’in patatesleri efsane. :Z Bu iki mağaza dışında bir yerden hamburger yemedim şahsen :A Edit: hatırladım kendi hamburgerini yapıyordun galiba ismi aklıma gelmedi. :A
Konu benden çıktı ama :) Ohannes ben beğeniyorum. Burger Kingde doyuyorum ama Mc in patatesine hayranım. Burgerinde Suflesi.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Tabi olmaz mı @dreamy de bilir belki Uncubozköyde. Zaten uncubozköy nişantaşı güzelyurt etiler manisada

• Harika
Reactions: dreamy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...