Fav10 Oscar Takımı 2018 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Güncel Tablo (02.03.2019 itibariyle)

65431

• Hem tabloya iki film eklendiği için, hem de filmlere olan ilgi devam ettiği için etkinlik bir hafta daha uzatılacak. 10 Mart 2018 Pazar günü kesin olarak son gün. O tarihe kadar filmleri izlemeye ve puan vermeye devam edebilirsiniz.
  • Capernaum filminin konusuna buradan, Shoplifters filminin konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

@bazinga @Çiğdem @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead- @Dosi @Forumdash @DarkLegenD

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 65431

• Hem tabloya iki film eklendiği için, hem de filmlere olan ilgi devam ettiği için etkinlik bir hafta daha uzatılacak. 10 Mart 2018 Pazar günü kesin olarak son gün. O tarihe kadar filmleri izlemeye ve puan vermeye devam edebilirsiniz.
  • Capernaum filminin konusuna buradan, Shoplifters filminin konusuna buradan ulaşabilirsiniz.
@bazinga @Çiğdem @Tolstoyevski @Danger UA! @berkann @destere @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm @Maskeli Fedai @HeisenBerg @Tzira @cevaa @Titanium @gundix123 @Aserat @MEnes @MasacRE @mesmeso61 @MasacRE- @Harunnn60 @-potterhead- @Dosi @Forumdash @DarkLegenD
NLA 'yı silmeyecekmisin listeden? İzleyemiyoruz zaten. Full renk olsun tablomda :A Demek birde Shoplifters filmi var. No problem. Onuda izlerim :A @MasacRE

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Dosi başka derdin mi yok birinci olmak için :F

Ben ne ara 10 film izledim :F 6-7'tanesini kalmiş aklımda:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

A Quiet Place'ye 9 vermiştim.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi başka derdin mi yok birinci olmak için :F

Ben ne ara 10 film izledim :F 6-7'tanesini kalmiş aklımda:A
Bu etkinlik yarışmı ki?(b) Noel tatilimden bu yana film izliyorum yani Aralık, sonra bu etkinlik başlayınca ve spor tatilimiz devreye girince burdaki filmlerede el attım. @Sherlock a özelden hatta yazdım bu etkinlik ne diye, o da yorum ve puan yap dedi hatta ben okadar detaylı yazıyorumki kısa yorumla dediler bana :A
Nisandaki Paskalya tatilindede @Tolstoyevski ve @MasacRE nin önerdiği başka filmlere el atacam :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu etkinlik yarışmı ki?(b) Noel tatilimden bu yana film izliyorum yani Aralık, sonra bu etkinlik başlayınca ve spor tatilimiz devreye girince burdaki filmlerede el attım. @Sherlock a özelden hatta yazdım bu etkinlik ne diye, o da yorum ve puan yap dedi hatta ben okadar detaylı yazıyorumki kısa yorumla dediler bana :A
Nisandaki Paskalya tatilindede @Tolstoyevski ve @MasacRE nin önerdiği başka filmlere el atacam :D
Öfff suçlamişim gibi hemen savunma yapmana gerek yok takılıyrum:F

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Niye 3 yazdın anlamadım, 9 verdiğimi söylediğim mesajıma etiketlemiştim seni. Gelmemiş miydi bildirim?

Geldi de ciddiye almadım, sebebi malum. :A Geçen gün o kadar gömdün filmi, bol bol mantık hataları buldun kendince, o yüzden son verdiğin 9 puanı ciddiye almamıştım açıkçası. :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and DarkLegenD

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

İyi bir karar verdiniz adaşım. :D 1 haftada listedeki sayıyı 20 üstüne çıkartırım umarım. Kafadan izlemeyi istediğim 7 8 film saydım, 10 en makülü. Hadi hayırlısı. :A Bugünü sinemaya ayırıp 3 film izlesem haftaya kadar 10 film imkansız değil gibi. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İyi bir karar verdiniz adaşım. :D 1 haftada listedeki sayıyı 20 üstüne çıkartırım umarım. Kafadan izlemeyi istediğim 7 8 film saydım, 10 en makülü. Hadi hayırlısı. :A Bugünü sinemaya ayırıp 3 film izlesem haftaya kadar 10 film imkansız değil gibi. :A

Sizlerden gelen yoğun istek ve talebi kıramadım adaşım, karşılığını sanatınızla verirsiniz umarım. :A

Altını çizdiğim kısım için: (Ayırmadı) :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sizlerden gelen yoğun istek ve talebi kıramadım adaşım, karşılığını sanatınızla verirsiniz umarım. :A

Altını çizdiğim kısım için: (Ayırmadı) :A
Benim çılgınlığımı ve sabrımı test etmeyin. :A Bi etkinlik vardı forumda vakti zamanında, Başyapıt'lardan biri olabilir. Aynı gün içerisinde 3 veya 4 film izlemiştim yine böyle 1 hafta uzatılmıştı sanırım. :A @bazinga hatırlar belki. Yani çılgın modunu açarsam hiç bir şey imkansız değildir. :A