Fav10 Oscar Takımı 2018 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Benim çılgınlığımı ve sabrımı test etmeyin. :A Bi etkinlik vardı forumda vakti zamanında, Başyapıt'lardan biri olabilir. Aynı gün içerisinde 3 veya 4 film izlemiştim yine böyle 1 hafta uzatılmıştı sanırım. :A @bazinga hatırlar belki. Yani çılgın modunu açarsam hiç bir şey imkansız değildir. :A

Aç artık şu modu adaşım aç. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu sene de 5-8 arası film izlemeye çalışacağım eğer iddialı yapımlar çıkarsa. Ama Irishman haricinde tek bir film bile bilmiyorum şimdilik ne ismi ne konusu, o derece uzak kaldım. :(
Heeey gidi hey. Bu eğitim seni ne hallere soktu be... Sinemadan bu denli uzaklaşmak ne kadar acı verici tahmin edebiliyorum, hele seni düşününce...

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu yıl ne zaman başlayacak bu etkinlik yine Ocak gibi mi olacak? Ben de katılmak isterim.

Geçtiğimiz senelerle benzer tarihlerde olur muhtemelen, Oscar adayları belli olur, biz de kendi beğendiğimiz filmlerden eklemeler yaparız ve başlatırız etkinliği her sene olduğu gibi. :) İstersen tabii ki katılabilirsin.

• Beğendim
Reactions: blacklion

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Parasite ile başla derim. Bu yılın en iddialı filmlerinden ve internette bulunuyor :D
Sinemada varken gidin izleyin bence. Ben önceden izlemesem kesin sinemada izlerdim hatta bir kere de arkadaşla gidip izlesem mi diye düşünüyorum. :D
Bu yıl baya iyi filmler var. 2010’lara iyi bir veda yakın. :)

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bende izleyeceğim onu, yorum yaparım hatta konusu varsa hiç kötü bir yorum görmedim film hakkinda.?
Konusu açılmış olması lazım. Ben de izledim de yorumları genelde topluca yapıyorum etkinlik başlayınca :D
Sinemada varken gidin izleyin bence. Ben önceden izlemesem kesin sinemada izlerdim hatta bir kere de arkadaşla gidip izlesem mi diye düşünüyorum. :D
Bu yıl baya iyi filmler var. 2010’lara iyi bir veda yakın. :)
Ben de önceden izledim onu. Baktım baya övülüyor film, sinemaya da geç gelince malum yollardan hallettik işi :D Bu arada bugün bir sinemanın önünden geçtim. 4 salonda Recep İvedik görünüyordu. Şu an gidip sinemada izlemek istesen zor bulursun filmi :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Geçtiğimiz senelerle benzer tarihlerde olur muhtemelen, Oscar adayları belli olur, biz de kendi beğendiğimiz filmlerden eklemeler yaparız ve başlatırız etkinliği her sene olduğu gibi. :) İstersen tabii ki katılabilirsin.
Bu sene tören Şubat başında olacak o yüzden biraz daha erken başlasa daha iyi olabilir. :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gecen seneki atakı yapmayacağım ama en az 5 film izlemeyi hedefliyorum. Dün gece Parasite ile başlangıç yapayım dedim ama bulamadım :T:

@Sherlock Bey, mekanımızda sormuştum, uğradığında cevaplarsın :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock