2018 Fav10 Oscar Takımı 2018 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
12,981
10,170
710
İstanbul
Benim çılgınlığımı ve sabrımı test etmeyin. :A Bi etkinlik vardı forumda vakti zamanında, Başyapıt'lardan biri olabilir. Aynı gün içerisinde 3 veya 4 film izlemiştim yine böyle 1 hafta uzatılmıştı sanırım. :A @bazinga hatırlar belki. Yani çılgın modunu açarsam hiç bir şey imkansız değildir. :A
Aç artık şu modu adaşım aç. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,844
8,717
710
25
İstanbul
Bu sene de 5-8 arası film izlemeye çalışacağım eğer iddialı yapımlar çıkarsa. Ama Irishman haricinde tek bir film bile bilmiyorum şimdilik ne ismi ne konusu, o derece uzak kaldım. :(
Heeey gidi hey. Bu eğitim seni ne hallere soktu be... Sinemadan bu denli uzaklaşmak ne kadar acı verici tahmin edebiliyorum, hele seni düşününce...

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
96,091
34,892
1,060
Parasite ile başla derim. Bu yılın en iddialı filmlerinden ve internette bulunuyor :D
Sinemada varken gidin izleyin bence. Ben önceden izlemesem kesin sinemada izlerdim hatta bir kere de arkadaşla gidip izlesem mi diye düşünüyorum. :D
Bu yıl baya iyi filmler var. 2010’lara iyi bir veda yakın. :)

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
18,974
9,253
859
Bende izleyeceğim onu, yorum yaparım hatta konusu varsa hiç kötü bir yorum görmedim film hakkinda.😁
Konusu açılmış olması lazım. Ben de izledim de yorumları genelde topluca yapıyorum etkinlik başlayınca :D
Sinemada varken gidin izleyin bence. Ben önceden izlemesem kesin sinemada izlerdim hatta bir kere de arkadaşla gidip izlesem mi diye düşünüyorum. :D
Bu yıl baya iyi filmler var. 2010’lara iyi bir veda yakın. :)
Ben de önceden izledim onu. Baktım baya övülüyor film, sinemaya da geç gelince malum yollardan hallettik işi :D Bu arada bugün bir sinemanın önünden geçtim. 4 salonda Recep İvedik görünüyordu. Şu an gidip sinemada izlemek istesen zor bulursun filmi :D

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
575
459
64
23
Cidden nasıl bir filmse bütün dünya film üzerinde buluştu. Sevmeyen tek kişi bile görmedim ama hak ediyor cidden. :D
Bu kadar popüler olunca da korkmuyor değilim beklentimi çok yükselttiği için ama bugün izleyeceğim hatta hazır aklımdayken. 😁

Konusu açılmış olması lazım. Ben de izledim de yorumları genelde topluca yapıyorum etkinlik başlayınca :D

Ben de önceden izledim onu. Baktım baya övülüyor film, sinemaya da geç gelince malum yollardan hallettik işi :D Bu arada bugün bir sinemanın önünden geçtim. 4 salonda Recep İvedik görünüyordu. Şu an gidip sinemada izlemek istesen zor bulursun filmi :D
Ya ben unuturum kesin ayrıntıları o yüzden sıcağı sıcağına yorumlamak isterim Utku. İzlediysen ama sende yorum yap hazir belki aksam beraber degerlendiririz izledikten sonra. 😂

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
18,974
9,253
859
Bu kadar popüler olunca da korkmuyor değilim beklentimi çok yükselttiği için ama bugün izleyeceğim hatta hazır aklımdayken. 😁

Ya ben unuturum kesin ayrıntıları o yüzden sıcağı sıcağına yorumlamak isterim Utku. İzlediysen ama sende yorum yap hazir belki aksam beraber degerlendiririz izledikten sonra. 😂
Aslında izleyip hemen yorumlamak en iyisi, doğru söylüyorsun ama hiçbir zaman uygulayamıyorum bunu ne yazık ki :A

• Beğendim
Reactions: blacklion

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,921
23,531
1,060
Gecen seneki atakı yapmayacağım ama en az 5 film izlemeyi hedefliyorum. Dün gece Parasite ile başlangıç yapayım dedim ama bulamadım :T:

@Sherlock Bey, mekanımızda sormuştum, uğradığında cevaplarsın :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock