Fav10 Oscar Takımı 2018 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
E ben sana ne diyorum :A Ben ona cevap yazdım, ben izledim çoğunu ama yorum yapmadım diye sen gittin konuyu değiştirdin :A
Hahah ip gibi yazamam dedinya bizim anakonumuz zaten Halkaya @MasacRE ip gibi yazabilirmi yazamazmı @MEnes ile onu inceliyorduk yanı seni ?A:A Sonuç olarak size güvenemiceni anlamıştır sanırım ?A:A @Sherlock

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geçen sene olduğu gibi son düzlükte yapın yine şovunuzu. :A Bir anda hepsini izlemiştiniz. :A
Aaa evet oscar bu gecemi hatta 1-2 saatmı var törene yetişmeye çalısıyorduk filmleri izleyip :F @MasacRE

Öyle tadı çıkıyor canlı sahne alıyoruz gibi zaten herşeyde bir farklı yol ile ilerliyoruz millet ileri biz tersine gibi :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hahah ip gibi yazamam dedinya bizim anakonumuz zaten Halkaya @MasacRE ip gibi yazabilirmi yazamazmı @MEnes ile onu inceliyorduk yanı seni ?A:A Sonuç olarak size güvenemiceni anlamıştır sanırım ?A:A @Sherlock
Sonuç olarak yine bütün konuları çorba ettin kendine bir şeyler yarattın ama kimse senin laflarına inanmıyor uğraşma boşuna :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ama bazen çok sinir bozucu oluyorsun, benden daha beter bir kütüğe dönüşüyorsun bunu yaparken haberin olsun :A
Aaa ciddiye alıcaksan bizi yazma :A Bizi tanıyamadıysan yazmana gerek yok bu tavrınıda anlamadım açıkcası halkayı konustuk bunda ne var sen yabancı biriymişsin gibi davranıyorsun böyle yapacaksan goygoy yapmayalım seninle :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa ciddiye alıcaksan bizi yazma :A Bizi tanıyamadıysan yazmana gerek yok bu tavrınıda anlamadım açıkcası halkayı konustuk bunda ne var sen yabancı biriymişsin gibi davranıyorsun böyle yapacaksan goygoy yapmayalım seninle :A
Ya ben sana orada filmle ilgili söylediğin şeye cevap veriyorum, sen konuyu değiştiriyorsun :A Goygoy yapma diyen yok, sadece konunun içinde kal yeter :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya ben sana orada filmle ilgili söylediğin şeye cevap veriyorum, sen konuyu değiştiriyorsun :A Goygoy yapma diyen yok, sadece konunun içinde kal yeter :A
İp gibi yazamaz masacre halkaya diyoruz sende ip gibi yazamam dedin ona cevap verdim :A Ben tavrını anlayamadım dedim gibi en iyisi biraz keselim sen bizi tanımıyorsan sözüm yok sana kendimi anlatıcak halimde yok ciddi takıl ozaman ne diyim :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Upgrade 6
The favourite 10.

Birde en köşeye forum ortalamasını yap bence. Forum ortalaması da iyi oluyordu Ozan yapıyordu eskiden:D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Upgrade 6
The favourite 10.

Birde en köşeye forum ortalamasını yap bence. Forum ortalaması da iyi oluyordu Ozan yapıyordu eskiden:D

Eklerim puanlarını. :A

Ortalama puanlar var tabii ki, ancak sürprizi kaçmasın diye etkinlik bitince paylaşacağım onu. :A @bazinga

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Sherlock ne oldu şimdi. Puanlarımıza karışılamak mı yoksa aynı düzen devam mı edecek. Çünkü puanlarımızı isteyen istediği gibi düşürüp yükseltecekse etkinlikte yer almak istemiyorum. Silebilirsin oylarımı. Bugün @Çiğdem 'in oylarını beğenmeyip değiştirelim diyen yarın bize yapar. Bu tarz mobinglere ilk başta dur demek lazım.:):)

Ayrıca bu etkinlik yorumlarda bahsedildiği gibi mükemmel bir etkinlik değil. @bazinga unutmuş sanırım ama geçen yıl bir üye bi filme gıcık olduğu için 5-6 puan falan verdiği bir filmin puanını 1'e düşürmüştü. Hemde bunun için uydurduğu mazeret başka bir üyenin başka bir filme olan yorumuydu. Konu La la Land'a gıcık olan bir isim, Dunkirk'e verilen 2 puanı hazmedemedi La La Land'e 1 verdi sonrada Dunkirk'a verdiği puanı da yükseltti. Diğer üyede La la lande verdiği puani yükseltti. Böyle saçmalıkları yuttu bu etkinlik @Çiğdem mi sorun oldu? Evet Konuların Survivor yorum konusuna dönüşmüş olması rahatsız edici ama bu konuda uyarı yapılabilir. Puanları düşürmekte nerden çıktı.

Birde o isimler ile ne kadar kaliteliydi demişler bu etkinlik. Beğenmeyen özel konuşma kutusu falan açsın.;)

Mesajlar silindi diye konu kapanmış değil. Bu konuyla ilgili bi açıklama bekliyorum.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@Sherlock ne oldu şimdi. Puanlarımıza karışılamak mı yoksa aynı düzen devam mı edecek. Çünkü puanlarımızı isteyen istediği gibi düşürüp yükseltecekse etkinlikte yer almak istemiyorum. Silebilirsin oylarımı. Bugün @Çiğdem 'in oylarını beğenmeyip değiştirelim diyen yarın bize yapar. Bu tarz mobinglere ilk başta dur demek lazım.:):)

Ayrıca bu etkinlik yorumlarda bahsedildiği gibi mükemmel bir etkinlik değil. @bazinga unutmuş sanırım ama geçen yıl bir üye bi filme gıcık olduğu için 5-6 puan falan verdiği bir filmin puanını 1'e düşürmüştü. Hemde bunun için uydurduğu mazeret başka bir üyenin başka bir filme olan yorumuydu. Konu La la Land'a gıcık olan bir isim, Dunkirk'e verilen 2 puanı hazmedemedi La La Land'e 1 verdi sonrada Dunkirk'a verdiği puanı da yükseltti. Diğer üyede La la lande verdiği puani yükseltti. Böyle saçmalıkları yuttu bu etkinlik @Çiğdem mi sorun oldu? Evet Konuların Survivor yorum konusuna dönüşmüş olması rahatsız edici ama bu konuda uyarı yapılabilir. Puanları düşürmekte nerden çıktı.

Birde o isimler ile ne kadar kaliteliydi demişler bu etkinlik. Beğenmeyen özel konuşma kutusu falan açsın.;)

Mesajlar silindi diye konu kapanmış değil. Bu konuyla ilgili bi açıklama bekliyorum.

Önceki yılların konuları ortada, gayet istikrarlı bir şekilde verilmiş oylar birkaç oy dışında. Bir kere La La Land ve Dunkirk farklı yılların filmleriydi. Olayı asıl senin iyi hatırlamadığın oradan anlaşılıyor. :D

Zaman zaman dediğin tarzda şeyler olmuştu da kendi içimizde çözümlenmişti hatırladığım kadarıyla ve geri alınmıştı o bahsettiğin durumlar.

Ayrıca kimsenin puanlarına karışıldığı yok. Sadece ortalama hesaplama yönteminin değiştirilmesi tartışılıyor. Az oy kullanılan sistemlerde adaleti sağlamak için, tek bir kişinin etkisinin düşürülmesi için mantıklı görülebilecek bir olay. Hangi etkinlikteydi hatırlayamadım ama geçmişte de uyguladığımız bir sistemdi.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Önceki yılların konuları ortada, gayet istikrarlı bir şekilde verilmiş oylar birkaç oy dışında. Bir kere La La Land ve Dunkirk farklı yılların filmleriydi. Olayı asıl senin iyi hatırlamadığın oradan anlaşılıyor. :D

Zaman zaman dediğin tarzda şeyler olmuştu da kendi içimizde çözümlenmişti hatırladığım kadarıyla ve geri alınmıştı o bahsettiğin durumlar.

Ayrıca kimsenin puanlarına karışıldığı yok. Sadece ortalama hesaplama yönteminin değiştirilmesi tartışılıyor. Az oy kullanılan sistemlerde adaleti sağlamak için, tek bir kişinin etkisinin düşürülmesi için mantıklı görülebilecek bir olay. Hangi etkinlikteydi hatırlayamadım ama geçmişte de uyguladığımız bir sistemdi.

Önemli olan Aserat ile Tolstoyevkinin böyle bir tartışma yaşaması ve ikisininde desteklediği filme 10, destek vermediğine 1 vermesi. La La Land döneminde oldu geçen yıl ve kendi içinde falanda çözülmedi. İkisinide Çiğdemi suçladığı gibi suçlamadın ve şuan gel film izleyelim diye de şakşaklıyorsun. Madem böyle ihtilaflara saygın var Çiğdeme niye tükaka muamelesi yaptın anlamadım. Kimse başkasının oyuna karışamaz ki seninde çok saçma puanların olabiliyor. Mesela süper kahraman filmlerine vs çok düşük verebiliyorsun halbuki onlarda senin verdiğin puanı haketmiyor bi çok kişiye göre. Ama kimse sana demiyor sen izleme sen puan verme diye. Yani ne ara bu kadar başkasının oyuna dahi saygısızlık yapacak seviyeye geldik onu anlamış değilim. Seni bu konuda esefle kınıyorum. Oylar değiştirilsin teklifi olursa ben bu etkinliği boykot edeceğim ve boykot etmesi için bi çok kişiyi örgütleyeceğim bilginiz olsun.:):)

Orta yolu bulmaya gerek yok. Yapılacak iş belli. Ben Çiğdemin oyunu objektif bulmuyorum dersin kendi içinde ve onun oyunu çıkartıp tekrar kendin hesaplarsın 1 dakika bile sürmez 5 rakamı toplayıp bölmek. Çok merak ettiğin varsa böyle yaparsın. Yorumları görmek istemeyende göz ardı edebilir o ismi. Zaten öyle yapınca yorumlarda görünmüyor. Olay bu şekilde çözülmüş olur. Kimsenin yorun yapma yada puan verme özgürlüğünü kısıtlamak bi çözüm değil.:)

• Olmamış
Reactions: bazinga

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Öncelikle söyleyeyim benim olayımın nedeni Hacksaw Ridge’i beğenmediğim için 3 vermeme rağmen Tolstoyevski’nin gıcıklığına düşük verdiğimi düşünüp La La Land’e 6 vermişken puanını 3’e indirmesi. Ben zaten en başta LLL’ye yüksek puan vermiştim yani misilleme olsun diye değil. Yükselttiysem bile yarım puan yükseltmişimsir ki o da filmi gün geçtikçe daha çok sevmeye başlamamla ilgili. O yıl HR dışında o kadar düşük verdiğim bir film de yoktu zaten. Hele bugüne kadar hiçbir filme 1 vermedim, Normalde ciddiye alıp açıklama yapmazdım da bilmeyenler için olay yanlış yansımasın.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Sherlock bey şu ana kadar izlediklerimi yorumladım. Etkinlik devam ettiğinden bundan sonra izleyeceklerimle daha da birikmesin dedim en azından :A Bir @MEnes bey kaldı galiba, bu yıl beni bile geçti kendisi üşengeçlikte :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and Sherlock