Fav10 Oscar Takımı 2020 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Araf'ın yorumları ve puanları geçerli sayılsın mı?

• Hayır, geçerli sayılmasın.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İstanbul Modern - Oscar'ın Yabancıları:

Bildiğiniz üzere Oscar için kısaltılmış aday listeleri açıklandı. Burada şimdilik bizi ilgilendiren kısım "En İyi Uluslararası Film" kategorisi. Bu listede 15 film yer alıyor Oscar aday adayı olarak. İstanbul Modern'in çevrimiçi film gösterimleri kapsamında bu 15 film sinemaseverlerle buluşturulacak ilerleyen tarihlerde ve belli bir program doğrultusunda... Bu program kapsamında filmlerin bazıları ücretsiz olarak gösterilecek. Listede bizim de şimdiden Oscar Takımı seçkisine eklediğimiz "Another Round" filmi de yer alıyor, filmlerin ilgi çekme durumuna göre yeni eklenecek filmler de olabilir...

İlgi duyduğunuz, izlemek istediğiniz filmler varsa aşağıda programın ekran görüntüsü yer alıyor:

Istanbul-Modern-Gosterim-Programi.png

(Ekran görüntüsünü @bazinga aldı, teşekkür ediyoruz...)

Detaylar için de yandaki linke tıklayabilirsiniz: İstanbul Modern Oscarın Yabancıları

@bazinga @soo @mesmeso61 @Sherlock @Dosi @Tolstoyevski @The_Erinch @Silinmiş Üye @-potterhead- @Afet Güçverir @Ahmed @Araf @Aserat @denizz19 @Forumdash @Maskeli Fedai @Özgür @sokak sanati @Yiğitt @xdragxx @dreamy @MasacRE @MEnes ve katılmak isteyen herkes...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İstanbul Modern - Oscar'ın Yabancıları:

Bildiğiniz üzere Oscar için kısaltılmış aday listeleri açıklandı. Burada şimdilik bizi ilgilendiren kısım "En İyi Uluslararası Film" kategorisi. Bu listede 15 film yer alıyor Oscar aday adayı olarak. İstanbul Modern'in çevrimiçi film gösterimleri kapsamında bu 15 film sinemaseverlerle buluşturulacak ilerleyen tarihlerde ve belli bir program doğrultusunda... Bu program kapsamında filmlerin bazıları ücretsiz olarak gösterilecek. Listede bizim de şimdiden Oscar Takımı seçkisine eklediğimiz "Another Round" filmi de yer alıyor, filmlerin ilgi çekme durumuna göre yeni eklenecek filmler de olabilir...

İlgi duyduğunuz, izlemek istediğiniz filmler varsa aşağıda programın ekran görüntüsü yer alıyor:

Ekli dosyayı görüntüle 98996

(Ekran görüntüsünü @bazinga aldı, teşekkür ediyoruz...)

Detaylar için de yandaki linke tıklayabilirsiniz: İstanbul Modern Oscarın Yabancıları

@bazinga @soo @mesmeso61 @Sherlock @Dosi @Tolstoyevski @The_Erinch @Silinmiş Üye @-potterhead- @Afet Güçverir @Ahmed @Araf @Aserat @denizz19 @Forumdash @Maskeli Fedai @Özgür @sokak sanati @Yiğitt @xdragxx @dreamy @MasacRE @MEnes ve katılmak isteyen herkes...
İlk film yarın saat 12'de açılıyor, açılır açılmaz ücretsiz kayıt yaptırmanız gerekiyor. Sonrasında iki gün içinde izlenebiliyor. Sınırlı kontenjan var ve gerçekten tükeniyor. :) İzlemeyi istediğiniz filmler için saat kurmanızı öneririm.

Listedeki filmler için nacizane puanlarım :A

Two of Us - 7.0
Another Round - 7.5
Collective - 8.0 (Belgesel puanı)
200 Meters - 8.0

Sun Children, The Unknown Saint, The Sleepwalkers ve Asia'yı da izleme listeme aldım. Apples için ise kararsızım...

@bazinga @soo @mesmeso61 @Sherlock @Dosi @Tolstoyevski @The_Erinch @Silinmiş Üye @-potterhead- @Afet Güçverir @Ahmed @Araf @Aserat @denizz19 @Forumdash @Maskeli Fedai @Özgür @sokak sanati @Yiğitt @xdragxx @dreamy @MasacRE @MEnes

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk film yarın saat 12'de açılıyor, açılır açılmaz ücretsiz kayıt yaptırmanız gerekiyor. Sonrasında iki gün içinde izlenebiliyor. Sınırlı kontenjan var ve gerçekten tükeniyor. :) İzlemeyi istediğiniz filmler için saat kurmanızı öneririm.

Listedeki filmler için nacizane puanlarım :A

Two of Us - 7.0
Another Round - 7.5
Collective - 8.0 (Belgesel puanı)
200 Meters - 8.0

Sun Children, The Unknown Saint, The Sleepwalkers ve Asia'yı da izleme listeme aldım. Apples için ise kararsızım...

@bazinga @soo @mesmeso61 @Sherlock @Dosi @Tolstoyevski @The_Erinch @Silinmiş Üye @-potterhead- @Afet Güçverir @Ahmed @Araf @Aserat @denizz19 @Forumdash @Maskeli Fedai @Özgür @sokak sanati @Yiğitt @xdragxx @dreamy @MasacRE @MEnes
İlk filmimize kaydımızı sorunsuz yaptık çok şükür. Akşama kısmetse Sun Children izlenecek. :Z

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: mesmeso

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hatırlatma & Güncelleme:

Oscar.jpg

Bu hafta bitmeden yeni güncel tabloyu paylaşacağım, öncesinde bir hatırlatma yapmak istedim. Bildiğiniz gibi Oscar bu sene 26 Nisan 2021 tarihinde verilecek pandemi sebebiyetiyle, Mart ayına giriş yaptığımız için yeni bir hatırlama yapmak istedim, Oscar da yaklaşıyorken... Filmlerin bulundukları platformlar aşağıdaki gibidir. Yavaş yavaş filmleri izlemeye, yorum yapmaya ve puan vermeye başlarsanız iyi olur son ana bırakmamak adına...

Digital-Platformlar.png

🛑 Son olarak minimum izlenmesi gereken film sayısı güncellendi daha önce söylediğim gibi. Puanlarınızın hesaba katılması için en az 7 (yedi) film izlemiş, yorumlamış ve puanlamış olmanız gerekmektedir.

Herkese iyi seyirler... 🎬

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Sherlock The US vs. Billie Holiday'in konusunu açar mısın?
Açtım sanıyordum, meğerse es geçmişim tabloda yer alıyor olmasına rağmen. Buyursunlar:

• Harika
Reactions: mesmeso

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Sinema tarihinin en kötü sezonlarından biri sanırım. Bir tane bile çok beğendiğim bir film çıkmadı. Oysa tabloda 8-9 puanları görünce biraz umutlanmıştım. :(

• Üzücü
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Güncel Tablo (9 Nisan 2021 tarihi itibari ile):

Oscar-Takimi-Guncel-Tablo-9-Nisan-2021.png

• Tabloda yer almayanlar ve bu konuyu/mesajı görüp etkinliğe katılmak isteyenler halen katılabilir.
  • Yazılmayan, hatalı yazılan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Puanlarınızın hesaba katılması için en az 7 (yedi) film izlemiş, yorumlamış ve puanlamış olmanız gerekmektedir. Herhangi bir karışıklık olmaması ve tabloda rahat ayırt edilebilmesi adına bu şartı sağlayanları farklı bir renk ile işaretledim.

@bazinga @soo @mesmeso @Aserat @Sherlock @-potterhead- @Tolstoyevski @The_Erinch @Silinmiş Üye @Afet Güçverir @Ahmed @Araf @denizz19 @Forumdash @HeisenBerg @Maskeli Fedai @Özgür @phoebebuffay @sokak sanati @Yiğitt @xdragxx @dreamy @MasacRE @MEnes ve katılmak isteyen herkes...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Artık şu yorumlama işine girişsem iyi olacak. Kaç gündür film izliyorum ama yorumları unutuyorum hep. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060