Fav10 Oscar Takımı 2016 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fav10'da geleneksel hale gelen etkinliklerden olan Oscar Takımı bu yıl da tüm hızıyla devam ediyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yılın en iyi filmlerini, ödül yarışçısı, Oscar avcısı filmlerini birlikte izleyip birlikte yorumlayacağız, puanlayacağız ve ödüllendireceğiz...
Oscar 2017 Tahminleri konusu için tıklayın

Bu sayfa etkinlik yarışçısı filmlerin olduğu puan durumuyla sürekli güncellenecektir. Ancak henüz çoğu film çıkmadı ve çıkanlar ise henüz fazla izleyicisi olmadığı için şimdilik puan durumu mevcut değil.

Forumda en az 2 izleyiciye (bu sayı sonradan değişebilir) ulaşan filmler etkinlik tablosuna alınacaktır. Yayınlanan filmleri izlemeye aşağıdaki 2016 filmleri linklerindeki konuları inceleyerek başlayabilirsiniz. Çok yakında diğer güncel filmler de eklenecektir.

Etkinliğe herkesi bekliyoruz. Katılmak isteyenlerin bu başlığa yazmaları yeterli.

Hemen izlemeye başlayabileceğiniz 2016 filmleri için tıklayın

Etkinlik Puan Durumu:

OscarFav10Son.png

Ekli dosyalar

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    25.2 KB · Hit: 404
  • Oscar2017.PNG
    Oscar2017.PNG
    32 KB · Hit: 489
  • Oscar - A.PNG
    Oscar - A.PNG
    15.4 KB · Hit: 676
  • Oscar - B.PNG
    Oscar - B.PNG
    15.3 KB · Hit: 532
  • Oscar2017-Fav10.png
    Oscar2017-Fav10.png
    43.5 KB · Hit: 546
Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oscar tahminleri konusuna girince hesap çıkış yaptı üstelik şifre doğru olmasına rağmen girmedi, üstüne üstlük hesap kitlendi geçici olarak. Neyseki diğer sekmede de forum açık olduğu için şu an onunla girdim, öteki sekmede ise hesap kitlenmiş durumda şifre hatasından, öyle saçma bir durum yaşadım. :A haliyle Oscardan da tahminlerden de soğudum ve etkinliğe katılma hevesim tuzbuz oldu böyle önemsiz ama gıcık bir olay sonunda.
Zaten nedendir bilinmez geçen seneler gibi güncel filmleri takip edemedim bu yıl. Hatta şu ana kadar 2016 yapımı hiçbir film izlemedim, her şey o kadar dağınık ki takip edebilmek mümkün değil. Geçen sene en azından yapay zeka temalı filmi, yapay zeka temalı robot filmini ve Samuel L Jackson'ın da oynadığı eğlenceli aksiyon filmini filan izlemiştim. Görüldüğü gibi hafızam çökmüş durumda, balık tüketmem gerekiyor sanırım filmlerin adını bile unutur oldum vay be, yaşlandık iyice :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben zaten forumda olmadığım dönemde de izliyordum filmleri genellikle. Bu yıl da aynı hesap devam ederim olaya. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben başladım bile şu Woody Allen ve Kristen Stewart filmi ile.:D İddialı değil galiba ama o filmi listelere ekleyelim.:Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,977
Puanı
1,061
Bu sefer animasyonlar ile yetinmeyip diğer iddialı yapımları da izlemeyi düşünüyorum hayırlısı bakalım. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Geçen yıl 30 film izlemiştim, bu yıl o kadar da iddialı film olmasa da bakacağız artık. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu sene yokum galiba.

+1

Ben de yavaştan yavaşa tempoyu artıracağım için pek vaktim olmayacak ama esas mesele o değil. Sonuçta günde 2 saati filme ayırabilirim ya da haftada 2-3 filmin yine zararı dokunmaz, lakin beni heyecanlandıran bir film de yok. En fazla Oscar en iyi film adaylarını izler geçerim gibi duruyor. Ama yılın sonlarına doğru bi ihtimal eğer filmler kaliteli çıkarsa haftada 2-3 kere gidebilir kafa dağıtmak adına, o da bir ihtimal. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sınava hazırlıktan zaman kalmıyor. Böyle olacağını tahmin etmemiştim.
En çok öne çıkanları izlersin en kötü. Haftada 1-2 film bile kurtarır ki yarıyıl tatili de var. :)

+1

Ben de yavaştan yavaşa tempoyu artıracağım için pek vaktim olmayacak ama esas mesele o değil. Sonuçta günde 2 saati filme ayırabilirim ya da haftada 2-3 filmin yine zararı dokunmaz, lakin beni heyecanlandıran bir film de yok. En fazla Oscar en iyi film adaylarını izler geçerim gibi duruyor. Ama yılın sonlarına doğru bi ihtimal eğer filmler kaliteli çıkarsa haftada 2-3 kere gidebilir kafa dağıtmak adına, o da bir ihtimal. :)
La La Land? Arrival? Jackie? (Natalie Portman seviyordun) Lion? Silence? Nocturnal Animals? Passengers? Rogue One: A Star Wars Story? The Salesman?

Bunlar dışında sürpriz yapabilecek yabancı filmler veya daha az beklenti yaratmış filmler de var.

Yani belki dört gözle beklediğin bir film yoktur anlarım ama bir sinemaseverin her yıla umutla, heyecanla bakması gerekir bence. İlla sevilecek filmler çıkacaktır. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
En çok öne çıkanları izlersin en kötü. Haftada 1-2 film bile kurtarır ki yarıyıl tatili de var. :)

La La Land? Arrival? Jackie? (Natalie Portman seviyordun) Lion? Silence? Nocturnal Animals? Passengers? Rogue One: A Star Wars Story? The Salesman?

Bunlar dışında sürpriz yapabilecek yabancı filmler veya daha az beklenti yaratmış filmler de var.

Yani belki dört gözle beklediğin bir film yoktur anlarım ama bir sinemaseverin her yıla umutla, heyecanla bakması gerekir bence. İlla sevilecek filmler çıkacaktır. :)

Evet o filmleri unutmuşum, daha beklediğim birkaç film daha vardı aslında ama ortam çok dağınık olduğu için takip etmek mümkün değil. Onedio'da 2016'da çıkacak filmlerin listesi yapılmıştı konusuyla birlikte hatta forumda linkini paylaştım diye hatırlıyorum ama bir türlü bulamadım, o listede gözüme gezdirdiğim birkaç film vardı.

Tabi saydıkların da dahil olmak üzere büyük çoğunluğu en erken Aralık Ocak ayında nete düşer?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet o filmleri unutmuşum, daha beklediğim birkaç film daha vardı aslında ama ortam çok dağınık olduğu için takip etmek mümkün değil. Onedio'da 2016'da çıkacak filmlerin listesi yapılmıştı konusuyla birlikte hatta forumda linkini paylaştım diye hatırlıyorum ama bir türlü bulamadım, o listede gözüme gezdirdiğim birkaç film vardı.

Tabi saydıkların da dahil olmak üzere büyük çoğunluğu en erken Aralık Ocak ayında nete düşer?
Ocak'ta hepsi düşmüş olur. Aralık'ta düşenler Kasım - Aralık'ta sinemada gösterime girenler olur.

Şimdi de tek tük bir şeyler düşüyor işte izlenebilecek. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560

Beğenilen fimleri zamana yayıp izleyebilirim.