FF Sorgu Odası - Hafta 81 - Sorgudaki İsim: The_Erinch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Favori Üye
24 Kasım 2019
2,217
1,346
184
Manisa
2021’de bitecek deniyor ama bakalım umarım gecikmez. İçinde otel de olacakmış 5 yıldızlı...

Bir de Magnesia’ya çok yakın değil mi yeri ya, bence Magnesia’ya olan ilgiyi beklenenden daha çok etkileyecek. :D
Kocaelide 9 tane Avm var..aralarında 10 dk yok :)
İstanbulda AVM ler karşılıklı yapılıyor.

Anayol üzerinde... 45Park Avm öldü gitti.. Bu tutar ama içi önemli.

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
7,686
4,870
460
Biz 2015'te ayrıldık, kardeşim geçenlerde gitmişti hiçbir şey değişmemiş. :A Mc Donalds vardı önceden Hükümet Konağının karşısında ama pek işlemediği için kapandı. :A
Evet ben de yeni öğrendim. :F Burger King hem merkezde hem de avmde var ama McDonalds hiç yok. Ben BK’i tercih ederim ama yine de insan bekliyor yani. :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
7,686
4,870
460
Kocaelide 9 tane Avm var..aralarında 10 dk yok :)
İstanbulda AVM ler karşılıklı yapılıyor.

Anayol üzerinde... 45Park Avm öldü gitti.. Bu tutar ama içi önemli.
45 Park cidden ne öyle ya sadece bovling oynamaya gitmiştim oraya bir kez. :A En son sadece eğlence üzerine bir mekandı. :A

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
3,694
3,352
390
Evet ben de yeni öğrendim. :F Burger King hem merkezde hem de avmde var ama McDonalds hiç yok. Ben BK’i tercih ederim ama yine de insan bekliyor yani. :A
Aydın'da var md donalds, kahve alıp oturmak iyi oluyor. Açık hava, ferah bir yer. :A Hamburgerlerini hiç sevmiyorum ama. :( BK'yı da aynı şekilde sevmiyorum, daha lezzetli bir sürü hamburgerler var biraz pahalı ama fiyatına değiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
7,686
4,870
460
Aydın'da var md donalds, kahve alıp oturmak iyi oluyor. Açık hava, ferah bir yer. :A Hamburgerlerini hiç sevmiyorum ama. :( BK'yı da aynı şekilde sevmiyorum, daha lezzetli bir sürü hamburgerler var biraz pahalı ama fiyatına değiyor. :A
Burger King’in patatesleri efsane. :Z Bu iki mağaza dışında bir yerden hamburger yemedim şahsen :A Edit: hatırladım kendi hamburgerini yapıyordun galiba ismi aklıma gelmedi mağazanın. :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...