2018 Fav10 Oscar Takımı 2018 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
13,208
10,471
710
İstanbul
Güncel Tablo (02.03.2019 itibariyle)

65431

• Hem tabloya iki film eklendiği için, hem de filmlere olan ilgi devam ettiği için etkinlik bir hafta daha uzatılacak. 10 Mart 2018 Pazar günü kesin olarak son gün. O tarihe kadar filmleri izlemeye ve puan vermeye devam edebilirsiniz.
  • Capernaum filminin konusuna buradan, Shoplifters filminin konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

@bazinga @Çiğdem @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead- @Dosi @Forumdash @DarkLegenD

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
34,235
24,055
1,060
Göteborg/Ankara

Ekli dosyayı görüntüle 65431

• Hem tabloya iki film eklendiği için, hem de filmlere olan ilgi devam ettiği için etkinlik bir hafta daha uzatılacak. 10 Mart 2018 Pazar günü kesin olarak son gün. O tarihe kadar filmleri izlemeye ve puan vermeye devam edebilirsiniz.
  • Capernaum filminin konusuna buradan, Shoplifters filminin konusuna buradan ulaşabilirsiniz.
@bazinga @Çiğdem @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead- @Dosi @Forumdash @DarkLegenD
NLA 'yı silmeyecekmisin listeden? İzleyemiyoruz zaten. Full renk olsun tablomda :A Demek birde Shoplifters filmi var. No problem. Onuda izlerim :A @MasacRE

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,610
28,891
1,060
@Dosi başka derdin mi yok birinci olmak için :F

Ben ne ara 10 film izledim :F 6-7'tanesini kalmiş aklımda:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
19,358
10,104
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com

A Quiet Place'ye 9 vermiştim.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
34,235
24,055
1,060
Göteborg/Ankara
@Dosi başka derdin mi yok birinci olmak için :F

Ben ne ara 10 film izledim :F 6-7'tanesini kalmiş aklımda:A
Bu etkinlik yarışmı ki?(b) Noel tatilimden bu yana film izliyorum yani Aralık, sonra bu etkinlik başlayınca ve spor tatilimiz devreye girince burdaki filmlerede el attım. @Sherlock a özelden hatta yazdım bu etkinlik ne diye, o da yorum ve puan yap dedi hatta ben okadar detaylı yazıyorumki kısa yorumla dediler bana :A
Nisandaki Paskalya tatilindede @Tolstoyevski ve @MasacRE nin önerdiği başka filmlere el atacam :D

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,610
28,891
1,060
Bu etkinlik yarışmı ki?(b) Noel tatilimden bu yana film izliyorum yani Aralık, sonra bu etkinlik başlayınca ve spor tatilimiz devreye girince burdaki filmlerede el attım. @Sherlock a özelden hatta yazdım bu etkinlik ne diye, o da yorum ve puan yap dedi hatta ben okadar detaylı yazıyorumki kısa yorumla dediler bana :A
Nisandaki Paskalya tatilindede @Tolstoyevski ve @MasacRE nin önerdiği başka filmlere el atacam :D
Öfff suçlamişim gibi hemen savunma yapmana gerek yok takılıyrum:F

• Beğendim
Reactions: Dosi

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,950
8,881
710
26
İstanbul

İyi bir karar verdiniz adaşım. :D 1 haftada listedeki sayıyı 20 üstüne çıkartırım umarım. Kafadan izlemeyi istediğim 7 8 film saydım, 10 en makülü. Hadi hayırlısı. :A Bugünü sinemaya ayırıp 3 film izlesem haftaya kadar 10 film imkansız değil gibi. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
13,208
10,471
710
İstanbul
İyi bir karar verdiniz adaşım. :D 1 haftada listedeki sayıyı 20 üstüne çıkartırım umarım. Kafadan izlemeyi istediğim 7 8 film saydım, 10 en makülü. Hadi hayırlısı. :A Bugünü sinemaya ayırıp 3 film izlesem haftaya kadar 10 film imkansız değil gibi. :A
Sizlerden gelen yoğun istek ve talebi kıramadım adaşım, karşılığını sanatınızla verirsiniz umarım. :A

Altını çizdiğim kısım için: (Ayırmadı) :A

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
96,193
34,968
1,060
Capernaum
Leave No Trace
Ahlat Ağacı
Searching
Ready Player One

İzleyeni çok olmayıp puan ortalaması yüksek filmler, mini bir öneri listesi olmuş olsun. :)

• Beğendim
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,950
8,881
710
26
İstanbul
Sizlerden gelen yoğun istek ve talebi kıramadım adaşım, karşılığını sanatınızla verirsiniz umarım. :A

Altını çizdiğim kısım için: (Ayırmadı) :A
Benim çılgınlığımı ve sabrımı test etmeyin. :A Bi etkinlik vardı forumda vakti zamanında, Başyapıt'lardan biri olabilir. Aynı gün içerisinde 3 veya 4 film izlemiştim yine böyle 1 hafta uzatılmıştı sanırım. :A @bazinga hatırlar belki. Yani çılgın modunu açarsam hiç bir şey imkansız değildir. :A