Fav10 Haftanın Üyeleri | 19 Ağustos -25 Ağustos 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Galiba ilk kez benden çok mesaj yazmışsın hemde sadece 1-2 günde :A
Yalnız hit kısmında adını girince şaşırdım. Hızlı davranıp konuda açmışsın :A

@Bully herkese açık ara fark açmışsın :A
LPG li , billy :A
İzinde olmamın etkisi ama bu kadar açık ara ben de beklemiyordum :A Mutluyum :Z

Sen de sıralamaya göre Sabar üyesi olmuşsun :A
Ne alaka ? :A
Bir zamanlar ben de oralardaydım uzaklaştım. Şimdi gelip yok şöyle yok böyle demesinler. Sabar isimli konuşma kutumuz bile vardı :A hiç o muhabbetlere girmeyeyim ama en başından kuruluşu ve oluşumu ve devamlılığı farklı ilerledi :A

Sıvacı tayfa olarak ilerlemişlerdi ilkin, destere Doğu Masacre ve MEnes. O süreçte vardın sende zaten. Sabar oluşunca bir konuda açtılar çok özenilen ve çok fazla goygoylar dönen ama talihsiz bir olay oldu ve geri getirilemeyecek şekilde silinip gitmişti :A
Bende var mıydın o dönem ? :A
Aynen kurucu üyeler arasında senle ben de varız aslında :A Aman ne halleri varsa görsünler o dörtlü :A Biz bağımsız halimizle mutluyuz :A
İşte bu be kardeşim. Şerefe 🥂:A
yönetime dönme durumun olursa bu enleri sana iteklerim :A eskiden açıyordun zaten. Bilemedim, her hafta açma zorunluluğu zoruma gidiyor :A haftaya bi de ayın enleri gelecek.
Reyting konularını geçici bana verip okul bahanesi ile sonra kaçıp ardından onu ve diğer etkinlikleri süresiz üzerime kitlediğin geldi aklıma :A neyseki mesmesso sevip kurtardı beni Reyting konularından.
Harika haber :Z
kafamın tasını attırdıkları için onlar rafa kalktı gibi gibi. Bakalım bunu ne kadar ilerleteceğim :A emreemreu yokluğumda el atacağını söyledi ama son durum malum :A

Önceki konuda ağladığın için sana acıdım. Artık meydan senin :A
Bu kadar yazmam artık. Önümüzdeki günler havalar biraz iyi olacak gibi. Vaktimi farklı şeylere harcarım :A
------

Bir nevi hal ettim o kısmı, söyledim zaten, baktın cumartesiye kadar açılmamış el at dedim emreemreu’ya :A
El attı mı bari , yoksa sonu biliyoruz suyu ısıt mosi. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
Bir zamanlar ben de oralardaydım uzaklaştım. Şimdi gelip yok şöyle yok böyle demesinler. Sabar isimli konuşma kutumuz bile vardı :A hiç o muhabbetlere girmeyeyim ama en başından kuruluşu ve oluşumu ve devamlılığı farklı ilerledi :A

Sıvacı tayfa olarak ilerlemişlerdi ilkin, destere Doğu Masacre ve MEnes. O süreçte vardın sende zaten. Sabar oluşunca bir konuda açtılar çok özenilen ve çok fazla goygoylar dönen ama talihsiz bir olay oldu ve geri getirilemeyecek şekilde silinip gitmişti :A

Aynen kurucu üyeler arasında senle ben de varız aslında :A Aman ne halleri varsa görsünler o dörtlü :A Biz bağımsız halimizle mutluyuz :A
Bu mantığa göre @Tolstoyevski de vardı o zaman :A Bully yoktu:A

• Güldürdün
Reactions: Bully and 12.Adam
artık sırtım sağlam
dün destek konusunda söz vermiştin ya

istediğime dalarım gözünün yaşına bakmam artık :A
rüyanda gör. Silinen mesaja say demiştim.

Evet, @Bully orda ne demek istedi anlamadım zaten tam :A o yoktu :A
Yalnız benim mesajı yanlış anlıyorsun her zammanki gibi. Kurucusuyum gibi bir lafım olmadı. Zaten bunu tartışacak değilim umrumda değil ama Sabar ekibine sen çok sonra dahil oldun. O konuşma kutusunda yoktun bile :A

Yalnız benim mesajı yanlış anlıyorsun her zammanki gibi. Kurucusuyum gibi bir lafım olmadı. Zaten bunu tartışacak değilim umrumda değil ama Sabar ekibine sen çok sonra dahil oldun. O konuşma kutusunda yoktun bile :A
Biz her zaman gizli üyelerdeniz.. Şaka bir yana amann saki dünyayı kurtarıyordunuz o sohbet kutucuğunda, fazla forum işlerini ciddiye alma :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Benim olduğum goygoylarda Tols hiç olmadı. Doğu, MEnes, destere, Masacre ile çok goygoy yapardım Maskeli ve Sherlock yoktu başlarda :A Dosi'nin Sabar olayları da benden bağımsız :A Maskeli melunu aynen sonradan dahil oldu olaylara, Dosi ile ben kendisinden eskiyiz :A

Şu an direttip ciddiye alan kim acaba :A sal kardeşim beni. Git goygoyunu yap. Dahil olmak istemedikçe çekiyorsun mevzuya :A
Ben olmadığım kesin :A
------

Benim olduğum goygoylarda Tols hiç olmadı. Doğu, MEnes, destere, Masacre ile çok goygoy yapardım Maskeli ve Sherlock yoktu başlarda :A Dosi'nin Sabar olayları da benden bağımsız :A Maskeli melunu aynen sonradan dahil oldu olaylara, Dosi ile ben kendisinden eskiyiz :A
Ahahaha ulan hainly sen çok eskiden benimleydin :A 2013'lü yıllar :A

• Güldürdün
Reactions: Bully