AT TV FF Üyeleri Bir Arada (Değil) 2020 - 1. Bölüm

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
Sorun şu bu dizi 80 küsür bölüm sıfır dramla devam ediyordu :A Sen ilk bölümde en ağır dramı yaptın :A

Ben dedim Ozan'ın çocuğu da vardı, diziye dahil edelim diye. Coronadan öldürelim gitsin dedi. Ben de tamam dedim. :D

• Güldürdün
Reactions: Araf and xdragxx

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Çiğdem iyi ki bir haftadır yok he. Hemen gömmüşsün kızı. :A @Araf :A
Bir haftadır yok değil, uzun zamandır piyasada yok. Nisan'da geri döndü de, @serhatt'ı bile geçemedi düşün. Normalde farkla geçerdi. Muhtemelen evlilik hazırlıkları vardır evlerinde @Çiğdem'in. Diğer türlü bu kadar uzak kalmazdı. Dur güzel konu aslında, diğer bölümde işlerim. Çiğdem'i evlendiririz. :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
Bir haftadır yok değil, uzun zamandır piyasada yok. Nisan'da geri döndü de, @serhatt'ı bile geçemedi düşün. Normalde farkla geçerdi. Muhtemelen evlilik hazırlıkları vardır evlerinde @Çiğdem'in. Diğer türlü bu kadar uzak kalmazdı. Dur güzel konu aslında, diğer bölümde işlerim. Çiğdem'i evlendiririz. :A

Spoiler vermesene arkadaşım. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İyidir nasıl olsun, herbirşeydaş (ban yememek adına 'bir şey' kelimesini kullanıyorum, normalde üç harf içeren malum kelime yer alıyor orada) olmamız düşündürücü bir durum. :A
Hem de oldukça düşündürücü denebilir bu duruma... Tamam kopyamsın, tamam tost makinesiyiz ama onlarda bile bir 'FREE WILL' var. Yaşam şekline göre değişiyorlar. Bizde o bile yok... :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
Öyle olmasa da geçemezdi beni :Z

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Çiğdem and Araf