Fav10 Oscar Takımı 2018 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben de Can You Ever Forgive Me’yi izleyip yorum atarım bu akşam. Yine izlediklerimden Ahlat Ağacı ve Incredibles 2 için de unutmazsam bir şeyler karalayayım. :D @Sherlock

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Sherlock bey şu ana kadar izlediklerimi yorumladım. Etkinlik devam ettiğinden bundan sonra izleyeceklerimle daha da birikmesin dedim en azından :A Bir @MEnes bey kaldı galiba, bu yıl beni bile geçti kendisi üşengeçlikte :A
Ben de Can You Ever Forgive Me’yi izleyip yorum atarım bu akşam. Yine izlediklerimden Ahlat Ağacı ve Incredibles 2 için de unutmazsam bir şeyler karalayayım. :D @Sherlock

Etkinlikle eş zamanlı olarak bitirmek zorunda değiliz, o yüzden yorum yapmanız gereken film varsa yapabilirsiniz. Sanırım sadece üşengeç adaşım @MEnes kaldı. @Aserat sen de yorumunu yapabildiklerini yaparsın yarın veya öbür gün sonlandırırız etkinliği. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mary Poppins Returns izlemeden Oscar geldi, kahrolsun bazı şeyler. :( Ayağımıza kadar gelmişken dağıtıcı firmanın Türkçe dublaj aptallığı yüzünden izleyemedik. :(

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Sherlock bey şu ana kadar izlediklerimi yorumladım. Etkinlik devam ettiğinden bundan sonra izleyeceklerimle daha da birikmesin dedim en azından :A Bir @MEnes bey kaldı galiba, bu yıl beni bile geçti kendisi üşengeçlikte :A
Etkinlikle eş zamanlı olarak bitirmek zorunda değiliz, o yüzden yorum yapmanız gereken film varsa yapabilirsiniz. Sanırım sadece üşengeç adaşım @MEnes kaldı. @Aserat sen de yorumunu yapabildiklerini yaparsın yarın veya öbür gün sonlandırırız etkinliği. :A
Evet bir ben kaldım ve sanırım bu gece 7 yıl sonra ilk defa töreni izleyemeyeceğim. Çünkü öyle çok destekleyeceğim bir film yok gibi. Zaten çok da uzak kaldım sinemadan bu sene. Baya az film izledim. Ama yine de önümüzdeki hafta bir şeyler karalamaya çalışacağım, izlediklerimi yorumlayayım en azından. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yarın veya öbür gün değil de gelecek pazar sonlandır istersen. 1 Mart Pazar günü de Fav10 oscarları günü olursa güzel olur :A

Bu arada izliyorsun değil mi gece töreni? :D

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Evet bir ben kaldım ve sanırım bu gece 7 yıl sonra ilk defa töreni izleyemeyeceğim. Çünkü öyle çok destekleyeceğim bir film yok gibi. Zaten çok da uzak kaldım sinemadan bu sene. Baya az film izledim. Ama yine de önümüzdeki hafta bir şeyler karalamaya çalışacağım, izlediklerimi yorumlayayım en azından. :A

Green Book’un arkasındayız adaşım, desteklerimiz bu sene onunla. :A

• Beğendim
Reactions: MEnes

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yarın veya öbür gün değil de gelecek pazar sonlandır istersen. 1 Mart Pazar günü de Fav10 oscarları günü olursa güzel olur :A

1 Mart’ta sembolik ve güzel bir tarih olur dediğin gibi. :A O zaman öyle yapalım, bugün güncel tabloyu paylaşacağım, onun altına yazarız 1 Mart bitiş diye. :A

Kahvelerimi aldım, hazır hissediyorum. :A Uyuyup, o saatlerde kalkıp izlemeyi düşünüyorum. :A Açarım konusunu, yorum yapar uyanık olanlar. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu sene Digitürk internetten yayın yapmayacakmış bu arada. :(

Büyük ihtimalle hiç izlemeyerek yarın indirip komple izlerim ama belli de olmaz servisteyken son ödülleri izlerim belki mobil olarak. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1 Mart’ta sembolik ve güzel bir tarih olur dediğin gibi. :A O zaman öyle yapalım, bugün güncel tabloyu paylaşacağım, onun altına yazarız 1 Mart bitiş diye. :A

Kahvelerimi aldım, hazır hissediyorum. :A Uyuyup, o saatlerde kalkıp izlemeyi düşünüyorum. :A Açarım konusunu, yorum yapar uyanık olanlar. :A
Ben izler öyle yatarım, ertesi gün iş güç yok ne de olsa :A Aynen aç sen konuyu, kırmızı halı dahil ben buralarda olurum eşlik eden olur belki :A Ah ah destere ile sürgünümün eksikliği o konuda da çok hissedilecek her bir kadını teker teker yorumlardık :T: :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu sene Digitürk internetten yayın yapmayacakmış bu arada. :(

Büyük ihtimalle hiç izlemeyerek yarın indirip komple izlerim ama belli de olmaz servisteyken son ödülleri izlerim belki mobil olarak. :D
Haydaa bu kötü oldu ya. Ben internetten izlerim diye planlıyordum. Kaçak yayın falan olur mu ki acaba Digiturk'den?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060

1 mart'a kadar belki 'Never Look Away' yüklenirde izlerim :A ilk senemde hepsini izlemek güzel olur ama elden olmayan sebeplerden dolayı izleyemiyoruz işte :A
36 film ile noktalamakta süper :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1 mart'a kadar belki 'Never Look Away' yüklenirde izlerim :A ilk senemde hepsini izlemek güzel olur ama elden olmayan sebeplerden dolayı izleyemiyoruz işte :A
36 film ile noktalamakta süper :A
Sen daha ne yapacaksın ya onu da izlemeyiver boşver :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Sen daha ne yapacaksın ya onu da izlemeyiver boşver :A
Demi, benden başka yorumlayan olmayacak gibi ve bu yüzden boşa gider. En iyisi artık bu modda geçiş yapmak. Sizin yorumları okurum artık :A
65192

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
24 Şubat 2019 tarihi itibari ile güncel tablo:

65200

• Etkinlik henüz yorumlarını tamamlayamamış olanlar olduğu için 1 Mart 2019 tarihinde, yani önümüzdeki hafta Pazar günü sonlanacak.
  • Bazı filmlere verilen düşük puanlardan dolayı ortalamalar konusunda anormal bir düşüklük söz konusu değil. Bu yüzden puanlama sisteminde herhangi bir değişiklik olmayacak. Daha çok izlenen filmlere haksızlık olmaması açısından katsayı ile hesaplama sistemi geçtiğimiz senelerde olduğu gibi devam edecek. Tabloda gözüken katsayı yeni uygulanan bir şey değil yani.
  • Tabloya aktarılmamış puanınız varsa buradan veya özel mesaj yoluyla söyleyebilirsiniz.
@bazinga @Çiğdem @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead- @Dosi @Forumdash @DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
24 Şubat 2019 tarihi itibari ile güncel tablo:

Ekli dosyayı görüntüle 65200

• Etkinlik henüz yorumlarını tamamlayamamış olanlar olduğu için 1 Mart 2019 tarihinde, yani önümüzdeki hafta Pazar günü sonlanacak.
  • Bazı filmlere verilen düşük puanlardan dolayı ortalamalar konusunda anormal bir düşüklük söz konusu değil. Bu yüzden puanlama sisteminde herhangi bir değişiklik olmayacak. Daha çok izlenen filmlere haksızlık olmaması açısından katsayı ile hesaplama sistemi geçtiğimiz senelerde olduğu gibi devam edecek. Tabloda gözüken katsayı yeni uygulanan bir şey değil yani.
  • Tabloya aktarılmamış puanınız varsa buradan veya özel mesaj yoluyla söyleyebilirsiniz.
@bazinga @Çiğdem @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead- @Dosi @Forumdash @DarkLegenD
Sessiz Bir Yer'e çok vermişim, canım sıkıldı bu olaya. :A

• Güldürdün