Fav10 Haftanın Üyeleri | 19 Ağustos -25 Ağustos 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim olduğum goygoylarda Tols hiç olmadı. Doğu, MEnes, destere, Masacre ile çok goygoy yapardım Maskeli ve Sherlock yoktu başlarda :A Dosi'nin Sabar olayları da benden bağımsız :A Maskeli melunu aynen sonradan dahil oldu olaylara, Dosi ile ben kendisinden eskiyiz :A
Sen sıvacı tayfasını diyorsun o sabar anlamış (biraz o yöndeydi ama mesajın :A ) ben bir zamanlar oralardaydım dedim o kurucusuyum diye anlamış :A

destere’den koruyordun beni sürekli. Güzel eski günler :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and 12.Adam
Sen sıvacı tayfasını diyorsun o sabar anlamış (biraz o yöndeydi ama mesajın :A ) ben bir zamanlar oralardaydım dedim o kurucusuyum diye anlamış :A

Vay mosime bak be alemde ismi , duvarda resmi var. Namlı kabadayı mosi. :A

IMG_1545.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Senin arkadaş gruplarının notunu tutmayı bırakalı yıllar oluyor.. @MasacRE @MEnes @Sherlock

Sabar'dan önce sıvacı tayfa vardı, o dönem Maskeli ortalıklarda yoktu :A

Old but gold days :A Birbirimize sahip çıktığımız için destere avcunu yalıyordu :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Galiba ilk kez benden çok mesaj yazmışsın hemde sadece 1-2 günde :A
Yalnız hit kısmında adını girince şaşırdım. Hızlı davranıp konuda açmışsın :A

@Bully herkese açık ara fark açmışsın :A
bunu yeni gördüm

fark açmışsın :D yok çiçek açmışsın deseydin bari :F

türkçe özürlü isveçli :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi