Fav10 Oscar Takımı 2020 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Araf'ın yorumları ve puanları geçerli sayılsın mı?

• Hayır, geçerli sayılmasın.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Vereceğim puanlarla bütün filmlerin ortalamasını düşürücem sanırım. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Güncel Tablo (9 Nisan 2021 tarihi itibari ile):

Ekli dosyayı görüntüle 101368

• Tabloda yer almayanlar ve bu konuyu/mesajı görüp etkinliğe katılmak isteyenler halen katılabilir.
  • Yazılmayan, hatalı yazılan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Puanlarınızın hesaba katılması için en az 7 (yedi) film izlemiş, yorumlamış ve puanlamış olmanız gerekmektedir. Herhangi bir karışıklık olmaması ve tabloda rahat ayırt edilebilmesi adına bu şartı sağlayanları farklı bir renk ile işaretledim.

@bazinga @soo @mesmeso @Aserat @Sherlock @-potterhead- @Tolstoyevski @The_Erinch @Silinmiş Üye @Afet Güçverir @Ahmed @Araf @denizz19 @Forumdash @HeisenBerg @Maskeli Fedai @Özgür @phoebebuffay @sokak sanati @Yiğitt @xdragxx @dreamy @MasacRE @MEnes ve katılmak isteyen herkes...
Benim 7. Koğuştaki puanımı yazmamışsın. :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
  • Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Benim 7. Koğuştaki puanımı yazmamışsın. :D
Ekledim, şimdilik önceki mesajda bulunan tabloyu güncellemedim ama bir sonraki güncel tablo paylaşımında kontrol edersin. :D
0 film yorumu da iyiymiş... :A Fazlasıyla sanat düşmanı gibi gözüktüğümü hissediyorum... :A Artık yorum yapsak iyi olacak sanki bir ara... :A
Şşşş sakin ol... Geç kalmış olsak da gerekli atağı yapıp yeterli sayıda film izleyip yorumlayacağımdan şüphen olmasın :A
Al birini vur ötekine... :A Hayır filmleri izlememiş olsanız bir şey demeyeceğim, izleyip izleyip yorum yapmamak nasıl bir üşengeçlik seviyesidir kardeşim... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ekledim, şimdilik önceki mesajda bulunan tabloyu güncellemedim ama bir sonraki güncel tablo paylaşımında kontrol edersin. :D

Al birini vur ötekine... :A Hayır filmleri izlememiş olsanız bir şey demeyeceğim, izleyip izleyip yorum yapmamak nasıl bir üşengeçlik seviyesidir kardeşim... :A
Ben daha çok izlemiş sayılmam. Yeni yeni giriyorum o moda :A Ee bizim de izler izlemez yorum yaptığımız nerede görülmüş, o yüzden az daha beklesin yorumlar :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben daha çok izlemiş sayılmam. Yeni yeni giriyorum o moda :A Ee bizim de izler izlemez yorum yaptığımız nerede görülmüş, o yüzden az daha beklesin yorumlar :A
Askeri disiplinin etkisiyle gelir gelmez tıkır tıkır yorumları sıralarsın demiştim ama yanıldım sanırım. :A

Askerliğin bir şey yapmamaya çalışmak üzerine kurulu bir müessese olduğunu hesaba katmamışım. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Askeri disiplinin etkisiyle gelir gelmez tıkır tıkır yorumları sıralarsın demiştim ama yanıldım sanırım. :A

Askerliğin bir şey yapmamaya çalışmak üzerine kurulu bir müessese olduğunu hesaba katmamışım. :A
Fazla disiplin bizi bozar, askeriyede ne gördüysek tam tersini uygulama yoluna gidiyorum normal hayatımda :A Bu durum da film yorumlarına da yansıyor ama maalesef :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and bazinga

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

İşte Hainlik kardeşliği, İşte Tost Makinesi kardeşliği... :A Muazzam bir tablo be... :A @Sherlock @MasacRE
Hainlik kardeşliğimize ihanet eden bir adet hain gördüm ben...

Screenshot_2021-04-28-12-55-36-833.jpeg