Fav10 Haftanın Üyeleri | 19 Ağustos -25 Ağustos 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Listeye girenleri tebrik ederim. :)

@Bully helal kıral o fark ne öyle @serhatt görmesin onu :F

@Dosi hanım @tekin senden korkuyor haksız da değil gibi baskın üstünde :)
------

Sevindik başlarda eskisi gibi görünce yaşlı kurt 🐺 :D
------

@tekin teşekürler sende mükemmel gitmişsin. :)

Kaan bey ile biz bir bütünüz o zirvedeyse ben zirvede yer almışım gibi sevinirim. :Z @Bully
Aynen Serhatçım ve ben bir bütünüz ve ben de o zirvede olunca kendim olmuş kadar sevinirim :Z

Zaten ben Serhat’ı nadiren geçebilirim, genel olarak o beni geçer :A Onun çenesi ve istikrarıyla yarışmak çok güç :A
------

Rekabet iyidir ama bazı üyeler için geçerli değil bu dediklerim. @serhatt ve @Bully de bunlardan. Neden geçmek için hevesleneyim ki ? :A
Yoldaşım biz senle yarışmayız zaten keyiflice sohbet ederiz :A

Aynen Serhatçım ve ben bir bütünüz ve ben de o zirvede olunca kendim olmuş kadar sevinirim :Z

Zaten ben Serhat’ı nadiren geçebilirim, genel olarak o beni geçer :A Onun çenesi ve istikrarıyla yarışmak çok güç :A
------

Aynen yoldaşım kıskananlar çatlasın. :A

Sanden korkuyor, baskın üstünde ve küstü dersen tabii öyle anlarım :A
İfadem yanlış olmuş. Kendisi yeni üye olduğu için ve hevesli tabi doğal olarak hemen kırılıyor :D
------

doğru demiş @RüzgarGülü ben senden korkuyorum, baskın üstümde sen foruma girince elim ayağım birbirine dolanıyor şaşırıp 27-15 e veya pitbull a laf atıyorum sonra al başına belayı :D
Aman kıral boşver klip bul da onları yorumlayalim sanatçısı bu işi sanat için yapan olsun :F
------

------

@12.Adam i gaza getirmeye çalışıyorum yarissin boşver. :F
------

Aynen yoldaşım kıskananlar çatlasın. :A
Çatlasın tabi varsa kıskanan. :F

İfadem yanlış olmuş. Kendisi yeni üye olduğu için ve hevesli tabi doğal olarak hemen kırılıyor :D
------

Aman kıral boşver klip bul da onları yorumlayalim sanatçısı bu işi sanat için yapan olsun :F
------

@12.Adam i gaza getirmeye çalışıyorum yarissin boşver. :F
------

Çatlasın tabi varsa kıskanan. :F
Çok tehlikelisin ha herkese gaz veriyorsun :A Oyununa gelen olursa savaş çıkar istediğin de bu zaten gerçi :F

• İlginç
Reactions: RüzgarGülü
Çok tehlikelisin ha herkese gaz veriyorsun :A Oyununa gelen olursa savaş çıkar istediğin de bu zaten gerçi :F
Yanlış anladildim yine. Nickimi değiştireli çok oldu savaslordu değil artık :F

Sadece istediğim daha fazla aktikflik tatlı rekabet başka şeyde gözüm yok :)

• Güldürdün
Reactions: Bully

------

Canım sen tam bir centilmensin. :bhr:

İstikrar iyidir diri tutar sana da tavsiye ederim. :A

• Harika
Reactions: Bully
beni milletin içinde alenen ifşa etmişsin forumun kendi halinde masum bir şekilde köşesine çekilmiş insanlarını ifşa etmeme yasaklarını ihlal ediyorsun sayın süper modum seni kınıyorum bizatihi :D
Herkese açık bir yerde yazılmış yazı. Dm değil sonuçta :A

Yaramaz çok yaramaz birisiymis küçükken belli :F
------

beni milletin içinde alenen ifşa etmişsin forumun kendi halinde masum bir şekilde köşesine çekilmiş insanlarını ifşa etmeme yasaklarını ihlal ediyorsun sayın süper modum seni kınıyorum bizatihi :D
Konu aç felan fikirlerin güzel ve değişik ama enerjini iyiye kullan tatilmis yarın :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi